3 września

Rozpoczęcie roku szkolnego 2007/2008. Powitaliśmy uczniów klas pierwszych - tych ze szkoły podstawowej i gimnazjum, oraz nauczycieli, którzy w tym roku rozpoczęli pracę w naszej szkole.
Wszystkim życzymy powodzenia i wielu sukcesów w nowym roku szkolnym!

10 września

Mamy już mundurki szkolne: niebieskie (dla klas I - III SP), granatowe (dla klas IV - VI) i brązowe dla gimnazjalistów.

13 września

W tym roku szkolnym Klasowe Rady Rodziców i przedstawiciele Rad Klasowych do szkolnych RR po raz pierwszy zostali wybrani w tajnych wyborach. A dzisiaj odbyło się pierwsze spotkanie Rad Rodziców obu szkół na którym wybrano przewodniczących. Funkcję tę w szkole podstawowej pełnić będzie pani Iwona Rudnicka-Brandt, a w gimnazjum pani Magdalena Zielińska. Składamy serdeczne gratulacje i życzymy owocnej pracy!

15 września

Uczniowie klas VI brali udział w programie "Obserwator Wybrzeża Europy". A pozostali "sprzątali świat". Zakończyliśmy dzień ogniskiem i pieczonymi kiełbaskami.

17 - 18 września

Klasa III B gimnazjum pojechała na wycieczkę rowerową do Gąsek.

20 września

Uczniowie klas I i II szkoły podstawowej uczestniczyli w spotkaniu z policjantami, na którym przypomnieli sobie zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Pierwszaki zostały "przyjaciółmi Gryfusia".

21 września

Odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.

W szkole podstawowej najwięcej głosów otrzymali: Marcin Budny, Karolina Korenik i Zuzanna Czepukojć. W gimnazjum zwyciężyli: Angelina Kula, Agnieszka Macek i Laura Wojach. Nowym samorządom życzymy wytrwałości i wielu pomysłów!

Reprezentacja szkoły podstawowej i gimnazjum brała udział w kolejnym Memoriale M.Barty w Kołobrzegu.

24 września

Odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego klas I - III szkoły podstawowej

25 września

Uczestniczyliśmy w pierwszej w tym roku szkolnym audycji umuzykalniającej dla szkół pod patronatem Filharmonii Koszalińskiej. Koncert nosił tytuł "Ciekawe historie instrumentów".

26 września

Cała szkoła brała udział w Jesiennych Biegach Przełajowych. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach odebrali dyplomy, medale i nagrody rzeczowe.