2023-05-19

Sukces Szkolnego Koła Teatralnego "Bursztynek"

I MIEJSCE na Festiwalu Profilaktycznym - sukces szkolnego zespołu teatralnego „Bursztynek”

18 maja uczniowie naszej szkoły zaprezentowali autorskie przedstawienie o tematyce profilaktycznej pt.: „Czarodziejski dzwoneczek, czyli warto mieć marzenia.” Aktorzy „Bursztynka” pod kierunkiem Elżbiety Kamińskiej fantastycznie zaistnieli na kołobrzeskiej  scenie. Komisja konkursowa doceniła  profesjonalną grę aktorską, piękną scenografię, talenty i ruch sceniczny naszych młodych aktorów. Na XVII Międzyszkolnym Festiwalu Teatrów i Bajek Profilaktycznych organizowanym przez Dyrektora i nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Chrobrego w  Kołobrzegu nasi uczniowie zajęli I miejsce  wśród zespołów dziecięcych. Wysłuchali  bardzo wielu pochwał i miłych komentarzy, po czym  z ogromną radością wrócili z nagrodami i dyplomami do szkoły. Gratulujemy naszym LAUREATOM wielkiego sukcesu !!! Brawo!!!