2020-04-14

Kształcenie na odległość przedłużone do 26 kwietnia

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie.

Informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 9 kwietnia 2020r. przerwa w nauczaniu stacjonarnym w szkołach została wydłużona do 26 kwietnia br.

W czasie ograniczenia funkcjonowania szkoły związanego z zagrożeniem epidemiologicznym nauka będzie realizowana na odległość. Zdalne nauczanie będzie prowadzone w naszej szkole na dotychczasowych zasadach.

Jednocześnie uspokajamy ósmoklasistów i ich rodziców – egzamin nie odbędzie się w kwietniu. W bieżącym roku szkolnym Dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej otrzymał upoważnienie do zmiany harmonogramu przeprowadzania egzaminów zewnętrznych. Komunikat w tej sprawie zostanie ogłoszony nie później niż na 21 dni przed pierwszym dniem przeprowadzania danego egzaminu.

Kochani, pamiętajcie o zasadach bezpieczeństwa związanych ze stanem epidemii, a także o zagrożeniach związanych z cyberbezpieczeństwem.

Z życzeniami zdrowia dla Wszystkich

Mariola Ostrowska