1 - 14 lutego

Ferie zimowe

W czasie ferii w szkole odbywały się zajęcia logopedyczne, zajęcia sportowe - badminton, gry i zabawy świetlicowe, origami, gry planszowe, czyli matematyka na luzie, spotkania z historią, zabawy językiem polskim, zajęcia plastyczne - kolorowe witrażyki, Anglomaniacy (zajęcia z j. angielskiego).

Czterdziestoosobowa grupa sportowców wyjechała na obóz sportowo – rekreacyjny.  Uczniowie ferie zimowe spędzili w Muszynie ucząc się i doskonaląc umiejętności narciarskie. Oprócz zabawy na stokach, uczestnicy obozu mieli możliwość obserwować trening mistrzyń Polski w siatkówce – zespół ,,Muszynianki Fakro” Muszyna, a także kibicować miejscowej drużynie w meczu ligowym z MKS Dąbrowa Górnicza. W programie wypoczynku znalazło się wyjście na lodowisko, a także wyjazd do aquaparku do słowackiego miasta Poprad. Nie zabrakło dyskotek, treningów siatkarskich na sali gimnastycznej, jak również kuligu z pochodniami i kiełbaskami.

Pogoda sprzyjała - to były prawdziwie zimowe ferie.

18 lutego

Uczniowie klas V szkoły podstawowej i II gimnazjum uczestniczyli w szkoleniu "Młodzież zapobiega pożarom", które poprowadzili przedstawiciele OSP w Ustroniu Morskim.

22 lutego

Odbyły się apele podsumowujące I półrocze, na których poznaliśmy uczniów wyróżniających sie w nauce oraz wyniki nauczania poszczególnych klas. Klasa II a SP przygotowała spektakl "Czerwony Kapturek", a grupy teatralne zaprezentowały dwa spektakle.

25 lutego

Uczniowie gimnazjum uczestniczyli w koncercie muzycznym "Chopin w dwusetne urodziny".

Odbył się szkolny konkurs biblijny dla uczniów klas V i VI.