2023-11-24

Sport uczy, cieszy, bawi...

A nas dziś cieszy ogromnie! W Dźwirzynie odbyło się spotkanie podsumowujące osiągnięcia sportowe szkół powiatu kołobrzeskiego we współzawodnictwie za miniony rok szkolny. Miło nam poinformować, że Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej szkół podstawowych w ramach rozgrywek Igrzysk Dzieci powiatu kołobrzeskiego!
Pochwalić możemy się także wysoką 19 lokatą we współzawodnictwie województwa zachodniopomorskiego w gronie 277 sklasyfikowanych szkół! Wielkie brawa dla dzieci i nauczycieli wychowania fizycznego.

Udział we wszystkich zawodach szkolnych finansowany jest ze środków UKS "Sokół" otrzymanych w ramach dotacji z Gminy Ustronie Morskie. Dziękujemy.