Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

2015/2016

2015-12-07 V Mikołajkowe Międzyszkolne Zawody Pływackie ,,Helios 2015"

W piątek 04.12.2015 roku na obiekcie Centrum Sportowo – Rekreacyjnego „Helios” odbyły się „V MIKOŁAJKOWE MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY PŁYWACKIE HELIOS 2015”, organizowane przez Zespół Szkół w Ustroniu Morskim, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ustroniu Morskim oraz Uczniowski Klub Sportowy „Sokół” Ustronie Morskie. Zawody otworzył Wójt Gminy Ustronie Morskie Jerzy Kołakowski. Podobnie jak w minionych latach zawody cieszyły się dużą frekwencją zawodników oraz zainteresowaniem kibiców. Po raz kolejny w sportowej rywalizacji brali udział zawodnicy z: Zespołu Szkół w Mielnie, Zespołu Szkół nr 11 w Koszalinie oraz Zespołu Szkól w Ustroniu Morskim. Każdy uczestnik otrzymał słodki prezent od Mikołaja oraz bilet całodniowego wstępu na baseny Centrum Sportowo – Rekreacyjnego „Helios”. Na zwycięzców poszczególnych kategorii czekały medale, dyplomy, nagrody rzeczowe oraz karnety wstępu na basen. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Najlepsze ,,szóstki" w poszczególnych kategoriach:

Konkurencja 1: dziewczęta – 25 m – styl dowolny – kl. I (rocznik 2008 i mł.):
miejsce
imię i nazwisko
szkoła
czas
1
Patrycja Dojka
ZS Ustronie Morskie
21:97
2
Sara Hofman
ZS Ustronie Morskie
23:00
3
Małgorzata Zając
ZS Ustronie Morskie
26:72
4
Angelika Plesiak
ZS Ustronie Morskie
32:72
5
Magdalena Bartczak
ZS Ustronie Morskie
33:09
6
Klaudia Żubryj 
ZS Mielno
40:09
 
Konkurencja 2: chłopcy – 25 m – styl dowolny – kl. I (rocznik 2008 i mł.):
 miejsce
imię i nazwisko
szkoła
czas
1
Mateusz Ciba
ZS Ustronie Morskie
23:40
2
Dawid Wróblewski
ZS Ustronie Morskie
34:69
3
Jakub Żeromski
ZS Ustronie Morskie
49:53
4
Jakub Węglowski
ZS Ustronie Morskie
1:00,00
5
Aleks Stańczak
ZS Ustronie Morskie
1:00,46
6
Tobiasz Gnieciak
ZS Ustronie Morskie
1:03,00
 
Konkurencja 3: dziewczęta – 25 m – styl dowolny – kl. II – III (roczniki 2007 – 2006):
miejsce
imię i nazwisko
szkoła
czas
1
Bernadetta Cap
ZS Ustronie Morskie
18:34
2
Roksana Hofman
ZS Ustronie Morskie
19:88
3
Maria Makowska
ZS Ustronie Morskie
21:06
4
Justyna Klimorowska
ZS Ustronie Morskie
21:62
5
Laura Pietrzak
ZS Ustronie Morskie
24:09
6
Emilia Kilian
ZS Koszalin
24:53
 
Konkurencja 4: chłopcy – 25 – styl dowolny – kl. II – III (roczniki 2007 – 2006):
miejsce
imię i nazwisko
szkoła
czas
1
Piotr Radka
ZS Ustronie Morskie
22:49
2
Karol Wolniewicz
ZS Ustronie Morskie
23:85
3
Mateusz Świecki
ZS Ustronie Morskie
24:12
4
Jakub Byczkowiak
ZS Ustronie Morskie
26:32
5
Kacper Dorawa
ZS Koszalin
26:65
6
Bartosz Baranowski
ZS Mielno
26:93
 
Konkurencja 5: sztafeta mieszana (2 dz + 2 chł) – 4 x 25 m – styl dowolny – kl. I – III SP (roczniki 2006 i mł.):
miejsce
imię i nazwisko
szkoła 
czas
1
Roksana Hofman, Bernadetta Cap, 
Karol Wolniewicz, Mateusz Żelewski
ZS Ustronie Morskie
1:36,66
2
Patrycja Dojka, Maria Makowska, 
Mateusz Ciba, Piotr Radka
ZS Ustronie Morskie
1:37,00
3
Justyna Klimorowska, Laura Pietrzak, 
Mateusz Świecki, Jakub Byczkowiak
ZS Ustronie Morskie
1:40,54
4
ZS Koszalin
1:59,81
5
Klaudia Żubryj, Lea Karbowiak,
Mikołaj Dobrzelewski, Bartosz Baranowski
ZS Mielno
2:10,31
 
Konkurencja 6: dziewczęta – 50 m – styl grzbietowy – kl. IV – V SP (roczniki 2005 – 2004):
miejsce
imię i nazwisko
szkoła
czas
1
Nicole Roszczyńska
ZS Ustronie Morskie
45:53
2
Julia Nowicka
ZS Ustronie Morskie
50:50
3
Julia Żolik
ZS Ustronie Morskie
50:56
4
Wiktoria Tokarczyk
ZS Koszalin
51:00
5
Maria Lewandowska
ZS Koszalin
51:16
6
Anastazja Skowronek
ZS Ustronie Morskie
54:28
 
Konkurencja 7: chłopcy – 50 m – styl grzbietowy – kl. IV – V SP (roczniki 2005 – 2004):
miejsce
imię i nazwisko
szkoła
czas
1
Krzysztof Zając
ZS Ustronie Morskie
47:50
2
Robert Żolik
ZS Ustronie Morskie
48:75
3
Głodek Piotr
ZS Koszalin
49:09
4
Damian Kubiak
ZS Ustronie Morskie
49:60
5
Żubryj Ernest
ZS Mielno
51:84
6
Aleksander Czachorowski
ZS Ustronie Morskie
53:51
 
Konkurencja 8: dziewczęta – 50 m – styl grzbietowy – kl. VI (rocznik 2003):a
miejsce
imię i nazwisko
szkoła
czas
1
Patrycja Zasada
ZS Ustronie Morskie
1:00,75
2
Marta Kucharycz
ZS Ustronie Morskie
1:04,47
3
Zuzanna Jermakowicz
ZS Ustronie Morskie
1:12,81
4
Aleksandra Lipska
ZS Ustronie Morskie
1:17,88
 
Konkurencja 9: chłopcy – 50 m – styl grzbietowy – kl. VI (rocznik 2003):
miejsce
imię i nazwisko
szkoła
czas
1
Rafał Kubiak
ZS Ustronie Morskie
46:75
2
Wojciech Bedus
ZS Ustronie Morskie
53:41
3
Jakub Mierzejewski
ZS Mielno
55:50
4
Kacper Jabłoński
ZS Ustronie Morskie
1:06,45
5
Paweł Tomoń
ZS Ustronie Morskie
1:08,32
 
Konkurencja 10: dziewczęta – 50 m – styl dowolny – kl. IV – V (roczniki 2005 – 2004):
miejsce
imię i nazwisko
szkoła
czas
1
Julia Nowicka
ZS Ustronie Morskie
42:35
2
Nicole Roszczyńska
ZS Ustronie Morskie
43:81
3
Lewandowska Maria
ZS Ustronie Morskie
45:42
4
Marcelina Bielak
ZS Ustronie Morskie
46:38
5
Tokarczyk Wiktoria
ZS Ustronie Morskie
47:93
6
Julia Żolik
ZS Ustronie Morskie
50:00
 
Konkurencja 11: chłopcy – 50 m – styl dowolny – kl. IV – V (roczniki 2005 – 2004):
miejsce
imię i nazwisko
szkoła
czas
1
Robert Żolik
ZS Ustronie Morskie
38:72
2
Krzysztof Zając
ZS Ustronie Morskie
39:46
3
Damian Kubiak
ZS Ustronie Morskie
39:81
4
Filip Lubacz
ZS Koszalin
40:56
5
Piotr Głodek
ZS Koszalin
42:09
6
Ernest Żubryj
ZS Mielno
44:91
 
Konkurencja 12: dziewczęta – 50 m – styl dowolny – kl. VI (rocznik 2003):
miejsce
imię i nazwisko
szkoła
czas
1
Karbowiak Franka
ZS Mielno
57:43
2
Patrycja Zasada
ZS Ustronie Morskie
1:05,70
3
Marta Kucharycz
ZS Ustronie Morskie
1:06,79
4
Zuzanna Jermakowicz
ZS Ustronie Morskie
1:12,69
5
Aleksandra Lipska
ZS Ustronie Morskie
1:13,78
 
Konkurencja 13: chłopcy – 50 m – styl dowolny – kl. VI (roczniki 2003):
miejsce
imię i nazwisko
szkoła
czas 
1
Rafał Kubiak
ZS Ustronie Morskie
36:91
2
Jakub Mierzejewski
ZS Mielno
40:85
3
Kacper Jabłoński
ZS Ustronie Morskie
49:96
4
Wojciech Bedus
ZS Ustronie Morskie
52:28
 
