Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

2017/2018

2017-09-02 ROZKŁAD JAZDY GIMBUSA I AUTOBUSU SZKOLNEGO

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

 

ROZKŁAD JAZDY GIMBUSA i AUTOBUSU SZKOLNEGO 

obowiązujący 4 WRZEŚNIA 2017 r. (poniedziałek)

 

I KURS- Ustr. Mor. (gimbus)

8:03       Sianożęty, ul. Kwiatowa

8:05       Sianożęty, ul. Lotnicza

8:08       Sianożęty, ul. Kołobrzeska

8:11       BP Stacja paliw

8:15       Szkoła

8:18       Wieniotowo

8:24       Gwizd

8:26       p. Kucharycz

8:33       Szkoła

8:36       ul. Ku Słońcu

8:40       p. Szydłowski

8:46       Kukinia staw

8:49       Kukinka sklep

8:51       p. Baryło

8:55       Kościół/Szkoła

 

 

I KURS - Rusowo ( autobus szk.)

8:30       Rusowo Centrum (szkoła)

8:33       Rusowo Górka

8:35       Rusowo p. Jakierowicz

8:37       Kukinia przystanek

8:40       Kukinka „SuperFish”

8:48       Kościół /Szkoła

               

ODWÓZ DO DOMU

11:30     Gimbus + autob.szkolny

 

Share |
Czytaj także:
Wakacyjne życzenia
Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od nauki, dzwonków i porannego wstawania. czytaj więcej »
Żegnaj szkoło, witajcie wakacje!
22 czerwca zakończył się rok szkolny 2017/2018. Na uroczystym podsumowaniu nie zabrakło nagród, dyplomów, wyróżnień oraz wzruszeń związanych z pożegnaniami. czytaj więcej »
Sportowiec roku szkolnego 2017/2018
Na uroczystości zakończenia roku szkolnego roztrzygnięto konkurs na "Najlepszego ucznia - sportowca Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Ustroniu Morskim" w roku szkolnym 2017/2018. czytaj więcej »
Darmowe "wejściówki" na basen
W okresie wakacji członkowie sekcji pływackiej UKS "Sokół" dzięki życzliwości Dyrektora GOSiR w Ustroniu Morskim mogą za darmo korzystać z basenu. czytaj więcej »
Sportowy „Turniej Trójmagiczny”
 W dniach 18 – 20 czerwca odbył się zorganizowany przez samorząd gimnazjum sportowy „Turniej Trójmagiczny”.  czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<czerwiec 2021>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
szkola@ustronie-morskie.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl