2017-06-08

Finał wojewódzki turnieju BRD

W dniach 18 i 25 maja 2017r. w Gimnazjum im. Olimpijczyków Ziemi Przelewickiej w Przelewicach odbył się finał wojewódzki XL Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych i gimnazjów. W finałach wojewódzkich uczestniczyły 22 drużyny ze szkół powiatowych i gimnazjów z całego województwa. Drużyna naszej szkoły podstawowej w składzie: Nikola Liszka, Wiktoria Rudzka, Kuba Węclewski i Robert Żolik zajęła III miejsce. Indywidualnie nasi uczniowie zajęli następujące miejsca: Wiktoria Rudzka – 4, Nikola Liszka – 8, Robert Żolik – 10, Kuba Węclewski – 13. Drużyna gimnazjum zajęła IV miejsce, a indywidualnie Daniel Makowski był 4, Maciej Michalak – 12, a Patryk Górnowski19.