2023-12-23

II edycja Konkursu na najpiękniejszą kartkę i ozdobę świąteczną

21 grudnia w naszej szkole nastąpiło rozstrzygnięcie II Edycji Konkursu na najpiękniejszą kartkę i ozdobę świąteczną. Prace oceniane były pod względem kreatywności i staranności wykonania. Jednak najważniejszym założeniem konkursu jest stworzenie możliwości wspólnego tworzenia dzieci i rodziców, w tym radosnym czasie zbliżających się świąt. Serdeczne dziękuję za wsparcie Przyjaciołom Szkoły: Państwu Magdalenie i Arturowi Lewandowskim oraz Pani Oldze Sroka Sołtys Gminy Ustronie Morskie za ufundowanie nagród oraz słodkości. ❤️❤️❤️ Poniżej lista nagrodzonych i wyróżnionych uczniów.

W tegorocznym  konkursie Grand Prix w kategorii ozdoba klas I-III otrzymują: Helena Rękas, Lena Sochacka, Wiktor Zatorski, Sławomir Szwajłyk. Nagrody w kategorii ozdoba klas I-III otrzymują :Franciszek Sianos, Aleksandra Smołucha, Kornelia Smołucha, Hanna Tabaczyńska, Szymon Tabaczyński, Antonina Bruśniak. Wyróżnienia w tej kategorii otrzymują :Adam Żebrowski, Krystian Tarka, Marcel Latos.

W kategorii kartka w klasach I-III Grand Prix otrzymują: Zuzanna Stańczyk, Igor Malarewicz. Nagrody w tej kategorii otrzymują: Borys Lepa, Hanna Kołątaj, Franciszek Sianos, Hania Mazurkiewicz, Miłosz Darabasz. W kategorii kartka świąteczna wyróżnienia otrzymują :Kornelia Malak, Emilia Sitnik, Nela Grzebielucha, Sławek Szwajłyk, Zofia Ścirka, Helena Rękas.

Wśród prac uczniów klas IV-VIII w kategorii ozdoba Grand Prix wywalczył po raz drugi Borys Bartczak. Nagrody w kategorii ozdoba, także drugi raz zdobyły: Michalina Barycka i Alicja Pietrzak, a także Filip Gontek, Elina Aksonova, Emilia Dzhan, Andrij Marynin, Ilia Horbunov, Matvii Rohach. Wyróżnienia otrzymują :Katarzyna Kucharska, Michalina Bruśniak, Kyryl Prymak, Maja Jermakowicz.

W kategorii kartka klas IV-VIII nagrody otrzymują: Weronika Hrycyk, Katarzyna Ciania, Nina Koniczek, Andrij Marynin.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Zapraszam do udziału w konkursie w przyszłym roku. Korzystając z okazji życzę wszystkim, dużym i małym artystom
 radosnych, śnieżnych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia. Organizatorka konkursu Sylwia Budna.