2020-05-11

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice.

Ze względu na panującą obecnie sytuację, nastąpiła zmiana terminów rekrutacji. Wszelkie informacje dotyczące zmian naboru do szkół ponadpodstawowych znajdują się na stronie Starostwa Powiatowego >>>.

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 10 kwietnia 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. 2020 r, poz. 657) postępowanie rekrutacyjne na rok szkolny 2020/2021 do klas I publicznych szkół ponadpodstawowych jest przeprowadzane w nowych terminach określonych przez ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania.

Rekrutacja rozpocznie się zgodnie z terminami, które zostaną określone przez Ministra Edukacji Narodowej.

W poniedziałek 11 maja 2020 roku Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski przedstawił terminy naboru do szkół ponadpodstawowych na terenie powiatu kołobrzeskiego >>>