Konkurencja 14: sztafeta mieszana (2 dz + 2 chł) – 4 x 25 m – styl dowolny – kl. IV – VI SP (roczniki 2005 – 2003):
tor 
imię i nazwisko 
szkoła 
czas 
1
Marcelina Bielak, Nicole Roszczyńska, 
Damian Kubiak, Krzysztof Zając
ZS Ustronie Morskie
1:16,52
2
ZS Koszalin
ZS Koszalin
1:17,90
3
Julia Żolik, Julia Nowicka, 
Robert Żolik, Aleksander Czachorowski
ZS Ustronie Morskie
1:24,93
4
Marta Walkowiak, Karina Wachowicz
Rafał Kubiak, Kacper Jabłoński
ZS Ustronie Morskie
1:28,15
5
Anastazja Skowronek, Marta Ciba, 
Paweł Tomoń, Wojciech Bedus 
ZS Ustronie Morskie
1:33,00
6
Aleksandra Sałach, Zuzanna Pytloch, 
Igor Krakowski, Krzysztof Wincza
ZS Ustronie Morskie
1:41,43
 
Konkurencja 15: dziewczęta – 50 m – styl grzbietowy – kl.  I – III GIM. (roczniki 2000 – 2002):
miejsce
imię i nazwisko
szkoła
czas
1
Grabowska Magda
ZS Koszalin
43:66
2
Aleksandra Brzózka
ZS Ustronie Morskie
50:15
3
Julia Bałtruszis 
ZS Ustronie Morskie
50:28
4
Bojańczyk Milena
ZS Koszalin
51:00
5
Stecyna Anna
ZS Koszalin
1:00,09
6
Nadia Caban
ZS Ustronie Morskie
1:02,40
 
Konkurencja 16: chłopcy – 50 m – styl grzbietowy – kl. I – III GIM. (roczniki 2000 – 2002):
miejsce
imię i nazwisko
szkoła
czas
1
Daniel Makowski
ZS Ustronie Morskie
39:88
2
Tomasz Kotliński
ZS Ustronie Morskie
44:13
3
Jakub Męch
ZS Ustronie Morskie
44:19
4
Wiktor Makowski
ZS Ustronie Morskie
45:31
5
Wojciech Stegienta
ZS Ustronie Morskie
47:63
6
Stecyna Aleksander
ZS Koszalin
56:22
 
Konkurencja 17: dziewczęta – 50 m – styl dowolny – kl. I – III GIM. (roczniki 2000 – 2002):
miejsce
imię i nazwisko
szkoła
czas 
1
Grabowska Magda
ZS Koszalin
35:67
2
Julia Bałtruszis
ZS Ustronie Morskie
39:87
3
Bojańczyk Milena
ZS Koszalin
42:34
4
Jurkowska Natalia
ZS Koszalin
45:10
5
Stecyna Anna
ZS Koszalin
48:18
6
Daria Jędrzejewska
ZS Ustronie Morskie
52:53
 
Konkurencja 18: chłopcy – 50 m – styl dowolny – kl. I – III GIM. (roczniki 2000 – 2002):
miejsce 
imię i nazwisko 
szkoła 
czas 
1
Makowski Daniel
ZS Ustronie Morskie
32:85
2
Tomasz Kotliński
ZS Ustronie Morskie
33:10
3
Jakub Męch
ZS Ustronie Morskie
34:63
4
Makowski Jakub
ZS Ustronie Morskie
34:64
5
Damian Konarski
ZS Ustronie Morskie
34:66
6
Oskar Nowicki
ZS Ustronie Morskie
36:32
 
Konkurencja 19: sztafeta mieszana (2 dz + 2 chł) – 4 x 25 m – styl dowolny – kl. I – III gim. (roczniki 2000 – 2002):
miejsce 
imię i nazwisko 
szkoła 
czas 
1
Męch Jakub, Konarski Damian
Bałtruszis Julia, Wincza Julia
ZS Ustronie Morskie
1:10,38
2
Nadia Caban, Brzózka Aleksandra, 
Makowski Daniel, Nowicki Oskar
ZS Ustronie Morskie
1:17,19
3
Jędrzejewska Daria, Ziółek Klaudia, 
Kotliński Tomasz, Makowski Wiktor
ZS Ustronie Morskie
1:17,50

 

Share |
Czytaj także:
Żegnaj szkoło, witajcie wakacje!
 24 czerwca 2016 r., w skwarze letniego już słońca, odbyło się uroczyste, gorące zakończenie roku szkolnego 2015/2016.  czytaj więcej »
Lato, lato, lato czeka…
 Piosenką „Lato, lato…” uczniowie klas IV – VI pożegnali rok szkolny i powitali wakacje. czytaj więcej »
„Ostatni raz z moją klasą”
 Słowa piosenki „Ostatni raz z moją klasą” były mottem pożegnania gimnazjalistów ze szkołą.  czytaj więcej »
Podręczniki na rok szkolny 2016/2017
 Uwaga Uczniowie i Rodzice - lista podręczników na rok szkolny 2016/202017 opublikowana jest na stronie szkoły oraz w dzienniku elektronicznym. czytaj więcej »
Rozkład jazdy gimbusa 24 czerwca
Rozkład jazdy gimbusa i autobusu obowiązujący w dniu zakończenia roku szkolnego - piątek 24 czerwca 2016 r. czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<październik 2019>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
szkola@ustronie-morskie.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl