Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

2015/2016

2016-04-28 Biegali w parku

Powiatowe Biegi Przełajowe z okazji Święta Konstytucji 3 Maja rozpoczęły cykl imprez sportowo – rekreacyjnych organizowanych w ramach obchodów Dni Ustronia Morskiego. Organizatorami wydarzenia byli Zespół Szkół w Ustroniu Morskim, Uczniowski Klub Sportowy ,,Sokół” oraz Urząd Gminy Ustronie Morskie. Imprezę wsparli finansowo: Restauracja „Kabaczek” – Państwo Szpak, Kawiarnia „Caffe Ambrozja” – Państwo Męch, Firma Transportowa „SOMAR” – Roman Marciniak„Wynajem Pokoi Gościnnych” – Pan Robert Radka. W rozegranych w parku nadmorskim zawodach uczestniczyło 170 uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych reprezentujących: Zespół Szkół w Dygowie, Szkołę Podstawową w Czerninie, Szkołę Podstawową nr 5 i nr 8 w Kołobrzegu, Zespół Szkół w Ustroniu Morskim. Najlepsi otrzymali medale, nagrody w postaci artykułów szkolnych oraz dyplomy. Dla wszystkich uczestników zawodów organizatorzy przygotowali kiełbaski i napoje.

Wyniki sportowej rywalizacji – najlepsze „szóstki”:

Dziewczęta – rocznik 2008 i mł.:
1. Jagoda Rosół – SP Czernin
2. Martyna Czechowska – SP Dygowo
3. Amelia Klukowska – SP Ustronie Morskie
4. Oliwia Dyjak – SP Dygowo
5. Barbara Góral – SP Ustronie Morskie
6. Małgorzata Zając – Ustronie Morskie

Chłopcy – rocznik 2008 i mł.:
1. Sammi Dudek – SP Ustronie Morskie
2. Tymek Organek – SP Czernin
3. Bartek Szymaniak – SP Dygowo
4. Hubert Puzyna – SP Czernin
5. Mateusz Ciba – SP Ustronie Morskie
6. Tobiasz Gnieciak – Ustronie Morskie

Dziewczęta – rocznik 2007:
1. Roksana Hofman – SP Ustronie Morskie
2. Laura Pietrzak – SP Ustronie Morskie
3. Maria Makowska – SP Ustronie Morskie
4. Karolina Matuszewska – SP Czernin
5. Joanna Sudnikowicz – SP Ustronie Morskie
6. Oliwia Piekarz – SP Ustronie Morskie

Chłopcy – rocznik 2007:
1. Czarek Nowak – SP Czernin
2. Bartek Sokołowski – SP Dygowo
3. Krzysztof Głogowski – SP Czernin
4. Bartek Holz – SP Ustronie Morskie
5. Kacper Majcher – SP Czernin
6. Dawid Kowalczyk – SP Czernin

Dziewczęta – rocznik 2006:
1. Alicja Szubert – SP Ustronie Morskie
2. Marta Napieralska – SP Czernin
3. Karolina Sagan – SP nr 5 Kołobrzeg
4. Aleksandra Walczak – SP nr 5 Kołobrzeg
5. Klaudia Kręglewska – SP Ustronie Morskie
6. Bernadetta Cap – SP Ustronie Morskie

Chłopcy – rocznik 2006:
1. Dawid Łaska – SP Czernin
2. Mateusz Olejnik – SP Ustronie Morskie
3. Aleksander Zatorski – SP nr 5 Kołobrzeg
4. Jakub Michalski – SP Czernin
5. Szymon Retyk – SP Dygowo
6. Ignacy Górnowski – SP Ustronie Morskie

Dziewczęta – rocznik 2005 – 2004:
1. Oliwia Sobieszek – SP Czernin
2. Patrycja Matuszewska – SP Czernin
3. Dominika Puzyna – SP Czernin
4. Maja Siciak – SP Czernin
5. Kornelia Dzikiewicz – SP nr 5 Kołobrzeg
6. Maja Szuberska – SP Dygowo

Chłopcy – roczniki 2005 – 2004:
1. Wojtek Juszczak – SP nr 5 Kołobrzeg
2. Mikołaj Szymanek – SP Czernin
3. Oskar Malarewicz – SP Ustronie Morskie
4. Kewin Orzełek – SP nr 5 Kołobrzeg
5. Oliwier Wrześniewski – SP Dygowo
6. Nikodem Kuchna – SP Dygowo

Dziewczęta – roczniki 2003 – 2002:
1. Oliwia Bociańska – Gim. Dygowo
2. Amanda Rosół – SP Czernin
3. Maja Jelonek – SP nr 8 Kołobrzeg
4. Julia Ryczkowska – SP Czernin
5. Wiktoria Królikowska – SP nr 8 Kołobrzeg
6. Małgorzata Chlebos – SP nr 5 Kołobrzeg

Chłopcy – roczniki 2003 – 2002:
1. Jasiński Tomasz – Gim. Dygowo
2. Wiktor Makowski – Gim. Ustronie Morskie
3. Beniamin Kochman – Gim. Ustronie Morskie
4. Sylwester Matuszewski – SP Czernin
5. Arkadiusz Chmielewski – SP nr 8 Kołobrzeg
6. Wojciech Bedus – SP Ustronie Morskie

Dziewczęta – roczniki 2001 – 2000:
1. Julia Szubert – Gim. Ustronie Morskie
2. Daria Kruk – Gim. Dygowo
3. Daria Wiśniewska – Gim. Ustronie Morskie
4. Maria Knapik – Gim. Ustronie Morskie
5. Gabriela Kruszyńska – Gim. Ustronie Morskie
6. Weronika Stępień – Gim. Ustronie Morskie

Chłopcy – roczniki 2001 – 2000:
1. Dawid Stępczyński – Gim. Dygowo
2. Arkadiusz Waliński – Gim. Dygowo
3. Jakub Makowski – Gim. Ustronie Morskie
4. Dominik Lewandowski – Gim. Ustronie Morskie
5. Cezary Ziółek – Gim. Ustronie Morskie
6. Michał Wiewióra – Gim. Ustronie Morskie

Share |
Czytaj także:
Żegnaj szkoło, witajcie wakacje!
 24 czerwca 2016 r., w skwarze letniego już słońca, odbyło się uroczyste, gorące zakończenie roku szkolnego 2015/2016.  czytaj więcej »
Lato, lato, lato czeka…
 Piosenką „Lato, lato…” uczniowie klas IV – VI pożegnali rok szkolny i powitali wakacje. czytaj więcej »
„Ostatni raz z moją klasą”
 Słowa piosenki „Ostatni raz z moją klasą” były mottem pożegnania gimnazjalistów ze szkołą.  czytaj więcej »
Podręczniki na rok szkolny 2016/2017
 Uwaga Uczniowie i Rodzice - lista podręczników na rok szkolny 2016/202017 opublikowana jest na stronie szkoły oraz w dzienniku elektronicznym. czytaj więcej »
Rozkład jazdy gimbusa 24 czerwca
Rozkład jazdy gimbusa i autobusu obowiązujący w dniu zakończenia roku szkolnego - piątek 24 czerwca 2016 r. czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<październik 2019>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
szkola@ustronie-morskie.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl