2019-12-17

Świąteczne spotkanie

W magicznej atmosferze, przy dźwiękach kolęd i blasku świec, odbyło się świąteczne przedstawienie zatytułowane „Znów chcemy być z Wami”. To już po raz szósty uczniowie, rodzice i nauczyciele wspólnie przygotowują spektakl związany tematycznie z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia. W tym roku oprócz kolęd i wierszy usłyszeliśmy życzenia złożone w języku białoruskim, kaszubskim oraz po góralsku, śląsku i poznańsku. Ogromną popularnością cieszyła się prowadzona przez radę rodziców kawiarenka z kawą, herbatą i pysznym ciastem. Niezwykłą przyjemność sprawili nauczycielom i pracownikom szkoły Magdalena i Artur Lewandowscy, rodzice uczennicy klasy 8a, którzy obdarowali wszystkich gwiazdami betlejemskimi, roślinami które doskonale wpisują się swoją urodą w świąteczny nastrój. Na zakończenie świąteczne życzenia wspólnie złożyli Dyrektor Szkoły Mariola Ostrowska, Wójt Gminy Bernadeta Borkowska, Przewodnicząca Rady Rodziców Agnieszka Surdyk, Przewodniczący Rady Gminy Krzysztof Grzywnowicz i Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Lena Michałowska.