2022-05-04

Msza św. w intencji Ojczyzny z udziałem pocztu sztandarowego szkoły

3 maja 2022r.o godz. 10.30 w kościele parafialnym odbyła się Msza Św. w intencji Ojczyzny. Wzięli w niej udział przedstawiciele naszej szkoły z pocztem sztandarowym, obecne były także poczty sztandarowe OSP i żołnierzy, władze samorządowe z Wójt Gminy Bernadetą Borkowską oraz orkiestra Morka. Poczet sztandarowy Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w składzie: Bartłomiej Ciania, Małgorzata Zając, Justyna Klimorowska, Mateusz Świecki, Julia Dziewulska, Julia Stępień,Kateryna Shtun, Sofia Bobaryko i Mykhailo Tkachenko pod opieką dyrektor Marioli Ostrowskiej  godnie reprezentował naszą szkołę. Co roku bierzemy udział w obchodach Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja, to nasza tradycja i patriotyczny obowiązek.