2 lutego

Uczniowie klas IV - VI z naszej szkoły oraz ze Szkoły Podstawowej w Rusowie i nasi gimnazjaliści uczestniczyli w spektaklu edukacyjno - profilaktycznym  "Twój demon - agresja".

4 lutego

Dzisiaj o godz. 17.15 większość z nas oglądała TVP-2 i kibicowała Marysi z klasy I a szkoły podstawowej, która wystąpiła w programie "Duże Dzieci". Gośćmi programu byli: Bronisław Geremek i Jan Miodek. Byliśmy dumni z Marysi, która świetnie poradziła sobie w roli dziecka odpowiadającego na "dorosłe" pytania.

6 lutego

7 lutego 2006 roku w całej Europie - i po raz drugi w Polsce - obchodzony będzie Dzień Bezpiecznego Internetu.

W związku z tym przez dwa tygodnie w klasach I - VI szkoły podstawowej na lekcjach informatyki realizowany będzie temat "Dzieci w sieci". Wykonamy plakaty i grafikę komputerową o zasadach bezpiecznego korzystania z internetu.
Podobne zajęcia odbędą się w gimnazjum.

7 lutego

W ramach "Szkoły Marzeń" uczniowie klas VI jada do teatru.
8 lutego, na to samo przedstawienie jadą klasy V.
Dzisiaj do teatru pojechali również trzecioklasiści ze szkoły podstawowej.

8 lutego

Gratulacje dla zespołu VA BANQUE biorącego udział w konkursie "Z klasy do kasy"!!!
Na 5634 zespoły z całej Polski po I tygodniu zajęli 174 miejsce, po II tygodniu - 51 miejsce.
Wczoraj ukazały się wyniki po III tygodniu konkursu: nasi gimnazjaliści są na 42 miejscu w Polsce i I miejscu w województwie zachodniopomorskim!
Przypomnijmy skład zespołu: Tomek Bielec, Krzysiek Markiewicz, Marcin Ogielski, Tomek Szymanek.
Tak trzymać Panowie!

Tutaj możecie śledzić wyniki konkursu: www.gazeta.pl/zkdk

11 lutego

W dniu dzisiejszym odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Badmintonie dla gimnazjalistów.

13 lutego

Nasza szkoła była gospodarzem Powiatowego Konkursu Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Podstawowych.
Drużyna dziewcząt z naszej szkoły zdobyła I miejsce! Gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych rozgrywkach!

14 lutego - WALENTYNKI

9.30 - 11.30
Zabawa karnawałowo - walentynkowa dla klas I - III szkoły podstawowej. W programie: zabawa prowadzona przez wodzireja oraz podsumowanie konkursu "Moje literackie Walentynki" i wręczenie nagród.
16.30 - 18.00 - Zabawa walentynkowa dla klas IV - VI
18.00 - Pokaz karate!
18.30 - 20.00 - Zabawa walentynkowa dla gimnazjalistów.

Nie zapomnijcie o akcencie walentynkowym!

16 lutego

Znamy wyniki eliminacji rejonowych konkursów przedmiotowych z języka polskiego dla szkół podstawowych i gimnazjów!
Finalistami zostali:
Iga Supińska (VIa) i Kasia Iwańczyk (VIb) ze szkoły podstawowej oraz Tomek Bielec (III A) z gimnazjum.

Ta trójka będzie reprezentować naszą szkołę w konkursach wojewódzkich. Serdeczne gratulacje i życzenia tytułu laureata!

17 lutego

W Gminnym Ośrodku Kultury odbył się Koncert Walentynkowy w czasie którego ogłoszono wyniki konkursu plastycznego na kartkę walentynkową. Gratulujemy uczniom szkoły podstawowej i gimnazjum, których prace zostały nagrodzone!

21 lutego

Mamy następnego finalistę konkursu rejonowego: Radek Tekiela reprezentować będzie naszą szkołę w wojewódzkim konkursie matematycznym dla uczniów gimnazjum! Gratulacje!

Uczniów klas I szkoły podstawowej odwiedził dzisiaj pan policjant. Zapoznał dzieci z zasadami zachowania bezpieczeństwa w domu i na drodze.

24 lutego

Kolejni finaliści konkursów rejonowych: Radek Tekiela i Tomek Bielec wezmą udział w wojewódzkim konkursie historycznym dla uczniów gimnazjum. Powodzenia!

Spektakl edukacyjno - profilaktyczny "Twój demon - agresja"

Duże Dzieci

Koło modelarskie