1 czerwca

Życzymy wszystkim dzieciom - tym małym i tym dużym,
aby ich dzieciństwo było jak najlepsze i trwało jak najdłużej!

Tegoroczny Dzień Dziecka obfitował w sportowe wydarzenia, ponieważ 1 czerwca był ostatnim dniem Europejskiego Tygodnia Sportu.

Uczniowie klas II i III szkoły podstawowej rozegrali turniej piłki nożnej na Orliku. Zwyciężyła drużyna klasy III ,,b" w składzie: Adrian Kurczak, Cezary Ziółek, Szymon Miller, Daniel Makowski, Mateusz Czajkowski i Kamil Szuliński.

Niesprzyjająca pogoda nie pozwoliła na rozegranie turnieju piłki siatkowej na plaży, jednak w salach gimnastycznych czekały na wszystkich niemałe emocje sportowe podczas turnieju mini piłki siatkowej  dziewcząt i chłopców. W poszczególnych kategoriach zwyciężali:
Dziewczęta kl. II – III SP (gra jedynkami): 1 miejsce: Alicja Haratyk

Dziewczęta kl. IV – V (gra dwójkami): 1 miejsce: Michalina Grzywnowicz i Oliwia Szostak

Chłopcy kl. IV – V (gra dwójkami): 1 miejsce. Dawid Malarewicz i Sebastian Żuchowski

Dziewczęta kl. VI SP – I Gim. (gra dwójkami): 1 miejsce: Katarzyna Kosowska i Kamila Kordowska

Chłopcy kl. VI SP – I Gim. (gra dwójkami): 1 miejsce: Cezary Bolechowski i Krzysztof Kordys

Dziewczęta kl. II – III Gim. (gra dwójkami): 1 miejsce: Tola Grzywnowicz i Martyna Kmiecik

Chłopcy kl. II – III Gim. (gra dwójkami): 1 miejsce: Przemysław Idzik i Tomasz Haczkowski

Najmłodsi uczniowie brali udział w zawodach i konkursach przygotowanych przez GOK.

Kolejny rok nasz Młodzieżowy Patrol Drogowy wziął udział w akcji "Zachowaj Trzeźwy umysł"

3 czerwca

W Koszalińskiej Bibliotece  Publicznej odbył się koncert finałowy turnieju recytatorskiego "Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne". Uczestnikami były dzieci oraz młodzież, którzy wygrali miejskie i powiatowe eliminacje. Wśród uczestników znalazła się Martynka Kudlińska, która za swą recytację otrzymała wyróżnienie. Brawo!

6 czerwca

Ostatni już w tym roku szkolny Dzień Otwarty: od 16.00 - 17.00 w szkole podstawowej, od 16.30 - 17.30 w gimnazjum.

8 czerwca

W dniu dzisiejszym rozpoczął się konkurs dla uczniów klas III SP "Mistrz pięknego i szybkiego czytania". Celem konkursu jest sprawdzenie umiejętności uczniów w zakresie czytania i rozumienia czytanego tekstu. Konkurs potrwa trzy dni. Trzecioklasistom życzymy powodzenia!

Uczniowie klasy II b przygotowali dla wszystkich uczniów klas I - III szkoły podstawowej inscenizację bajki "Trzy świnki" w wersji angielskiej.

7 czerwca

Uczniowie klas IV pojechali na wycieczkę do Słowińskiego Parku Narodowego.

Uczniowie klas I-III szkoły podstawowej uczestniczyli w wycieczce do Koszalina, gdzie obejrzeli spektakl pt. "Nygusek". Spektakl finansowany jest ze środków Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w ramach programu "Żyj i baw się bezpiecznie bez przemocy i agresji".

14 czerwca

W tym tygodniu wśród uczniów klas trzecich szkoły podstawowej odbyły się eliminacje klasowe konkursu "Mistrz Tabliczki Mnożenia". W dniu dzisiejszym sześcioro zwycięzców walczyło o pierwsze miejsce w konkursie. Po emocjonującej rozgrywce i koniecznej dogrywce Mistrzem Tabliczki Mnożenia 2011 został Oskar Nowicki z klasy III a. Gratulacje!

15 czerwca

Uczniowie klasy VI a zorganizowali turniej dla klas IV - VI "Kocham Cię Polsko!". Konkurowały ze sobą drużyny klas A i B rozwiązując zadania ze znajomości szkoły, kraju, odgadując po pierwszych dźwiękach melodię, śpiewając znane piosenki, rozwiązując kalambury i kręcąc kołem fortuny. Dopingowała ich świetnie bawiąca się publiczność. W rezultacie wygrała drużyna A. Każda klasa została obdarowana słodkimi upominkami. Brawo za pomysł, organizację i profesjonalne prowadzenie imprezy!

16 czerwca

Uczniowie klas trzecich szkoły podstawowej pojechali na wycieczkę do Wolińskiego Parku Narodowego, a klasy czwarte w Kołobrzegu pokonywały tory przeszkód w parku linowym i odwiedziły pizzerię, gdzie samodzielnie przygotowywały sobie pizzę.

Pozostali uczniowie szkoły uczestniczyli w ostatniej w tym roku szkolnym audycji umuzykalniającej.

22 czerwca

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2010/2011

Najlepsi uczniowie za całoroczną pracę otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, nagrody, dyplomy.

Prymusem roku szkoły podstawowej została Sylwia Okuń, a gimnazjum Aleksandra Daniel - serdeczne gratulacje!