Czerwiec 2005

1 czerwca

Dzień Dziecka. Zajęcia zaplanowane przez wychowawców klas i rodziców.

W dniu Waszego święta - spełnienia pragnień najskrytszych, wielu przyjaciół sercu bliskich, radości i uśmiechów na twarzy oraz tego, co się Wam tylko zamarzy!

2 czerwca

Grupa tańczących dziewcząt jedzie na 5 dni do zaprzyjaźnionego miasta Ustroń. Wytrwale ćwiczyły w zespole "Jantar" prowadzonym przez GOK i będą reprezentować naszą gminę podczas festynu "Dzieci - dzieciom, dzieci - rodzicom".

5 czerwca

Uczniowie klas V jadą na dwudniowa wycieczkę do Berlina.

6 czerwca

Silna grupa z klas II gimnazjum jedzie na 3-dniowy spływ kajakowy. Prawdziwa szkoła życia!

10 i 13 czerwca

Kolejne i ostatnie już w tym roku spotkanie uczniów klas III gimnazjum z psychologiem w ramach szkolnego programu profilaktyki.

14 i 15 czerwca

Uczniowie klas I - III szkoły podstawowej walczą o tytuł Matematyk Roku i o Złote Pióro!

wtorek - konkurs ortograficzny

środa - konkurs matematyczny

Życzymy powodzenia - niech wygra najlepszy!

17 czerwca

Iga Supińska i Radek Tekiela jadą do Kołobrzegu odebrać nagrodę II stopnia za osiągnięcia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur". Gratulacje!

18 czerwca

Uwaga czwartoklasiści! Egzamin na kartę rowerową! Powodzenia!

24 czerwca

Zakończenie roku szkolnego.