3 stycznia

Odbyły się eliminacje rejonowe Konkursu Języka Polskiego z Elementami Historii i Sztuki dla uczniów szkół podstawowych oraz eliminacje rejonowe Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjum. Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów!

5 stycznia
Odbyły się eliminacje rejonowe Konkursu Matematyki z Elementami Przyrody dla uczniów szkół podstawowych. Czekamy na wyniki.

6 stycznia
Tradycyjnie jak co roku, w Święto Trzech Króli, nasi uczniowie wystawili w kościele  dla rodziców i mieszkańców naszej gminy Jasełka.

7 stycznia
Kolejny pierwszy poniedziałek miesiąca i kolejny Dzień Otwarty. Ostatnie wskazówki dla rodziców przed klasyfikacją

9 stycznia
Wolontariusze i wszyscy chętni do pracy przy organizacji XVI finału WOŚP spotkali się dzisiaj w naszej szkole aby dopiąć plan działań i odebrać identyfikatory i puszki. Oj, będzie się działo!

10 stycznia

Na sali gimnastycznej odbyły się dzisiaj egzaminy próbne: o  9.00 - egzamin próbny, część humanistyczna, o 12.00 - sprawdzian próbny.

Również w dniu dzisiejszym trójka uczniów klas III gimnazjum uczestniczyła w eliminacjach rejonowych konkursu biologicznego. Życzymy awansu do konkursu wojewódzkiego!

11 stycznia

O godz. 9.00 trzecioklasiści zmierzyli się z zadaniami egzaminu próbnego w części matematyczno - przyrodniczej.

12 stycznia

W Kołobrzegu odbyły się eliminacje rejonowe konkursu historycznego dla uczniów gimnazjum.

13 stycznia

W tym roku nasza szkoła wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury zagrała już po raz siódmy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Wystąpiły przedszkolaki, zespół taneczny "Jantar", tańczył Bartek Januszewski, grała orkiestra strażacka, a gwiazdą wieczoru był Andrzej Rybiński. Wielkim powodzeniem cieszyła się loteria fantowa dla dzieci i dorosłych oraz aukcja i licytacja. Menu orkiestrowego popołudnia to bigos, grochówka, gulasz, chleb ze smalcem oraz pyszne wypieki i swojskie jadło. A "światełko do nieba" zachwyciło wszystkich uczestników finału.

Podczas XVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebraliśmy kwotę 21,886,79 zł.

Serdecznie dziękujemy wolontariuszom, uczniom, nauczycielom, rodzicom, mieszkańcom gminy za okazane serce i zaangażowanie w organizację WOŚP.

15 stycznia
Gimnazjaliści brali udział w koncercie umuzykalniającym "Amerykańskie Boże Narodzenie".
Nasi uczniowie uczestniczyli w eliminacjach rejonowych Konkursu Języka Polskiego dla uczniów gimnazjum.

16 stycznia
Klasa VI b pojechała na lodowisko do Kołobrzegu. Bawili się świetnie!
Grupa uczniów biorąca udział w Jasełkach pojechała do Kołobrzegu na przegląd Jasełek.

22 stycznia
Rozpoczęliśmy drugi semestr roku szkolnego.

31 stycznia
Dzisiaj "tłusty czwartek". W szkole królowały pączki i faworki. A po południu na balu karnawałowym bawili się uczniowie klas IV - VI szkoły podstawowej i gimnazjum.