Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

2015/2016

Żegnaj szkoło, witajcie wakacje!
 24 czerwca 2016 r., w skwarze letniego już słońca, odbyło się uroczyste, gorące zakończenie roku szkolnego 2015/2016.  czytaj więcej »
Lato, lato, lato czeka…
 Piosenką „Lato, lato…” uczniowie klas IV – VI pożegnali rok szkolny i powitali wakacje. czytaj więcej »
„Ostatni raz z moją klasą”
 Słowa piosenki „Ostatni raz z moją klasą” były mottem pożegnania gimnazjalistów ze szkołą.  czytaj więcej »
Podręczniki na rok szkolny 2016/2017
 Uwaga Uczniowie i Rodzice - lista podręczników na rok szkolny 2016/202017 opublikowana jest na stronie szkoły oraz w dzienniku elektronicznym. czytaj więcej »
Rozkład jazdy gimbusa 24 czerwca
Rozkład jazdy gimbusa i autobusu obowiązujący w dniu zakończenia roku szkolnego - piątek 24 czerwca 2016 r. czytaj więcej »
Sukcesy młodych felietonistów
 Felietony gimnazjalistów nagrodzone i wyróżnione. czytaj więcej »
Bursztyn - złoto Bałtyku
 Sukcesy Ali i Darii w konkursie Związku Miast i Gmin Morskich czytaj więcej »
Wycieczka do Stralsundu
10 czerwca klasy II a i III a wyruszyły na wycieczkę do Stralsundu w Niemczech. czytaj więcej »
Studio Kolorowych Form
 3 i 10 czerwca uczniowie szkoły podstawowej brali udział w wycieczce do Koszalina do studia „Kolorowych form". czytaj więcej »
Warsztaty profilaktyczne
 Pani psycholog z Fundacji „Na Przekór Przeciwnościom” przeprowadziła dzisiaj w naszej szkole warsztaty profilaktyczno-edukacyjne dotyczący tolerancji, komunikacji i funkcjonowania w grupie rówieśniczej, przemocy rówieśniczej, relacji interpersonalnych. czytaj więcej »
Turniej o Puchar Wójta
 9 czerwca, przy pięknej słonecznej pogodzie odbył się Turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy. czytaj więcej »
Nie dopalaczom!
2016-06-09 Nie dopalaczom!
 9 czerwca gościliśmy grupę teatralną uczniów z Gimnazjum w Gościnie ze spektaklem teatralnym dotyczącym zagrożeń, jakie niosą ze sobą eksperymenty z zażywaniem dopalaczy. czytaj więcej »
Powiatowa Konferencja Profilaktyczna „STOP dopalaczom”
 Uczniowie gimnazjum wzięli udział w konferencji na temat uzależnień. czytaj więcej »
W Dolinie Charlotty
 Najmłodsi uczniowie naszej szkoły zwiedzili w Dolinie Charlotty ZOO Safari oraz magiczny świat Krainy Bajek. czytaj więcej »
Gra terenowa z okazji Dnia Dziecka
 Z okazji Dnia Dziecka gimnazjaliści zaplanowali i przeprowadzili grę terenową. czytaj więcej »
Rodzinny Turniej Badmintona
W sali gimnastycznej Zespołu Szkól odbył się Rodzinny Turniej Badmintona w ramach VIII Europejskiego Tygodnia Sportu. czytaj więcej »
Dzień Dziecka w naszej szkole
 Spektakl teatralny, turnieje mini piłki siatkowej, Jabłko czy cytryna, gra terenowa - to tylko niektóre punkty programu Dnia Dziecka w naszej szkole. Nie zabrakło oczywiście zabaw oraz słodkiego poczęstunku dla dzieci. czytaj więcej »
Jabłko czy cytryna?
 1 czerwca, jak co roku, Młodzieżowy Patrol Drogowy składający się z uczniów naszej szkoły organizuje akcję pn. „Jabłko czy cytryna?” pod hasłem „Bezpieczna droga dziecka do szkoły i do domu”. czytaj więcej »
Dzień Dziecka na sportowo
Tradycyjnie w naszej szkole z okazji ,,Dnia Dziecka" rozgrano Turnieje Mini Piłki Siatkowej w trzech kategoriach wiekowych.  czytaj więcej »
Dzień Dziecka
2016-05-31 Dzień Dziecka
 Życzymy wszystkim dzieciom, tym małym i tym dużym, by nigdy nie zatraciły dziecka w sobie! czytaj więcej »
Cuda z klocków LEGO
  W szkole podstawowej, na mini wystawie przygotowanej przez Samorząd Uczniowski, obejrzeć można budowle z klocków Lego. czytaj więcej »
Rodzinne Sztafety Pływackie w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu
W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu na basenie ,,Helios" przeprowadzone zostały Rodzinne Sztafety Pływackie.  czytaj więcej »
Zajęcza chatka
2016-05-30 Zajęcza chatka
 30 maja odbył się spektakl profilaktyczno - edukacyjny dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej pt. „Zajęcza chatka”.  czytaj więcej »
Europejski Tydzień Sportu
Zespół Szkół w Ustroniu Morskim oraz Uczniowski Klub Sportowy „Sokół” włączyli się w organizację VIII Europejskiego Tygodnia Sportu organizowanego w Gminie Ustronie Morskie od 26 maja do 1 czerwca.  czytaj więcej »
Zawody Pływackie z okazji Dnia Dziecka
 Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji „Helios” oraz Szkoła Pływania „Helios” byli organizatorami IV Zawodów Pływackich z okazji Dnia Dziecka.  czytaj więcej »
Mistrzostwa Powiatu w LA Gimnazjum
 24 maja, w Białogardzie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu w LA, w których nasze gimnazjalistki zajęły czołowe miejsca. czytaj więcej »
Zgłoszenia na zawody sportowe w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu
Zgłoszenia na zawody organizowane przez Zespół Szkół i Uczniowski Klub Sportowy ,,Sokół" przyjmują nauczyciele wychowania fizycznego.  czytaj więcej »
Na tropach historii i kultury
 W dniach 15.05-18.05 2016 r. uczniowie gimnazjum w Ustroniu Morskim wyjechali na wycieczkę do Krakowa.  czytaj więcej »
Koniec Polski, miasto z morza oraz z wizytą u Neptuna
Uczniowie klas IV-V w dniach  19-20.maja uczestniczyli w wycieczce Półwysep Helski – Gdynia – Gdańsk.  czytaj więcej »
Dopalacze - nowe narkotyki
 23 maja odbyły się edukacyjno-profilaktyczne zajęcia warsztatowe dla uczniów klas VI oraz I-III gimnazjum. Łącznie wzięło w nich udział 130 uczniów. czytaj więcej »
Rekord Guinnessa pobity przez polskie szkoły podstawowe!
Z największą przyjemnością pragniemy poinformować, że Rekord Guinnessa w największej lekcji gotowania zdrowego śniadania został pobity przez polskich uczniów  w ramach programu Śniadanie Daje Moc!  czytaj więcej »
Święto Szkoły Podstawowej
 18 maja odbyły się obchody Święta Szkoły Podstawowej związane z rocznicą urodzin Marii Konopnickiej, patronki naszej szkoły. czytaj więcej »
Piątoklasiści na K5
 Już od kilku lat nasi piątoklasiści przystępują do diagnoz przygotowanych przez Instytut Badań Edukacyjnych - dawniej DUMa, a od dwóch lat K5. czytaj więcej »
Drużyna SP na podium w wojewódzkich eliminacjach Turnieju BRD!
 Drużyna szkoły podstawowej zajęła III miejsce w eliminacjach do finału XXXIX Turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym! czytaj więcej »
Najlepsi w pływaniu!
Uczniowie naszej szkoły podstawowej wystartowali w XI Amatorskich Międzyszkolnych Zawodach Pływackich,,Umiem Pływać!”. Z bardzo dużą przewagą punktową ponownie zwyciężyliśmy w klasyfikacji drużynowej. czytaj więcej »
Uczniowie na farmie fotowoltaicznej
 Uczniowie klasy II sp oraz klas III gimnazjum wzięli udział w „Dniach otwartych funduszy europejskich”, które organizowane były na farmie fotowoltaicznej.  czytaj więcej »
Mistrz słownictwa
 W dniu dzisiejszym uczniowie, którzy przyswoili najwięcej angielskich słówek w ramach całorocznego szkolnego konkursu języka angielskiego „Słówko Dnia" rywalizowali o tytuł „Mistrz słownictwa”. czytaj więcej »
Dzień Europy
2016-05-09 Dzień Europy
 9 maja uczniowie klasy 4a i 5a świętowali Dzień Europy w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu. czytaj więcej »
Matematyczny Archimedes
W naszej szkole przeprowadzony został konkurs matematyczny Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus - Matematyka Plus, do którego przystąpiło 62 uczniów. czytaj więcej »
Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Nożnej
W zorganizowanych przez KSZS zawodach - Mistrzostwach Powiatu Kołobrzeskiego w Mini Piłce Nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej drużyna chłopców z naszej szkoły wywalczyła drugie miejsce. czytaj więcej »
Turniej Wiedzy o Patronce
 Uwaga uczniowie! Już 18 maja odbędzie się XVI Turniej Wiedzy o Życiu i Twórczości Marii Konopnickiej. Zobaczcie, jak się przygotować! czytaj więcej »
Budowle z klocków LEGO
 Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich chętnych uczniów klas 4-6 do wzięcia udziału w wystawie budowli z klocków Lego.  czytaj więcej »
Nagroda za „Podróż bez biletu”
 Uczniowie klasy 4b zdobyli nagrodę w szkolnym konkursie „Podróż bez biletu”. czytaj więcej »
STOP narkotykom. STOP dopalaczom!
 5 maja uczniowie klas 4 - 6 szkoły podstawowej uczestniczyli w warsztatach profilaktyczno-edukacyjnych dotyczących tematu dopalacze - nowe narkotyki.  czytaj więcej »
Wyniki konkursu English is easy
 Znamy już wyniki II Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego „English is easy”. czytaj więcej »
Msza święta w intencji Ojczyzny
 3 maja w naszym kościele parafialnym odbyła się msza święta w intencji Ojczyzny. We mszy uczestniczyły poczty sztandarowe naszej szkoły, delegacje klas oraz nauczyciele. czytaj więcej »
Majówka na sportowo
 Po raz trzeci w ramach majowych Dni Ustronia Morskiego gimnazjum zorganizowało rajd rowerowy do latarni morskiej w Gąskach i dwa rajdy nordic walking – do Bagicza i rzeki Czerwonej.  czytaj więcej »
Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja
 Uczniowie klas 4-6 uroczystym apelem uczcili 225 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. czytaj więcej »
"Wiwat Maj, Trzeci Maj, wiwat Konstytucja!"
 W piątkowe przedpołudnie społeczność szkolna zebrała się na sali gimnastycznej, by uczestniczyć w uroczystym apelu poświęconym rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.  czytaj więcej »
Wernisaż wystawy „Mój Dom, Moja Ojczyzna, Moja Europa”
 29 kwietnia odbył się uroczysty wernisaż wystawy plastycznej „Mój Dom, Moja Ojczyzna, Moja Europa”. czytaj więcej »
Sukces w Powiatowym Turnieju BRD!
 W 39 edycji Powiatowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym niepokonane okazały się teamy z naszej szkoły zajmując pierwsze miejsca w kategorii szkół podstawowych i gimnazjum! czytaj więcej »
Nasi strzelcy na podium
 Po raz kolejny drużyny strzeleckie z naszej szkoły odniosły sukces – tym razem w  Mistrzostwach Powiatu Kołobrzeskiego w strzelaniu z karabinka pneumatycznego. czytaj więcej »
Biegali w parku
2016-04-28 Biegali w parku
Powiatowe Biegi Przełajowe z okazji Święta Konstytucji 3 Maja rozpoczęły cykl imprez sportowo – rekreacyjnych organizowanych w ramach obchodów Dni Ustronia Morskiego. czytaj więcej »
Teatralne ABC
2016-04-26 Teatralne ABC
 We wtorek, 26 kwietnia, uczniowie klas 4 - 6 wraz z opiekunami wyjechali do Kołobrzegu na spektakl Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia pt. „Teatralne ABC".  czytaj więcej »
Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne
 25 maja odbyły się w naszej szkole eliminacje gminne Turnieju Recytatorskiego "Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne".  czytaj więcej »
Sprzątanie z okazji Dnia Ziemi
 22 kwietnia obchodzony jest międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji  Starostwo Powiatowe w Kołobrzegu zorganizowało  coroczną akcję "Sprzątamy wokół naszych jezior i rzek".  czytaj więcej »
Próbny egzamin klas II
 Trzecioklasiści zakończyli egzaminacyjny maraton, a już kolejny rocznik gimnazjalistów rozpoczął przygotowania do egzaminu 2017. Uczniowie klas II po raz pierwszy wzięli udział w egzaminie próbnym.  czytaj więcej »
Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich
 Dnia 22 kwietnia klasy I-III szkoły podstawowej obchodziły Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. czytaj więcej »
Moje prawa w Unii Europejskiej
 21 kwietnia w klasie 2a szkoły podstawowej konsultantka Punktu Europe Direct Kołobrzeg - p. Jolanta Milewska - przeprowadziła lekcję europejską dla dzieci 7 letnich. czytaj więcej »
Wyniki 23 edycji konkursu plastycznego "Mój Dom, Moja Ojczyzna, Moja Europa"
 Już po raz 23 wybrano prace do nagród i wyróżnień w konkursie plastycznym „Mój Dom, Moja Ojczyzna, Moja Europa”. czytaj więcej »
Egzamin gimnazjalny – dzień trzeci
 Egzamin gimnazjalny 2016 dobiegł końca. W środę, 20.04.2016 r., uczniowie trzecich klas pisali testy z języków obcych: angielskiego i niemieckiego. czytaj więcej »
Egzamin gimnazjalny – dzień drugi
 19 kwietnia (wtorek) uczniowie przystąpili do egzaminu gimnazjalnego 2016 z części matematyczno-przyrodniczej.  czytaj więcej »
English is easy
2016-04-19 English is easy
W dniu dzisiejszym 4 uczniów reprezentujących nasza szkołę - Marta Ciba, Marta Walkowiak, Rafał Kubiak i Bartosz Budny - brało udział w II Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego "English is easy". czytaj więcej »
Egzamin gimnazjalny – dzień pierwszy
 Dzisiaj uczniowie zmierzyli się z zadaniami z historii i wiedzy o społeczeństwie oraz z języka polskiego. czytaj więcej »
Egzaminacyjny maraton
 Już w poniedziałek uczniowie ostatnich klas gimnazjum zasiądą w ławkach by rozpocząć egzamin gimnazjalny 2016.  czytaj więcej »
Martyna nagrodzona
 Martyna Kudlińska z klasy IIB recytując wiersz Zbigniewa Herberta „Wilki”, zajęła drugie miejsce w ósmej edycji Powiatowego Konkursu Recytatorskiego "Mała Herbertiada" czytaj więcej »
Zdrowie na talerzu - zdrowa kanapka
 Uczniowie klasy szóstej na zajęciach kulinarnych, prowadzonych w ramach zajęć technicznych, przygotowywali wspólnie pyszne, i wartościowe w składniki odżywcze kanapki. czytaj więcej »
I Wiosenne Zawody Pływackie "Helios 2016"
W dniu 12.04.2016 roku w Centrum Sportowo – Rekreacyjnym „Helios” odbyły się I Wiosenne Zawody Pływackie „Helios 2016”. czytaj więcej »
Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty
Uczniowie klas trzecich szkoły podstawowej przystąpili do Ogólnopolskiego Sprawdzianu Kompetencji Trzecioklasisty. To coroczna akcja Operonu i Gazety Wyborczej, mająca na celu podsumowanie pierwszego etapu edukacji.  czytaj więcej »
Gimnazjaliści na Targach Edukacyjnych
 14 kwietnia trzecioklasiści uczestniczyli w Powiatowych Targach Edukacyjnych czytaj więcej »
Podróż bez biletu
 Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich uczniów klas 4 - 6 do wzięcia udziału w szkolnym konkursie "Podroż bez biletu". czytaj więcej »
Awansowali do finału wojewódzkiego
Na terenie parku w Ustroniu Morskim rozegrano Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Gimnazjady. czytaj więcej »
I can sing
2016-04-08 I can sing
 Nikola Małyszewicz wyśpiewała I miejsce w IV Regionalny Konkurs Piosenki Angielskiej „I can sing”! czytaj więcej »
Sprawdzian szóstoklasisty
Ziarno kakaowca i czekolada oraz "Warto pomagać innym… – kartka z pamiętnika” - to tematy przewodnie z języka polskiego. A na matematyce - wielokąty, bryły, ułamki, zadania z czasem. czytaj więcej »
III miejsce Maćka w OTWP
W powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” Maciej Michalak zdobył III miejsce. czytaj więcej »
Wesołych Świąt!
Wesołych, pełnych nadziei i wiary świąt Wielkiej Nocy, spędzonych wśród srebrnych bazi i kochającej rodziny przy wspólnym stole. czytaj więcej »
Pisankowe Szaleństwo
 23 marca, już po raz trzeci, w szkole podstawowej odbyło się „Pisankowe Szaleństwo”. Był to dzień wyjątkowy, pełen radości, bardzo wesoły i smakowity. czytaj więcej »
Wiosenna przerwa świąteczna
Wiosenna przerwa świąteczna trwa od 24 do 29 marca.  czytaj więcej »
Drugoklasiści na wrotkach
22 marca  uczniowie klasy 2 a  pojechali na niedawno otwarte wrotkowisko w Kołobrzegu.

czytaj więcej »
Zwycięzcy gminnych eliminacji OTWP
 Damian i Maciek będą reprezentowć naszą gminę w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. czytaj więcej »
Wystrzelali I miejsce!
 Klaudia, Patryk i Jakub zdobyli I miejsce w IX Turnieju Strzeleckim z broni pneumatycznej organizowanym w Zespole Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich z okazji Święta Szkoły i 71 rocznicy walk o Kołobrzeg. czytaj więcej »
Wiosenny zawrót głowy
 21 marca Samorząd Uczniowski gimnazjum zorganizował kolorowe i słodkie powitanie wiosny. czytaj więcej »
Matematyczny Kangur
 17 marca uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum licznie wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny". czytaj więcej »
Młodzież zapobiega pożarom
 14 marca w naszej szkole odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom". czytaj więcej »
Światowy Dzień Matematyki
 14 marca w Światowym Dniu Liczby π w gimnazjum odbył się turniej matematyczny „Dzień matematyki z polskimi przysłowiami”. czytaj więcej »
Słówka w obrazach
 14 marca odbyło się rozstrzygnięcie szkolnych konkursów „Plastyczny język angielski" i „Niemiecki w obrazie".  czytaj więcej »
Człowiek z pasją
 Uczniowie klas 4 i 5 szkoły podstawowej uczestniczyli w spotkaniu z Grzegorzem Pietrzykowskim, które odbyło się w sali kinowej GOK.  czytaj więcej »
Stop przemocy!
2016-03-10 Stop przemocy!
 10 marca uczniowie klas VI i I gimnazjum wzięli udział w spotkaniu z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji z Kołobrzegu z Wydziału ds. Nieletnich. czytaj więcej »
Przez doświadczanie do empatii
 9 marca odbyła się w klasie 4 a otwarta lekcja wychowawcza „Przez doświadczanie do empatii” przeprowadzona w ramach projektu „Szkoła współpracy”. czytaj więcej »
Dekalog jak dobry kompas
 9 marca uczniowie klas I-III gimnazjum oraz klasy VI wzięli udział w profilaktyczno - edukacyjnym programie dotyczącym profilaktyki uzależnień "Dekalog jak dobry kompas" w wykonaniu wokalisty - Gabriela Fleszara . czytaj więcej »
Inteligencja słoni i sprzeczka dwóch malarzy
 8 marca szóstoklasiści naszej szkoły przystąpili do ostatniego już w tym roku próbnego sprawdzianu. czytaj więcej »
Przyrodniczy Świetlik
8 marca w naszej szkole to, oprócz oczywiście Święta Kobiet, dzień organizacji IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik” dla uczniów od klasy pierwszej do szóstej. czytaj więcej »
Konkurs "ZUCH"
2016-03-07 Konkurs "ZUCH"
7 marca  uczniowie  klas II i III sprawdzali swoje umiejętności w konkursie ZUCH przygotowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej. czytaj więcej »
Warsztaty dziennikarskie
 Uczniowie klas I - miłośnicy dziennikarstwa wzięli udział w V Sesji Dziennikarskiej organizowanej przez  Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu. czytaj więcej »
FOX 2016
2016-03-01 FOX 2016
1 marca odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego „Fox”, w którym wzięli udział uczniowie klas III-VI szkoły podstawowej oraz I-III gimnazjum. czytaj więcej »
Egzaminy próbne klas III
 22, 23 i 24 lutego minęły w gimnazjum pod znakiem próbnych egzaminów. czytaj więcej »
Śródroczne osiągnięcia najmłodszych
 19 lutego w naszej szkole odbył się apel podsumowujący pracę uczniów klas 1-3, który prowadzili przedstawiciele małego samorządu uczniowskiego. czytaj więcej »
Podsumowanie I półrocza
17 lutego odbył się apel podsumowujący I półrocze roku szkolnego 2015/2016 w klasach 4 – 6 szkoły podstawowej. czytaj więcej »
Ferie w Muszynie
2016-02-16 Ferie w Muszynie
Czterdziesto dwu osobowa grupa dzieci i młodzieży z gminy Ustronie Morskie w terminie od 28.01. – 08.02.2016 r. przebywała w Muszynie na obozie sportowo – rekreacyjnym. czytaj więcej »
Plastyczny język angielski
Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów klas III - VI naszej szkoły podstawowej do wzięcia udziału w II edycji szkolnego konkursu języka angielskiego "Plastyczny język angielski". czytaj więcej »
Na przekór przeciwnościom
 28 stycznia odbyły się zajęcia warsztatowe prowadzone dla uczniów klas 5-6 przez specjalistę psychologa pana Jacka Pawłowskiego z Fundacji „Na przekór przeciwnościom”. czytaj więcej »
Bal Karnawałowo- Walentynkowy
 W środę, 27 stycznia, w szkole podstawowej odbył się Bal Karnawałowo- Walentynkowy dla uczniów klas 4-6.  czytaj więcej »
Nietypowa lekcja online
 27 stycznia. uczniowie klas 5 i 6 wzięli udział w nietypowej lekcji przyrody prowadzonej online z Antarktyki pt. „Stacja im. Henryka Arctowskiego – kawałek Polski”. czytaj więcej »
Przyjaciele Gryfusia
Tuż przed feriami, 27 stycznia, odwiedzili naszą szkołę przedstawiciele KPP w Kołobrzegu, którzy w ramach Programu Edukacyjnego „Przyjaciele Gryfusia” spotkali się z uczniami klas pierwszych i drugich. czytaj więcej »
Ferie 2016
2016-01-26 Ferie 2016
 Zapraszamy do zapoznania się z programem ferii zimowych przygotowanym przez jednostki organizacyjne Urzędu Gminy. czytaj więcej »
Fluoryzacja
2016-01-22 Fluoryzacja
 W trosce o zdrowie jamy ustnej w szkole prowadzone są zabiegi, których celem jest przeciwdziałanie próchnicy zębów. czytaj więcej »
Kolędy świata
2016-01-22 Kolędy świata
W dniu dzisiejszym uczniowie gimnazjum oraz najstarszych klas szkoły podstawowej wysłuchali koncertu pt: „Kolędy świata", w którym zaprezentowali się artyści z Filharmonii Koszalińskiej.  czytaj więcej »
Spotkanie rodziców
Spotkanie rodziców dzieci jadących na obóz sportowo – rekreacyjny w Muszynie organizowany przez Uczniowski Klub Sportowy „Sokół” odbędzie się w poniedziałek – 25.01.2016 r. o godz. 16.00 w sali nr 7. Zapraszamy! czytaj więcej »
Mikołajkowe Turnieje Mini Piłki Siatkowej
Tradycyjnie w trzech kategoriach wiekowych rozegrano w naszej szkole Mikołajkowe Turnieje Mini Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców.  czytaj więcej »
Dorotka po drugiej stronie tęczy
19 lutego uczniowie klas I – III szkoły podstawowej wybrali się na wycieczkę do Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu na przedstawienie teatralne pt. „Dorotka po drugiej stronie tęczy”. czytaj więcej »
Olimpusek dla najmłodszych
 13 stycznia po raz kolejny w naszej szkole odbyła się Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego „Olimpusek” dla klas I-III szkoły podstawowej.  czytaj więcej »
Próbny sprawdzian z GWO
12 stycznia szóstoklasiści przystąpili do drugiego w tym roku szkolnym próbnego sprawdzianu. Tym razem zmierzyli sie z arkuszem przygotowanym przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe.   czytaj więcej »
Najsympatyczniejsi uczniowie
 Znamy już wyniki szkolnego konkursu na najsympatyczniejszą uczennicę / najsympatyczniejszego ucznia w kategorii klas 4, 5 i 6! czytaj więcej »
Finał WOŚP
2016-01-11 Finał WOŚP
Po raz piętnasty nasza szkoła zagrała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.  czytaj więcej »
Wybieramy najsympatyczniejszych
Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej zaprasza wszystkich uczniów klas 4-6 do wzięcia udziału w szkolnym konkursie na najsympatyczniejszą uczennicę / najsympatyczniejszego ucznia. czytaj więcej »
Uwaga! Zmiana terminu dożywiania dzieci w miesiącu styczniu
 W miesiącu styczniu obiady rozpoczynają się od dnia 11.01.2015 r. czytaj więcej »
Przy świątecznym wspólnym stole
 Z inicjatywy Samorządu Szkolnego wszyscy uczniowie gimnazjum wzięli udział w przedświątecznym spotkaniu.   czytaj więcej »
Szkolne jasełka
2015-12-22 Szkolne jasełka
 O istocie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przypomnieli uczniowie Zespołu Szkół w Ustroniu Morskim, którzy 22 grudnia zaprezentowali bożonarodzeniowe jasełka. czytaj więcej »
Nasza Szkoła ma 70 lat!
 70 lat to piękny jubileusz, to uroczysta chwila dla wszystkich tych, którzy z naszą placówką związali swoje losy poprzez naukę lub pracę na przestrzeni wielu lat. czytaj więcej »
Dziewczynki z zapałkami
 Aby "obudzić" prawdziwego Ducha Świąt, rodzice, uczniowie i nauczyciele przygotowali spektakl pt. "Dziewczynki z zapałkami". czytaj więcej »
Pracownia XXI wieku
 Oficjalnego otwarcia Izby Bioróżnorodności dokonali: Dyrektor Zespołu Szkół – Mariola Ostrowska, Wójt Gminy Ustronie Morskie – Jerzy Kołakowski oraz Prymus Roku 2015 – Marta Walkowiak. czytaj więcej »
Pomogliśmy Mikołajowi
 Jak co roku przed Świętami, w pogoni za prezentami, warto zatrzymać się na chwilę, zwolnić i pomyśleć o... innych.  czytaj więcej »
Wesołych Świąt!
Świąt wypełnionych radością i miłością niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia.   czytaj więcej »
Zapraszamy na obchody 70 - lecia Szkoły!
Dyrektor Zespołu Szkół, Grono Pedagogiczne, Rada Rodziców i Uczniowie serdecznie zapraszają na obchody 70 - lecia Szkoły w Ustroniu Morskim, które odbędą się 21 grudnia 2015 r. czytaj więcej »
W świątecznym nastroju
11 grudnia uczniowie naszej szkoły wybrali się do Gminnego Ośrodka Kultury na spektakl pt. „Moc prezentów”. czytaj więcej »
Wyróżnienie w konkursie na scenariusz zajęć!
Miło nam poinformować, że Pani Katarzyna Skrzypkowiak otrzymała wyróżnienie w konkursie dla nauczycieli na najlepszy scenariusz zajęć z wykorzystaniem elementów bioróżnorodności! czytaj więcej »
Serce w Szlachetnej Paczce
  9 grudnia zakończyła się prowadzona w naszej szkole ogólnopolska akcja charytatywna „Szlachetna Paczka”. czytaj więcej »
Bajkowy bohater
2015-12-09 Bajkowy bohater
 9 grudnia w szkole podstawowej, w ramach programu "Książki naszych marzeń", odbył się konkurs dla uczniów klas I-III na najciekawsze przebranie za bohatera z bajki. czytaj więcej »
Ustrońska Ośmiornica z Basenu Helios
 Uczniowski Klub Sportowy "Sokół" zgłosił swoją budowlę wodną do Konkursu w ramach kampanii Kinder + Sport "Radość z Pływania" czytaj więcej »
V Mikołajkowe Międzyszkolne Zawody Pływackie ,,Helios 2015"
W piątek 04.12.2015 roku na obiekcie Centrum Sportowo – Rekreacyjnego „Helios” odbyły się „V MIKOŁAJKOWE MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY PŁYWACKIE HELIOS 2015”. czytaj więcej »
Przekaż fanty na loterię WOŚP!
Organizatorzy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zwracają się z prośbą o przekazywanie fantów na loterię WOŚP dla dzieci i dorosłych. czytaj więcej »
Motopaczka
2015-12-07 Motopaczka
 6 grudnia Kołobrzeski Klub Motocyklowy Voyager wyruszył z VI edycją akcji Motopaczka. Tym razem motocykliści w roli Świętych Mikołajów zawitali do dzieci z naszej gminy. czytaj więcej »
Coraz bliżej święta…
 Mikołajkowe prezenty i ubieranie choinki, to znak, że zbliżają się święta. czytaj więcej »
Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej
 Marta Ciba wyśpiewała III miejsce w kategorii występów solowych na Powiatowym Festiwalu Piosenki Angielskiej w Tymieniu! czytaj więcej »
Mikołajki
2015-12-04 Mikołajki
 W dniu dzisiejszym sale lekcyjne korytarze i hol szkolny wypełniły się Mikołajkami, Mikołajami, Śnieżynkami, Reniferami. czytaj więcej »
Nasza Góra Grosza
W ramach akcji "Góra Grosza" nasza szkoła zebrała 343,80 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam zebrać tak dużo "grosików"! czytaj więcej »
Słodkie Esy Floresy
 3 grudnia uczniowie z klasy 2c, 4b, 5b oraz 6 a wzięli udział w wycieczce do Radowa Małego koło Nowogardu. Wyjazd odbył się w ramach Mikołajek. czytaj więcej »
W Fabryce Bombek i Mydlarni
 1 grudnia uczniowie klas 4a, 5a i 5b wraz z nauczycielami wybrali się na wycieczkę do Fabryki Bombek Choinkowych oraz do Mydlarni „Formy Kolory” w Koszalinie. czytaj więcej »
Nagroda za najwyższą frekwencję
 Rada Rodziców Szkoły Podstawowej postanowiła nagrodzić klasy z najwyższą frekwencją w semestrze (w dwóch kategoriach tj. klasy I-III i IV-VI) czytaj więcej »
Dzień czapki Świętego Mikołaja!
W piątek, 4 grudnia, przyjdź do szkoły w czapce Świętego Mikołaja! czytaj więcej »
Warsztaty profilaktyczne
 30.XI.2015 odbyły się warsztaty edukacyjno – profilaktyczne dla uczniów gimnazjum. czytaj więcej »
70. lat szkoły w Ustroniu Morskim
 21 grudnia 2015 - obchody Jubileuszu 70 – lecia Szkoły  czytaj więcej »
Warsztaty z kodowania
26 listopada w Bibliotece Publicznej Gminy Ustronie Morskie uczniowie klas I gimnazjum wzięli udział w interaktywnych warsztatach z kodowania w edytorze Scratch z wykorzystaniem robotów Finch. czytaj więcej »
Dyskoteka Andrzejkowa
 25 listopada odbyła się szkolna dyskoteka Andrzejkowa dla klas 4-6 wraz z otrzęsinami dla uczniów klas czwartych.  czytaj więcej »
Szkolny Mam Talent
W dniu dzisiejszym odbył się szkolny konkurs „Mam Talent”  dla uczniów szkoły podstawowej. czytaj więcej »
Już dziś planuję swój zawód
 W ramach Szkolnego Programu Profilaktyki odbyły się zajęcia warsztatowe dla uczniów klasy VI na temat „Już dziś planuję swój zawód” czytaj więcej »
Nie obejdzie się bez misia
Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia uczniowie klasy III a zaprosili dzisiaj swoje misie do szkoły. czytaj więcej »
Sprawdzian próbny z Nową Erą
W dniu dzisiejszym uczniowie klasy szóstej przystąpili do pierwszego w tym roku szkolny próbnego sprawdzianu przygotowanego przez wydawnictwo Nowa Era.  czytaj więcej »
Szlachetna Paczka
 Samorządy Uczniowskie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum zapraszają wszystkich  uczniów Zespołu Szkół w Ustroniu Morskim do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka.  czytaj więcej »
Gotować każdy może!
 Zajęcia kulinarne prowadzone w ramach zajęć technicznych cieszą się dużą popularnością. czytaj więcej »
Drugie życie przedmiotów
 Uczniowie klasy IB gimnazjum odwiedzili panią Urszulę Onyśko w jej domowej pracowni, aby nauczyć się posługiwania techniką decoupage. czytaj więcej »
Eliminacje do "Mam Talent"
 W dniu dzisiejszym w szkole podstawowej odbyły się eliminacje do Szkolnego Konkursu „Mam Talent”.  czytaj więcej »
Andrzejki
2015-11-18 Andrzejki
 Samorząd Uczniowski szkoły podstawowej serdecznie zaprasza wszystkich chętnych uczniów klas 4-6  na Dyskotekę Andrzejkową. czytaj więcej »
Pieskie szczęście w schronisku
 Uczniowie klasy III A wraz z wychowawczynią Hanną Pawłowską zorganizowali akcję na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt w Kołobrzegu.  czytaj więcej »
Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty!
 W dniu 28 października w siedzibie Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej, która wyłoniła laureatów konkursu fotograficznego „BIORÓŻNORODNOŚĆ WOKÓŁ NAS". czytaj więcej »
Wokół symboli narodowych
13 listopada uczniowie klas I-III wzięli udział w konkursie „Wokół symboli narodowych” organizowanym przez Oddziałowe Biuro Edukacji Publicznej Instytutu Pamięci Narodowej w Szczecinie. czytaj więcej »
Bóbr po raz dziesiąty
10 listopada uczniowie gimnazjum, a 12 listopada uczniowie szkoły podstawowej przystąpili do zawodów X edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr. czytaj więcej »
Radosna Niepodległa
 Mieszkańcy Ustronia Morskiego, już po raz trzeci, z okazji Święta Niepodległości spotkali się po Mszy św. odprawianej w intencji Ojczyzny, żeby wspólnie śpiewać pieśni patriotyczne i wojskowe.  czytaj więcej »
Lekcja historii
2015-11-11 Lekcja historii
 10 listopada uczniowie klas IV - VI uroczyście obchodzili 97. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji klasa IV b przygotowała przedstawienie „Lekcja historii”. czytaj więcej »
Narodowe Święto Niepodległości
 10 listopada uroczystym apelem rozpoczęliśmy obchody 97. rocznicy odzyskania niepodległości. czytaj więcej »
Lekcja patriotyzmu dla najmłodszych
 W pięknych galowych strojach ozdobionych biało-czerwonymi kotylionami najmłodsi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w apelu z okazji Święta Niepodległości. czytaj więcej »
Góra Grosza
2015-11-09 Góra Grosza
 Samorząd Uczniowski szkoły podstawowej zaprasza wszystkich uczniów do udziału w XVI edycji akcji Góra Grosza.  czytaj więcej »
Mam Talent z okazji Dnia Tolerancji i Życzliwości
 Samorząd Uczniowski szkoły podstawowej z okazji szkolnych obchodów Dnia Tolerancji i Życzliwości zaprasza chętnych uczniów klas I-III oraz IV-VI do wzięcia udziału w konkursie „Mam Talent”.  czytaj więcej »
Wyjazd do Aqua Parku w Koszalinie
W dniu 12 listopada (czwartek) planowany jest wyjazd do Aqua Parku w Koszalinie dla uczniów, którzy uczęszczają na zajęcia nauki pływania prowadzone przez Uczniowski Klub Sportowy „Sokół”. czytaj więcej »
Przystąpiliśmy do próby pobicia Rekordu Guinnessa!
 6 listopada nasza szkoła podstawowa przystąpiła do drugiej próby pobicia Rekordu Guinnessa w największej lekcji gotowania zdrowego śniadania. czytaj więcej »
OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS-MATEMATYKA PLUS
 W dniu 6 listopada uczniowie naszej szkoły przystąpili do XXIV edycji Konkursu Matematycznego OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES - MATEMATYKA PLUS. czytaj więcej »
Fryderyk Szopen – poeta fortepianu
 Uczniowie gimnazjum oraz szóstoklasiści wzięli udział w koncercie poświęconym muzyce Fryderyka Chopina.  czytaj więcej »
Zapraszamy do wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych
 11 listopada zapraszamy do wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych z udziałem młodzieży szkolnej oraz Strażackiej Orkiestry Dętej "Morka". czytaj więcej »
Konkurs „Moja mała Ojczyzna, jestem jej częścią” rozstrzygnięty
 Komisja konkursowa wyłoniła laureatów konkursu „Moja mała Ojczyzna, jestem jej częścią”. czytaj więcej »
Trzecioklasiści napisali próbny egzamin
 Uczniowie klas trzecich gimnazjum przystąpili do egzaminów próbnych. Są one doskonałą okazją do sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności.  czytaj więcej »
Muzyka łagodzi obyczaje
 Samorząd Uczniowski gimnazjum zainaugurował muzyczny projekt zatytułowany „Jaka to melodia?”.  czytaj więcej »
Alcybiades
2015-11-03 Alcybiades
3 listopada uczniowie klas V i VI uczestniczyli w spektaklu „Alcybiades”. Przedstawienie odbyło się na deskach Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu.  czytaj więcej »
Warsztaty z psychologiem
 Uczniowie klas I i II gimnazjum wzięli udział warsztatach prowadzonych przez psychologa Jacka Pawłowskiego z Fundacji „Na przekór przeciwnościom”.  czytaj więcej »
Ogólnopolski Tydzień Kariery
 Uczniowie gimnazjum wzięli udział w organizowanym przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną i Punkt Pośrednictwa Pracy Ogólnopolskim Tygodniu Kariery.  czytaj więcej »
Przerwa technologiczna w CSR ,,Helios"
W dniach od  01 do 15 listopada br. Centrum Sportowo - Rekreacyjne ,,Helios" będzie zamknięte z powodu czyności serwisowo - remontowych.  czytaj więcej »
Kwestowali na hospicjum
 1 listopada na cmentarzu w Ustroniu Morskim wolontariusze z gimnazjum wraz z wychowawcami wzięli udział w zbiórce pieniędzy, z której dochód zostanie przeznaczony na budowę Hospicjum w Kołobrzegu.  czytaj więcej »
Przed Dniem Wszystkich Świętych
 30 paździenika, tuż przed Uroczystością Wszystkich Świętych, chętni uczniowie gimnazjum pod opieką nauczycieli Lidii Koźmińskiej i Agnieszki Porożyńskiej uczestniczyli w akcji Sprzątania Cmentarza w Ustroniu Morskim. czytaj więcej »
"Straszydełka" w GOK
 29 października uczniowie szkoły podstawowej obejrzeli króciutki spektakl pt. „Straszydełka” na podstawie wierszy Wandy Chotomskiej przygotowany przez teatrzyk „Szkolniaki z naszej paki” działający przy GOK w Ustroniu Morskim.  czytaj więcej »
MegaMisja od stycznia w naszej szkole!
 Nasza szkoła podstawowa zakwalifikowała się do pilotażowej edycji programu MegaMisja. Fundacji Orange. Znalazła się wśród 50 szkół podstawowych z całej Polski, które zostały wybrane spośród 436 zgłoszeń! czytaj więcej »
Laureatki Diecezjalnego Konkursu Plastycznego
 Julia Wierzbicka i Paulina Wierzbicka zostały laureatkami Diecezjalnego Konkursu Plastycznego „Mój Kościół na Pomorzu”. czytaj więcej »
Książki naszych marzeń
 Biblioteka szkolna oraz  Samorząd Uczniowski to organizatorzy konkursu czytelniczego na  "Przebranie za bohatera ulubionej książki", który odbył się w ramach programu "Książki naszych marzeń". czytaj więcej »
Lekcja przyrody na żywo
 Uczniowie szkoły podstawowej uczestniczyli w spotkaniu edukacyjnym z żywymi egzotycznymi zwierzętami w formie lekcji "przyrody na żywo".  czytaj więcej »
Na przekór przeciwnościom
Nasza szkoła bierze udział w cyklu warsztatów dla dzieci i młodzieży realizowanych przez Fundację „Na przekór przeciwnościom”.   czytaj więcej »
"Klasa z klasą" i "super-kanapka"
 Samorząd Uczniowski gimnazjum zaproponował uczniom całoroczny konkurs „Klasa z klasą”, w którym zespoły klasowe będą zdobywały punkty w różnych kategoriach.  czytaj więcej »
Czarne Złoto Kołobrzegu – wycieczka do kopalni borowiny
 Uczniowie klas I i II A wzięli udział w wycieczce do Kołobrzegu, której głównym punktem było zwiedzanie kopalni borowiny. czytaj więcej »
Gimnazjaliści na konferencji naukowej
 Uczniowie klas III gimnazjum wzięli udział w konferencji naukowej „Czysta energia – techniczne, ekonomiczne i społeczne aspekty funkcjonowania farm fotowoltaicznych”.  czytaj więcej »
Nasza szkoła jest wspaniała
 Piosenka z takimi słowami, zaśpiewana przez wszystkich gimnazjalistów na melodię „Hej, sokoły”, towarzyszyła obchodom Dnia Edukacji Narodowej.  czytaj więcej »
Pokaz mody nauczycielskiej
 W humorystycznej i miłej atmosferze uczniowie klas 4-6 zorganizowali apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. czytaj więcej »
Najmłodsi uczniowie podziękowali nauczycielom
 Uczniowie klasy II c piosenkami i słowem uświetnili Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole. czytaj więcej »
Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
 Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w imieniu wszystkich uczniów składa najserdeczniejsze życzenia Dyrekcji, Nauczycielom oraz Pracownikom szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej. czytaj więcej »
Uwaga Konkurs!
2015-10-12 Uwaga Konkurs!
 Biblioteka szkolna i Samorząd Uczniowski zapraszają uczniów klas IV – VI do wzięcia udziału w konkursie na przebranie za ulubionego bohatera z książki.  czytaj więcej »
Ogólnopolski Tydzień Kariery
 Tegoroczne obchody  Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery odbywają się pod hasłem „Poznaj swojego doradcę zawodowego” . czytaj więcej »
Komunikat w sprawie opłat za obiady
Kwota za obiady w listopadzie wynosi 86 zł. Za niewykorzystanie posiłków w danym miesiącu przysługuje pomniejszenie wpłaty za miesiąc następny. czytaj więcej »
NIE dopalaczom!
2015-10-09 NIE dopalaczom!
W dniu 8.10.2015r. w ramach Szkolnego Programu Profilaktyki i Programu Wychowawczego odbyły się warsztaty edukacyjno-profilaktyczne „Stop dopalaczom - mogą cię wypalić”.  czytaj więcej »
Laureaci szkolnego etapu konkursów przedmiotowych
 Znamy już laureatów etapu szkolnego konkursów przedmiotowych. czytaj więcej »
Lekcje z historii najnowszej
 6 października uczniowie klas II i III gimnazjum wzięli udział w lekcjach z historii najnowszej organizowanych przez Instytut Pamięci Narodowej. czytaj więcej »
Wyjazd do Aqua Parku w Koszalinie
 W dniu 14 października (środa) planowany jest wyjazd do Aqua Parku w Koszalinie.  czytaj więcej »
Dzień wolny od zajęć edukacyjnych
 Informujemy, że dzień 14 października (środa) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. W tym dniu szkoła zapewnia zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej. czytaj więcej »
Pierwszaki z odblaskami
 Pod hasłem „Jesteś widoczny – jesteś bezpieczny” Zachodniopomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Koszalinie zaopatrzył naszych uczniów w odblaskowe breloczki.  czytaj więcej »
Psycholog w szkole
Uwaga rodzice i uczniowie  - zapraszamy do korzystania z usług specjalisty.  czytaj więcej »
Memoriał im. Michała Barty
Na stadionie lekkoatletycznym przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu po raz siedemnasty rozegrano Memoriał im. Michała Barty. czytaj więcej »
Dopalacze - współczesne zagrożenie dzieci i młodzieży
Dyrektor Szkoły serdecznie zaprasza rodziców na spotkanie z mgr Henrykiem Jeszke z Centrum Praw Człowieka w Szczecinku, byłym Rzecznik Praw Dziecka przy TPD w Koszalinie.  czytaj więcej »
Od Ustronia aż po Kraków świętujemy Dzień Chłopaków!
 Z okazji Dnia Chłopaka Samorządu Uczniowski szkoły podstawowej przygotował pyszne niespodzianki dla wszystkich chłopców z klas IV-VI.  czytaj więcej »
Jesienne Biegi Przełajowe
We wtorek 29 września uczniowie Zespołu Szkół wzięli udział w organizowanych corocznie w naszej szkole Jesiennych Biegach Przełajowych. czytaj więcej »
Spotkanie z podróżniczką
 Uczniowie gimnazjum spotkali się z Dominiką Supińską, która odbyła niezwykłą podróż rowerem po drogach i bezdrożach Islandii. czytaj więcej »
Na odpady mamy rady
 25 września odbył się apel dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej, na którym rozstrzygnięty został konkurs ekologiczny „Na odpady mamy rady” zorganizowany w związku z akcją „Sprzątanie Świata”. czytaj więcej »
Europejski Dzień Języków Obcych
 25 września w szkole podstawowej obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych. czytaj więcej »
Dziennik elektroniczny
 Od bieżącego roku szkolnego dostęp do dziennika elektronicznego dla ucznia i dla rodzica jest bezpłatny. czytaj więcej »
Spotkania z Nauką
 24 września Politechnika Koszalińska stanęła otworem przed tymi, którzy są ciekawi świata i pragną wzbogacić swoją wiedzę w interesujący sposób.  czytaj więcej »
Nowe Samorządy Uczniowskie w szkole podstawowej
 23 września uczniowie szkoły podstawowej wybrali w demokratycznych wyborach Mały Samorząd Uczniowski i Samorząd Uczniowski klas 4 - 6. czytaj więcej »
Samorząd Uczniowski w gimnazjum wybrany!
 22 września 2015 w gimnazjum odbyły się powszechne, równe oraz tajne wybory, które wyłoniły władze Samorządu Uczniowskiego.  czytaj więcej »
„Wyprawa - poprawa”, czyli Sprzątanie świata
  „Wyprawa - poprawa” - pod takim hasłem odbyła się  tegoroczna akcja Sprzątania świata.  czytaj więcej »
Kampania wyborcza do Samorządu Szkolnego
 Ruszyła Kampania Wyborcza 2015/2016 do Samorządu Szkolnego. czytaj więcej »
Piątoklasiści w parku linowym
 17 września  uczniowie klasy V a udali się do Parku Linowego GIBON w Ustroniu Morskim. czytaj więcej »
Wizyta Szczepana
2015-09-17 Wizyta Szczepana
17 września uczniowie klas I-III i klas IV zostali zaproszeni na pokaz Centrum Tańca Szczepan - „Ogólnopolskiej Szkółki Tańca i Dobrych Manier“. czytaj więcej »
Warsztaty ekologiczne w Lipiu
 7 i 8 września uczniowie klas III i II gimnazjum wzięli udział w warsztatach ekologicznych, organizowanych przez Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Lipiu.  czytaj więcej »
Inauguracja roku szkolnego 2015/2016
 1 września uczniowie Zespołu Szkół w Ustroniu Morskim uroczyście przywitali rok szkolny 2015/2016. czytaj więcej »
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum odbędzie się 1 września o godz. 10.00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół. czytaj więcej »
Dopalacze. Gdzie szukać pomocy?
Masz wątpliwości czy Twoje dziecko zażywa dopalacze? Ministerstwo Spraw Wewnętrznych przygotowało listę numerów telefonów pod którymi można szukać pomocy.  czytaj więcej »
Wakacyjne życzenia
 Życzymy wszystkim uczniom dużo słońca, uśmiechu, udanego i bezpiecznego wypoczynku. czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<styczeń 2023>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
szkola@ustronie-morskie.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl