3 stycznia

Uczniowie klasy III a gimnazjum testowali wersję beta interaktywnej aplikacji edukacyjnej dotyczącej znajomości układu okresowego pierwiastków. Autorką programu jest Agata Kocłajda, absolwentka naszej szkoły, a obecnie studentka IV roku Politechniki Poznańskiej. Przygotowany przez nią program jest elementem pracy dyplomowej, a będzie mógł być wykorzystywany na lekcjach chemii, ułatwiając uczniom korzystanie z tablicy Mendelejewa.

5 stycznia

W dbiu dzisiejszym odbył się I etap ogólnopolskiego konkursu „Ojczyzna Polszczyzna”. Konkurs ma kilka etapów. W pierwszym, szkolnym, uczniowie piszą test, a następnie wygłaszają przed publicznością opowiadania na wylosowany temat. W etapie rejonowym uczestniczą zwycięzcy eliminacji szkolnych.

8 stycznia

Wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury zorganizowaliśmy kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przygotowano wiele atrakcji, a program obfitował w ciekawe wydarzenia. Orkiestra grała od godziny 15.00.
Występowały dzieci z przedszkola, grupy taneczne „Jantar” i „Flou”, lokalne młode zespoły rockowe oraz Strażacka Orkiestra Dęta „Morka”. Na scenie kina odbyła się licytacja, a przez cały czas budynku GOK trwała zorganizowana przez naszą szkołę loteria fantowa. Swoje stoiska zorganizowały także pielęgniarki z ośrodka zdrowia, nauczycielki z przedszkola, kupcy ze stowarzyszenia „Pomorze” oraz sołectwo Kukinka. Orkiestrze pomagali także strażacy.

Mieszkańcy naszej gminy bardzo aktywnie włączyli się w zbiórkę pieniędzy  na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Graliśmy z pompą! Zebraliśmy łącznie 19.911,72 zł.!

Serdecznie dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli i instytucjom, które włączyły się w wielkie granie!

9 stycznia

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły - klasy I ab - zwiedzili Fabrykę Bombek w Koszalinie. Przywiozły własnoręcznie wykonane ozdoby choinkowe.

10 stycznia

Odbyła się kolejna audycja umuzykalniająca - "Wokół ksylofonu".

Uczniowie klas II B i C oraz III C gimnazjum wzięli udział w warsztatach przygotowujących do wyboru szkoły i zawodu. Dla pozostałych klas te same zajęcia odbędą się za tydzień.

Uczniowie szkoły podstawowej wzięli udział w II etapie ogólnopolskiego konkursu "Z poprawną polszczyzną na co dzień"

11 stycznia

W Regionalnym Przeglądzie Jasełek "Idą kolędnicy" grupa uczniów naszej szkoły uzyskała tytuł laureata. Gratulujemy!

12 stycznia

Szóstoklasiści zmagali się z zadaniami próbnego sprawdzianu organizowanego przez wydawnictwo Operon.

Późnym popołudniem odbyły się śródroczne zebrania z rodzicami.

13 stycznia

Odbyły się trzy apele podsumowujące I półrocze: wyników klasyfikacji wysłuchali uczniowie klas I - III SP, uczniowie klas IV - VI oraz gimnazjaliści. Każda grupa przygotowała również swoją część artystyczną. A od jutra - dwutygodniowe ferie zimowe. Życzymy wszystkim miłego wypoczynku i dużo śniegu!

16 - 29 stycznia

Ferie zimowe 2012

16-22 stycznia

23-29 stycznia