Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

Aktualności

2018-10-05 Jesienne Biegi Przełajowe

Aż 221 biegaczy – uczniów naszej szkoły ukończyło trasę Jesiennych Biegów Przełajowych rozegranych na terenie parku w Ustroniu Morskim. Organizatorami imprezy była tradycyjnie Szkoła Podstawowa i Uczniowski Klub Sportowy „Sokół” Ustronie Morskie. Rywalizacja toczyła się w sześciu kategoriach wiekowych: roczniki 2011 i mł., 2009 – 2010, 2006 – 2008, 2005 – 2003, ponadto przeprowadzono dodatkową klasyfikację roczników 2008 i 2005. Najlepsi biegacze otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale i drobne nagrody w postaci artykułów szkolnych.  Jednak zwycięzcą może czuć się każdy, kto ukończył ten trudny bieg. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

 

- dziewczęta z klas I SP – rocznik 2011 i mł.:

I miejsce: Alicja Dzik

II miejsce: Oliwia Rojek

III miejsce: Marcelina Zabłocka

 

- chłopcy z klas I SP – rocznik 2011 i mł.:

I miejsce: Przemysław Walkowiak

II miejsce: Borys Rydz

III miejsce: Aleksander Kowalski

 

- dziewczęta z klas II i III SP oraz z kl. IV – roczniki 2009 – 2010:

I miejsce: Oliwia Surdyk

II miejsce: Zuzanna Zatorska

III miejsce: Aleksandra Windorpska

 

- chłopcy z klas II i III SP oraz z kl. IV – roczniki 2009 – 2010:

I miejsce: Filip Suder – Maksymowicz

II miejsce: Antoni Klukowski

III miejsce: Jakub Żeromski

 

- dziewczęta z klas IV, V i VI SP – roczniki 2006 – 2008:

I miejsce: Roksana Hofman

II miejsce: Alicja Szubert

III miejsce: Maria Makowska

 

- dziewczęta – rocznik 2008:

I miejsce: Sara Hofman

II miejsce: Amelia Klukowska

III miejsce: Małgorzata Zając

 

- chłopcy z klas IV, V i VI SP – roczniki 2006 – 2008:

I miejsce: Sammy Dudek

II miejsce: Bartłomiej Holz

III miejsce: Szymon Pindel

 

- chłopcy – rocznik 2008:

I miejsce: Sammy Dudek

II miejsce: Tobiasz Gnieciak

III miejsce: Wojciech Bartczak

 

- dziewczęta z klas VII, II i III GIM. – roczniki 2003 – 2005:

I miejsce: Aleksandra Sałach

II miejsce: Kamila Kameduła

III miejsce: Nikola Lipska

 

- dziewczęta – rocznik 2005:

I miejsce: Aleksandra Sałach

II miejsce: Nikola Lipska

III miejsce: Mija Dudek

 

 

- chłopcy z klas VII, VIII i III GIM. – roczniki 2003 – 2005:

I miejsce: Oskar Malarewicz

II miejsce: Wojciech Bedus

III miejsce: Kacper Holz

 

- chłopcy – rocznik 2005: 

I miejsce: Krzysztof Wincza

II miejsce: Igor Krakowski

III miejsce: Wojciech Bernat

 

Obszerna fotogaleria z zawodów dostępna na stronie:

https://www.facebook.com/UKSUstronieMorskie/

dodane przez: Monika Regińska

Share |
Czytaj także:
Dni wolne
2019-04-25 Dni wolne
Informujemy, że dni 29, 30 kwietnia, 2 maja to w szkole dni wolne od zajęć edukacyjnych. czytaj więcej »
Komunikat
2019-04-25 Komunikat
 W związku z zawieszeniem strajku od 6 maja lekcje odbywają się zgodnie z planem. czytaj więcej »
Nagrody i wyróżnienia w konkursie plastycznym "MÓJ DOM - MOJA OJCZYZNA - MOJA EUROPA"
Rozstrzygnięta została XXVII edycja KONKURSU PLASTYCZNEGO „MÓJ DOM - MOJA OJCZYZNA – MOJA EUROPA”. czytaj więcej »
Rekrutacja uczniów do klas pierwszych
 Lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy pierwszej w roku szkolnym 2019/2020. czytaj więcej »
Komunikat
2019-04-23 Komunikat
W związku z kontynuacją strajku przez nauczycieli, Dyrektor Szkoły informuje, że zajęcia dydaktyczno - wychowawcze w naszej szkole w dalszym ciągu są zawieszone do odwołania. czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<kwiecień 2019>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
zs-ustroniemorskie@wp.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl