Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

2016/2017

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017
23 czerwca  uczniowie Szkoły Podstawowej pożegnali rok szkolny 2016/2017 uroczystym apelem na sali gimnastycznej. czytaj więcej »
To był już ostatni taki rok szkolny
 Na zakończenie roku tradycyjnie były podziękowania, kwiaty, przemówienia, życzenia miłych wakacji i tym razem także nieco smutku, bo w gimnazjum był to już ostatni taki rok szkolny.  czytaj więcej »
List Prezesa KRUS
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Koszalinie przesłał listr Prezesa KRUS adresowany do rolników i ich dzieci. czytaj więcej »
Zakończenie roku szkolnego
 Dyrektor Zespołu Szkół w Ustroniu Morskim zaprasza na uroczyste zakończenie roku. czytaj więcej »
Sezon pływacki zamknięty
Najważniejsze zawody w sezonie miały miejsce na ostatnich zajęciach w tym roku szkolnym w Centrum Sportowo – Rekreacyjnym „Helios” w Ustroniu Morskim.  czytaj więcej »
Wakacje z pływaniem
W porozumieniu z Dyrektorem Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Helios” w Ustroniu Morskim pływacy z UKS „Sokół” będą mogli w okresie wakacji korzystać nieodpłatnie z basenów CSR. czytaj więcej »
Wycieczka gimnazjalistów do Wrocławia
 11 czerwca rozpoczęła się ostatnia wycieczka w tym roku szkolnym. Uczniowie mieli możliwość pojechać do Wrocławia i Poznania. czytaj więcej »
Finał konkursu „Morze a moja mała i duża Ojczyzna”
 Laureatki konkursu Paulina Czmut i Alicja Haratyk oraz p. Elżbieta Rutkowska wzięły udział w dwudniowym podsumowaniu konkursu, które odbyło się w Dziwnowie.  czytaj więcej »
Bardzo dobre wyniki egzaminu gimnazjalnego
 Mamy bardzo dobre wyniki egzaminu gimnazjalnego 2017. czytaj więcej »
Na przełaj
2017-06-11 Na przełaj
Dwudziestoosobowa grupa biegaczy ze szkoły podstawowej tradycyjnie wzięła udział w biegach integracyjnych w Karlinie.  czytaj więcej »
Finał wojewódzki turnieju BRD
 Drużyna naszej szkoły podstawowej w składzie: Nikola Liszka, Wiktoria Rudzka, Kuba Węclewski i Robert Żolik zajęła w turnieju BRD III miejsce. czytaj więcej »
Konkurs historyczny „Dzieje Kołobrzegu na tle panowania pierwszych Piastów”
 W międzyszkolnym konkursie historycznym „Dzieje Kołobrzegu na tle panowania pierwszych Piastów” drużyna naszej szkoły w składzie: Anna Radka, Nadia Caban i Martyna Nowak zajęła II miejsce. czytaj więcej »
Rowerowa wycieczka gimnazjalistów
 To był ostatni wspólny wyjazd uczniów klas trzecich gimnazjum.  czytaj więcej »
Szkolny konkurs  „Mistrz Rachunków Pamięciowych 2017”
24 maja odbył się szkolny konkurs matematyczny „Mistrz Rachunków Pamięciowych 2017”. czytaj więcej »
1 czerwca - Dzień Dziecka
Dzień Dziecka rozpoczął się od wizyty Pana Juliana Rosińskiego Sołtysa Ustronia Morskiego, który w imieniu Rady Sołeckiej przywiózł  uczniom owoce. czytaj więcej »
Jabłko czy cytryna
1 czerwca, w tym roku szkolnym po raz 11, Młodzieżowy Patrol Drogowy zorganizował  akcję „Jabłko czy cytryna” pod hasłem „Bezpieczna droga dziecka do szkoły i do domu”. czytaj więcej »
Jaki zawód wybrać?
 W dniu 25 maja 2017r. uczniowie klas III Gimnazjum Zespołu Szkół w Ustroniu Morskim uczestniczyli w Dniu Otwartej Szkoły w ZSZ nr 2 w Kołobrzegu.  czytaj więcej »
Nasze pomysły dla Ustronia
 Odbył się kolejny etap konkursu „Klasa z klasą” prowadzonego przez samorząd uczniowski gimnazjum. Tym razem zadaniem wszystkich klas było przedstawienie projektu ciekawej inwestycji na terenie naszej gminy. czytaj więcej »
Gimnazjada LA
2017-05-29 Gimnazjada LA
 9 medali przywieźli gimnazjaliści z Mistrzostw Powiatu Kołobrzeskiego w Indywidualnej LA czytaj więcej »
Spotkanie edukacyjno-profilaktyczne
26 maja odbyło się spotkanie edukacyjno-profilaktyczne dla  uczennic klas szóstych. czytaj więcej »
Ogólnopolskie pływanie
Nagrodą za tegoroczną systematyczną pracę zawodników UKS Sokół na pływalni była wycieczka krajoznawczo – rekreacyjna połączona z udziałem w Ogólnopolskim Mityngu Pływackim „Lipno 2017”.  czytaj więcej »
Dzień Patrona w Szkole Podstawowej
23 maja odbyły się obchody Święta Szkoły związane z rocznicą urodzin Marii Konopnickiej, patronki Szkoły Podstawowej.   czytaj więcej »
Wyniki szkolnego konkursu języka angielskiego "Mistrz słownictwa"
Podobnie jak w ubiegłych latach, tegoroczna edycja szkolnego konkursu języka angielksiego "Mistrz Słownictwa" cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów klas 4-6. czytaj więcej »
Gimnazjalistki laureatkami konkursu „Morze a moja duża i mała Ojczyzna”
 Paulina Czmut  i  Alicja Haratyk znalazły się w gronie laureatów konkursu „Morze a moja duża i mała Ojczyzna”. czytaj więcej »
Wyniki konkursu plastycznego
 Znamy już  wyniki konkursu plastycznego "Bezpiecznie na wsi to podstawa - środki chemiczne to nie zabawa". czytaj więcej »
XVII Turniej Wiedzy o Życiu i Twórczości Marii Konopnickiej
Dnia 23 maja 2017 roku o godzinie 10.00 (na dużej sali gimnastycznej) odbędzie się „XVII Turniej Wiedzy o Życiu i Twórczości Marii Konopnickiej”.  czytaj więcej »
Nagrodzone fotografie Mateusza Bedusa
 Zdjęcia wykonane przez Mateusza Bedusa zajęły I i II miejsce w Ogólnopolskim konkursie fotograficzno-literackim pt. „MORZE OBIEKTYWNIE SUBIEKTYWNE”. czytaj więcej »
Szkolny konkurs język angielskiego - "Mistrz słownictwa"
Serdecznie zapraszamy chętnych uczniów klas 4-6 do wzięcia udziału w szkolnym konkursie języka angielskiego - "Mistrz słownictwa". czytaj więcej »
Apel z okazji rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja
    Apel z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz Święta Flagi przygotowany przez uczniów klasy III A rozpoczął obchody świąt majowych w naszej szkole.   czytaj więcej »
Majówka na sportowo
 Pierwszomajowy pochód kijkowy i Wiosenny europejski rajd rowerowy to sportowe imprezy, w których z okazji majówki biorą udział uczniowie i nauczyciele gimnazjum. czytaj więcej »
Moj Dom - Moja Ojczyzna - Moja Europa
28 kwietnia odbyło się rozstrzygnięcie XXIV edycji Konkurs plastycznego "Mój Dom - Moja Ojczyzna - Moja Europa". czytaj więcej »
Najlepsi w pływaniu!
Uczniowie naszej „podstawówki” po raz kolejny byli niepokonani w klasyfikacji drużynowej w rozegranych w Koszalinie Międzyszkolnych Zawodach Pływackich „Umiem Pływać!”.  czytaj więcej »
Sukcesy w 40 Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
 Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum po raz kolejny zdominowali Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, wygrywając kategorie drużynowe i indywidualne. czytaj więcej »
Powiatowe bieganie
Powiatowe Biegi Przełajowe z okazji Święta Konstytucji 3 Maja rozpoczęły cykl imprez sportowo – rekreacyjnych organizowanych w ramach obchodów Dni Ustronia Morskiego.  czytaj więcej »
Próbny  egzamin gimnazjalny klas II
 Uczniowie klas II gimnazjum wzięli udział w  próbnym  egzaminie gimnazjalnym. czytaj więcej »
Dzień otwarty w Zespole Szkół w Gościnie
 Podczas dni otwartych Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie uczniowie gimnazjów mogli dowiedzieć się jak zdobyć zawód strażaka, żołnierza, policjanta czy funkcjonariusza straży granicznej. czytaj więcej »
Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty
25 kwietnia uczniowie klas III szkoły podstawowej przystąpili do Ogólnopolskiego Sprawdzianu Kompetencji Trzecioklasisty. czytaj więcej »
Wielkie sprzątanie na Dzień Ziemi
 Kolejny raz uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji „Sprzątamy wokół jezior i rzek”, którą co roku organizuje Starostwo Powiatowe w Kołobrzegu. czytaj więcej »
Egzamin z języków obcych
 Test z języków obcych zakończył zmagania uczniów z egzaminem gimnazjalnym.  czytaj więcej »
Pisankowe szaleństwo
W ostatnim dniu przed wiosenną przerwą świateczną w szkole podstawowej odbyło się "Pisankowe szaleństwo". czytaj więcej »
Egzamin gimnazjalny – dzień drugi
 Egzamin gimnazjalny 2017 z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych jest już za gimnazjalistami. Wśród uczniów przeważa opinia, że pytania były trudne.  czytaj więcej »
"Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne"
19 kwietnia odbyły się w naszej szkole eliminacje konkursu recytatorskiego "Ptaki, Ptaszki ,Ptaszęta Polne". To już 49. edycja tego konkursu, którego organizatorem jest Miejska Biblioteka Publiczna w Koszalinie.  czytaj więcej »
Egzaminacyjny maraton gimnazjalistów
 Godzina na wos i historię, potem godzina przerwy i przez 90 minut język polski. Dziś uczniowie trzecich klas gimnazjum rozpoczęli trzydniowy maraton egzaminacyjny.   czytaj więcej »
Już od jutra egzamin gimnazjalny
 Około 350 tysięcy uczniów klas III gimnazjów w całym kraju, a 42 w naszej szkole będzie w środę, czwartek i piątek pisać obowiązkowy egzamin gimnazjalny. czytaj więcej »
Sukces Martyny w Małej Herbertiadzie
 Martyna Kudlińska zdobyła główną nagrodę Grand Prix w konkursie recytatorskim - Mała Herbertiada. czytaj więcej »
Wielkanocne życzenia
Życzymy, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość, pokój oraz wzajemna życzliwość. czytaj więcej »
Medal mistrzostw województwa!
W kołobrzeskim „Millenium” pływacy walczyli o medale i puchary w ramach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Po niesamowitych wyścigach nasze dziewczęta wywalczyły tytuł wicemistrzyń województwa! czytaj więcej »
Konkurs Big Challenge
4 kwietnia po raz pierwszy w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs Big Challenge. czytaj więcej »
Dzień zdrowej żywności
3 kwietnia Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej przeprowadził akcję promującą zdrową żywność. czytaj więcej »
Powiatowy Konkurs Ortograficzny
28 marca 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 5 z Odziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Kołobrzegu odbył się V Powiatowy Konkurs Ortograficzny "Ortografek"  dla uczniów klas trzecich. czytaj więcej »
Konkurs wiedzy o Kołobrzegu
 We wtorek, 28 marca, o godz. 11.00 w Sali Plafonowej Muzeum Oręża Polskiego odbył się XI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Kołobrzegu dla młodzieży gimnazjalnej z powiatu kołobrzeskiego. czytaj więcej »
Warsztaty w Lipiu
27 marca uczniowie z klas II szkoły podstawowej uczestniczyli w jednodniowych warsztatach ramach programu „Ochrona różnorodności biologicznej i ekosystemów na terenie Dorzecza Parsęty poprzez edukację dzieci i młodzieży” w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Lipiu. czytaj więcej »
Wycieczka klasy 6 b do centrum rozrywki
W dniu 23 marca uczniowie klasy 6b wraz z wychowawczynią p. Agnieszką Sochą wybrali się na wycieczkę do Koszalina do centrum rozrywki - Lasermania oraz do Fly Parku - parku trampolin. czytaj więcej »
Pierwszy dzień wiosny
21 marca  w świetlicy szkolnej uczniowie klas I – III Szkoły Podstawowej świętowali Pierwszy Dzień Wiosny. czytaj więcej »
Gimnazjaliści powitali wiosnę
 W kolorowych strojach uczniowie gimnazjum powitali pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. czytaj więcej »
Wielkie strzelanie
 Drużyny szkoły podstawowej i gimnazjum odniosły sukces w zawodach strzeleckich. czytaj więcej »
Młodzież zapobiega pożarom
 10 marca w naszej szkole odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.  czytaj więcej »
Próbny egzamin gimnazjalny
 Uczniowie trzecich klas gimnazjum po raz kolejny pisali próbny egzamin. To kolejny etap przygotowań do egzaminu, który odbędzie się 19, 20 i 21 kwietnia.  czytaj więcej »
Matematyka bez granic
9 marca uczniowie klas VI przystąpili do etapu finałowego Międzynarodowego Konkursu „Matematyka Bez Granic”. czytaj więcej »
Program profilaktyczny Podziel się dobrem
 W dniu 9.03.2017 odbył się program profilaktyczno-edukacyjny pt. „Podziel się dobrem” w wykonaniu Wieśka „Blachy” Błaszkiewicza, artysty, muzyka, perkusisty i działacza społecznego. czytaj więcej »
Zapraszamy na SKS
Zapraszamy uczniów Zespołu Szkół na pozalekcyjne zajęcia sportowe prowadzone w ramach działalnośći Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,Sokół". czytaj więcej »
Wyniki II etapu konkursu ortograficznego
Otrzymaliśmy wyniki II etapu ogólnopolskiego konkursu ,, Z ortografią na co dzień”. czytaj więcej »
Konkurs Zuch - edukacja wczesnoszkolna
2 marca 23 chętnych uczniów z klas I – III szkoły podstawowej wzięło udział w ogólnopolskim konkursie „Zuch”. czytaj więcej »
Konkurs poetycki
2017-03-08 Konkurs poetycki
Z okazji dnia wiosny zapraszamy wszystkich uczniów klas I - VI Szkoły Podstawowej do wzięcia udziału w konkursie poetyckim „Najpiękniejszy wiersz o wiośnie”. czytaj więcej »
Zajęcia z pływania
Zajęcia z pływania przygotowujące do Mistrzostw Województwa Szkół Podstawowych odbywają się od poniedziałku do piątku od godziny 15.30 – 17.00 oraz w soboty od godziny 9.00 do 10.15. Zapraszamy! czytaj więcej »
Konkurs Zuch
2017-03-03 Konkurs Zuch
3 marca 16 chętnych uczniów z klas 2 i 3 szkoły podstawowej wzięło udział w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego Zuch. czytaj więcej »
Informacja dla Rodziców
 Zmiana terminu Dnia Otwartego czytaj więcej »
Wypoczywali aktywnie w Piwnicznej - Zdrój
Czterdziestoosobowa grupa dzieci i młodzieży wzięła udział w obozie sportowo – rekreacyjnym w Piwnicznej – Zdrój w terminie od 9 do 20 lutego 2017 r.  czytaj więcej »
Konkurs „Plastyczny język angielski” rozstrzygnięty.
8 lutego rozstrzygnięty został konkurs „Plastyczny język angielski” czytaj więcej »
Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Ręcznej
W Szkole Podstawowej nr 6 w Kołobrzegu rozegrano Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Ręcznej. Nasze drużyny zajęły drugie i czwarte miejsce. czytaj więcej »
Ferie zimowe 2017
Zapraszamy do zapoznania się z programem zajęć w czasie ferii zimowych. czytaj więcej »
Dzień Bezpiecznego Internetu 2017
7 lutego to ważna data w kalendarium działań na rzecz edukacji w zakresie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w sieci. czytaj więcej »
Stacja Nowa Książka
 Uczniowie gimnazjum wzięli udział w spotkaniu z poetą i prozaikiem Jackiem Dehnelem. czytaj więcej »
Warsztaty dziennikarskie
 W dniu 26.01.2017r. w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu odbyły się warsztaty dziennikarskie w ramach VI Sesji Dziennikarskiej przygotowywanej przez uczniów kołobrzeskiego LO im. M. Kopernika. czytaj więcej »
Gimnazjaliści na lodowisku
 Do ferii zimowych jeszcze dwa tygodnie ale gimnazjaliści już korzystają z uroków sportów zimowych.  czytaj więcej »
Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu
Znakomicie spisali się reprezentanci naszej szkoły podstawowej podczas Drużynowych Mistrzostw Powiatu w Pływaniu, rozegranych w Centrum Sportowo - Rekreacyjnym ,,Helios" w Ustroniu Morskim.  czytaj więcej »
Plastyczny język angielski
Zapraszamy chętnych uczniów klas 4-6 do wzięcia udziału w konkursie "Plastyczny język angielski". czytaj więcej »
Wyjazd na lodowisko
17 stycznia, korzystając z zimowej aury, uczniowie klasy VIb wraz z wychowawczynią p. Agnieszką Sochą wybrali się na lodowisko Milenium w Kołobrzegu. czytaj więcej »
Szkoła zagrała z Orkiestrą
 W 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie zabrakło uczniów, rodziców i nauczycieli.  czytaj więcej »
Spotkanie
2017-01-15 Spotkanie
W poniedziałek (16.01.2017 r.) w Zespole Szkół w Ustroniu Morskim w sali nr 7 o godz. 16.45 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci wyjeżdżających na obóz narciarski do Piwnicznej - Zdrój. czytaj więcej »
Zapraszamy na loterię fantową finału WOŚP 2017
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą loterii fantowej XXV finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do zobaczenia 15 stycznia! czytaj więcej »
Próbny egzamin gimnazjalny
 Przez trzy dni uczniowie klas 3 gimnazjum pisali próbny egzamin gimnazjalny. Wymaga on nie tylko wiedzy teoretycznej, ale także logicznego myślenia i koncentracji.  czytaj więcej »
Konkurs z języka angielskiego OLIMPUSEK
W dniu dzisiejszym 14 chętnych uczniów z klas 2 i 3 szkoły podstawowej wzięło udział w sesji zimowej Olimpiady Olimpusek z języka angielskiego. czytaj więcej »
Ostrzeżenia meteorologiczne
W związku z pogarszającymi się warunkami atmosferycznymi w dniu jutrzejszym (12.01.2017) mogą wystąpić trudności  w dowożeniu uczniów do szkoły i przedszkola. czytaj więcej »
Przekaż ciasto na WOŚP
Zwracamy się z prośbą do uczniów, rodziców, wychowawców o przekazanie na XXV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 1 ciasta z każdej klasy Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. czytaj więcej »
Przekaż swój 1% na Tobiasza!
U Tobiasza, ucznia klasy III naszej szkoły podstawowej stwierdzono ostrą białaczkę limfoblastyczną. Przekaż swój 1% na pomoc dla Tobiasza! czytaj więcej »
Wesprzyj WOŚP 2017
Zwracamy się z prośbą o przekazywanie do sekretariatu Szkoły fantów na loterię WOŚP dla dzieci i dorosłych (zabawki, gry, słodycze, przedmioty okolicznościowe, upominki, gadżety, książki, płyty, itp.). czytaj więcej »
Świąteczne spotkanie w  gimnazjum
 Podobnie jak w roku ubiegłym wszyscy uczniowie i nauczyciele gimnazjum spotkali się przy wspólnym stole, by razem kolędować i cieszyć się z nadchodzących świąt. czytaj więcej »
Życzenia świąteczne
 Radosnych Świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku w rodzinnym gronie oraz pasma sukcesów i spełnienia najskrytszych marzeń w nadchodzącym Nowym Roku. czytaj więcej »
Przedświąteczne spotkanie
19 grudnia odbyło się w naszej szkole coroczne Spotkanie Przedświąteczne. czytaj więcej »
Warsztaty ekologiczne w Lipiu
 Uczniowie klas III gimnazjum wzięli udział w dwudniowych warsztatach w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Lipiu.  czytaj więcej »
Sukcesy Mateusza
2016-12-16 Sukcesy Mateusza
    Mateusz Basarab z kl.III B zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego konkursów przedmiotowych z biologii i geografii.   czytaj więcej »
Warsztaty kulinarne
13 grudnia w naszej szkole odbyły się kolejne, trzecie,  warsztaty dietetyczno-kulinarne pn. „Śniadanie jest OK”. czytaj więcej »
Wyniki konkursów
Otrzymaliśmy już wyniki I etapu konkursów „ Z poprawną polszczyzną na co dzień” i  „Z ortografią na co dzień”.   czytaj więcej »
Przedświąteczne spotkanie
Zapraszamy serdecznie mieszkańców oraz gości Ustronia Morskiego na przedświąteczne spotkanie, które odbędzie się w naszej szkole 19 grudnia (poniedziałek) o godz. 16.00. czytaj więcej »
Godzina Kodowania
W tym tygodniu uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej oraz  II-III gimnazjum wzięli udział w Godzinie Kodowania zorganizowanej w ramach Tygodnia Edukacji Informatycznej. czytaj więcej »
Konkurs Piosenki Angielskiej
6 grudnia w Zespole Szkół im. Kardynała Ignacego Jeża w Tymieniu odbył się IV Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej The Voice of Tymien. czytaj więcej »
Dzień Tolerancji i Życzliwości
Dnia 5 grudnia odbyły się szkolne obchody Światowego Dnia Tolerancji. czytaj więcej »
Wyniki bożonarodzeniowego konkursu
Znamy już zwycięzców bożonarodzeniowego konkursu. czytaj więcej »
Mikołajki na sportowo
W dniu 6 grudnia na obiekcie Centrum Sportowo – Rekreacyjnego „Helios” odbyły się VI Mikołajkowe Międzyszkolne Zawody Pływackie "Helios 2016". czytaj więcej »
Kolorowy Dzień Tolerancji
 Kolorowo, tanecznie i z humorem obchodzono w gimnazjum Dzień Tolerancji.  czytaj więcej »
Podziękowanie od Prezydenta RP
Nasza szkoła za udział w piątej edycji "Narodowego Czytania" otrzymała oficjalne podziękowanie od Prezydenta RP. czytaj więcej »
Dzień Pluszowego Misia
25 listopada 2016 roku w świetlicy szkolnej  obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. czytaj więcej »
Jak ukisić kapustę, czyli warsztaty kulinarne
 Uczniowie gimnazjum uczestniczyli w warsztatach kulinarnych realizowanych w ramach projektu „Zdrowo w sieci – zdrowo w realu”.  czytaj więcej »
Śniadanie jest OK
W dniu 22 listopada br. w Zespole Szkół w Ustroniu Morskim odbyły się kolejne warsztaty dietetyczno-kulinarne pn. „Śniadanie jest OK” realizowane w ramach Projektu „Zdrowo w sieci-zdrowo w realu”. czytaj więcej »
Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju
Bardzo dobrze spisały się nasze reprezentacje chłopców szkoły podstawowej i gimnazjum w rozegranych w ubiegłym tygodniu Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju. czytaj więcej »
Fotografia jako hobby
 Fotografia towarzyszy nam niemal codziennie. Prezentujemy dziś zdjęcia wykonane przez ucznia klasy III B Mateusza Bedusa. czytaj więcej »
Szkoła po zmianie
Zapraszamy rodziców do zapoznania się  z informacjami dotyczącymi zmian w systemie oświaty Ministerstwa Edukacji Narodowej.   czytaj więcej »
Konkurs bożonarodzeniowy
Nauczyciele języka angielskiego szkoły podstawowej zapraszają uczniów klas IV-VI do wzięcia udziału w konkursie na wykonanie  bożonarodzeniowej skarpety na prezenty tzw. CHRISTMAS STOCKING. 
  czytaj więcej »
Informacja o ubezpieczeniu KRUS
Zapraszamy rodziców ubezpieczonych w pełnym zakresie w KRUS do zapoznania się z informacjami dotyczącymi ubezpieczenia dzieci do lat 16 od następstw nieszczęśliwych wypadków. czytaj więcej »
Międzynarodowy Dzień Tolerancji
 TOLERUJ, AKCEPTUJ, NIE PONIŻAJ, NIE WYŚMIEWAJ, BĄDŹ WYROZUMIAŁY, SZANUJ, BĄDŹ WRAŻLIWY, INNY NIE ZNACZY GORSZY czytaj więcej »
Warsztaty dietetyczno-kulinarne „Śniadanie jest OK”
 15 listopada uczniowie gimnazjum wzięli udział w warsztatach dietetyczno-kulinarnych „Śniadanie jest OK”. czytaj więcej »
Rywalizacja na obrazy
Rywalizacja na obrazy to tytuł drugiego zadania w ramach Konkursu edukacyjnego Bezpiecznie Tu i Tam. czytaj więcej »
Poprawna polszczyzna i ortografia na co dzień
14 i 15 listopada uczniowie klas II – VI zmagali się z językiem polski w ogólnopolskich konkursach „Z poprawną polszczyzną na co dzień” i „ Z ortografią na co dzień”. czytaj więcej »
Próbny egzamin gimnazjalny
 Uczniowie klas trzecich gimnazjum wzięli udział w pierwszym próbnym egzaminie gimnazjalnym.  czytaj więcej »
Obchody Święta Niepodległości w szkole podstawowej
Narodowe Święto Niepodległości uczniowie klas I – III uczcili  uroczystym apelem. czytaj więcej »
Uroczyste obchody Święta Niepodległości
 11 listopada to dla każdego Polaka ważna data - symbol miłości Ojczyzny, walki o wolność, symbol wiary i zwycięstwa.   czytaj więcej »
Wokół symboli narodowych
10 listopada 2016r. uczniowie klas II – III wzięli udział w konkursie „ Wokół symboli narodowych”. czytaj więcej »
Konkurs informatyczny BÓBR
W dniu 8 i 9 listopada chętni uczniowie z klas 4-6 szkoły podstawowej oraz I – III gimnazjum przystąpili do XI edycji Konkursu Informatycznego „Bóbr”. czytaj więcej »
Warsztaty kulinarne
8 listopada  w szkole podstawowej odbyły się warsztaty dietetyczno - kulinarne „Smacznie i zdrowo". czytaj więcej »
Olimpiada matematyczna
W naszej szkole przeprowadzony został konkurs matematyczny Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus - Matematyka Plus dla uczniów szkoły podstawowej z kl. III – VI i gimnazjum. czytaj więcej »
Wyniki konkursu "Mój ulubiony bohater z bajki Disneya".
Znamy już wyniki konkursu plastycznego "Mój ulubiony bohater z bajki Disneya". czytaj więcej »
Laureaci konkursu literackiego „Moja mała Ojczyzna, jestem jej częścią”
 Komisja konkursowa oceniła prace i wyłoniła zwycięzców XIV edycji konkursu literackiego „Moja mała Ojczyzna, jestem jej częścią”. czytaj więcej »
Zbierali na hospicjum
 Podobnie jak w ubiegłym roku na cmentarzu w dniu Wszystkich Świętych zbierane były datki na rzecz kołobrzeskiego hospicjum stacjonarnego.  czytaj więcej »
Konkurs edukacyjny "Bezpiecznie Tu i Tam"
Nasza szkoła przystąpiła do konkursu edukacyjnego „Bezpiecznie Tu i Tam” organizowanego przez Fundację Orange, której misją jest edukacja dzieci i osób dorosłych w zakresie kompetencji cyfrowych.   czytaj więcej »
Smacznie i zdrowo
8 listopada (wtorek), w ramach realizacji Projektu „Zdrowo w sieci-zdrowo w realu”, odbędą się warsztaty dietetyczno-kulinarne „Smacznie i zdrowo” dla klas I-III szkoły podstawowej. czytaj więcej »
Warsztaty profilaktyczne
 W dniach 26 i 27 października odbyły się w gimnazjum warsztaty dotyczące tematyki profilaktyki uzależnień. czytaj więcej »
Obóz narciarsko - rekreacyjny
Uczniowski Klub Sportowy „Sokół” planuje organizację obozu narciarsko – rekreacyjnego w miejscowości Piwniczna Zdrój w terminie od 10.02. – 19.02.2017 r.      czytaj więcej »
Dzień Kundelka
2016-10-25 Dzień Kundelka
25.10.2016 r. obchodziliśmy Dzień Kundelka - święto wszystkich psów wielorasowych. Organizatorem obchodów była biblioteka szkolna. czytaj więcej »
Konkurs "Mój ulubiony bohater z bajek Disneya".
Nauczyciele języka angielskiego szkoły podstawowej zapraszają wszystkich chętnych uczniów klas I-III do wzięcia udziału w konkursie "Mój ulubiony bohater z bajek Disneya".     czytaj więcej »
Europejski Tydzień Kodowania
Od 17 do 21 października uczniowie naszej szkoły wzięli udziała w Europejskim Tygodniu Kodownia. czytaj więcej »
Czytam, bo lubię
W związku z obchodami  Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, dnia 19.10 2016 r. o godz. 11.40 w świetlicy szkolnej Szkoły Podstawowej, rozpoczęliśmy cykl całorocznych spotkań czytelniczych pod hasłem „Czytam, bo lubię”. czytaj więcej »
Próbna ewakuacja
W dniu 19 października w trosce o bezpieczeństwo uczniów w naszej szkole przeprowadzony został drugi próbny alarm przeciwpożarowy. czytaj więcej »
Laureaci szkolnych konkursów przedmiotowych
 Po etapie szkolnym Konkursów Przedmiotowych Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty znamy nazwiska uczniów, którzy będą reprezentowali nasze gimnazjum na szczeblu powiatowym. czytaj więcej »
Wyniki konkursów przedmiotowych
Znamy już wyniki szkolnego etapu konkursów przedmiotowych Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych. czytaj więcej »
Dzień Nauczyciela
13 października to dzień pod hasłem "Wszystko nas dziś rozwesela, bo to Dzień Nauczyciela" czytaj więcej »
Warsztaty dla uczniów
12 października, w ramach projektu "Zdrowo w Sieci - zdrowo w realu", uczniowie klas Ia, IIa, IIb, IIIa i IVa uczestniczyli w warsztatach dotyczących zdrowia psychicznego dzieci. czytaj więcej »
Wiersze o Wychowawcach
 Z okazji Dnia Edukacji Narodowej samorząd gimnazjum zaprosił Nauczycieli do wysłuchania wierszy o Wychowawcach.  czytaj więcej »
Próbny alarm przeciwpożarowy.
12 października o godzinie 10.00 w Zespole Szkół w Ustroniu Morskim uczniowie usłyszeli głośny sygnał dźwiękowy. Był to próbny alarm wzywający wszystkich do opuszczenia budynku. czytaj więcej »
Zaproszenie dla Rodziców
 Szanowni Rodzice. Serdecznie zapraszamy na spotkanie z terapeutą, które odbędzie się dnia 26 października (środa) o godz. 15.00. czytaj więcej »
Jabłko czy cytryna
W ramach realizacji Szkolnego Programu Profilaktyki i projektu „Zdrowo w sieci- zdrowo w realu” braliśmy udział w akcji „Jabłko czy cytryna” dotyczącej bezpiecznej drogi ucznia do i ze szkoły. czytaj więcej »
Zdrowo w Sieci - zdrowo w realu!
 Od października do grudnia, w ramach Szkolnego Programu Profilaktyki, realizować będziemy Projekt „Zdrowo w Sieci - zdrowo w realu”. czytaj więcej »
Dzień Języków Obcych
3 października zostały zorganizowane w szkole podstawowej obchody Dnia Języków Obcych. czytaj więcej »
Zapraszamy na SKS
Zapraszamy uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum na dodatkowe zajęcia sportowe. czytaj więcej »
Piłkarskie eliminacje
Pewnym zwycięstwem naszej drużyny chłopców zakończyły się eliminacje do Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej w ramach Gimnazjady przeprowadzone na przyszkolnym „Orliku” w Ustroniu Morskim.  czytaj więcej »
Sprintem po zdrowie - Jesienne Biegi Przełajowe
We wtorek 27 września 223 uczniów Zespołu Szkół wzięło udział w Jesiennych Biegach Przełajowych zorganizowanych na terenie stadionu piłkarskiego w Ustroniu Morskim. czytaj więcej »
Festiwal Nauki na Politechnice Koszalińskiej
 Uczniowie klas II i III gimnazjum wzięli udział w XVI Zachodniopomorskim Festiwalu Nauki organizowanym przez Politechnikę Koszalińską.  czytaj więcej »
Gimnazjaliści biegali przełaje
 Przy pięknej, słonecznej pogodzie odbyły się tegoroczne jesienne biegi przełajowe.  czytaj więcej »
Patriotyczne święto z udziałem szkolnych pocztów sztandarowych
 Poczty sztandarowe szkoły podstawowej i gimnazjum, przedstawiciele uczniów i nauczyciele Zespołu Szkół wzięli udział w patriotycznej uroczystości nadania sztandaru Kołu Nr 20 ZŻWP w Ustroniu Morskim.  czytaj więcej »
Samorząd gimnazjum wybrany!
 23 września odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego gimnazjum.  czytaj więcej »
Wybory do Samorządu Uczniowskiego
23 września 2016 r. uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej w demokratycznych wyborach wybrali Samorząd Uczniowski. czytaj więcej »
Wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego
Dnia 23.09.2016r. odbyły się wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego klas I- III.  czytaj więcej »
Pierwszy dzień jesieni na polu paintballowym
 Piękna słoneczna pogoda sprzyjała uczniom klas II i IIIA, którzy pierwszy dzień astronomicznej jesieni spędzili na polu paintballowym. czytaj więcej »
Konkurs literacki "Moja mała Ojczyzna, jestem jej częścią"
  Zespół Szkół w Ustroniu  Morskim zaprasza  do wzięcia udziału w XIV edycji konkursu literackiego "Moja mała Ojczyzna, jestem jej częścią". czytaj więcej »
Wrzesień – sprzątamy świat
 Jak co roku w akcji „Sprzątania świata” wzięli udział uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół, porządkowali plażę, teren nad rzeczką, park w Rusowie i Ustroniu. czytaj więcej »
Ogłoszenie GOPS
2016-09-09 Ogłoszenie GOPS
GOPS w Ustroniu Morskim informuje, że wnioski wraz z wymaganą dokumentacją dotyczącą dożywiania dzieci w szkole od 19 września 2016r. należy składać w GOPS do dnia 14.09.2016r.  czytaj więcej »
Zajęcia UKS ,,Sokół"
Już od 13.09.2016 r. (wtorek) rozpoczynamy zajęcia na pływalni ,,Helios". czytaj więcej »
"Zatańcz z klasą"
8 września gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli Ogólnopolskiej Szkółki Tańca i Dobrych Manier. czytaj więcej »
Narodowe Czytanie z udziałem uczniów
 Uczniowie gimnazjum oraz nauczyciel języka polskiego Adam Depta wzięli udział w Narodowym Czytaniu „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza. czytaj więcej »
Nowy rok szkolny
2016-09-01 Nowy rok szkolny
1 września odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2016/2017. czytaj więcej »
Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
 Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 odbędzie się 1 września 2016 r. o godz. 10.00. Msza św. z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 1.09.2016 o godz. 17.00 czytaj więcej »
Wakacyjne życzenia
Dziękując za cały rok szkolny pełen wrażeń i sukcesów, życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku i niezapomnianych przeżyć. Do zobaczenia we wrześniu! czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<styczeń 2023>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
szkola@ustronie-morskie.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl