2021-10-25

Ciekawe spotkanie w bibliotece

20 października 2021 r. odbyło się spotkanie edukacyjne z ekspertem literackim "Fikcja literacka zawarta w książce Mai Lunde - Historia Pszczół" w ramach "EkoBiblioteki". Warsztaty prowadziła pani Elżbieta Rutkowska - nauczycielka języka polskiego w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim. Frekwencja stanowczo dopisała! Uczestnikami spotkania byli uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej, przedstawiciele Stowarzyszenia Seniorów "Róża Wiatrów", Przedszkola w Ustroniu Morskim oraz mieszkańcy gminy.
II część "EkoBiblioteki - Warsztaty tworzenia domku dla pszczół z ekspertem" odbędą się 31.10.2021 o godzinie 12.00 w Bibliotece Publicznej Gminy Ustronie Morskie

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 - 2025.