1 czerwca

Organizatorem tegorocznego Dnia Dziecka był GOK we współpracy z naszą szkołą, szkołą z Rusowa, Urzędem Gminy oraz wieloma sponsorami. Odbyły się konkurencje sportowo-rekreacyjne dla dzieci młodszych (klasy I - II) na sali gimnastycznej naszej szkoły, było malowanie kredą na chodniku (klasy III SP), w kinie odbyło się przedstawienie „Smocze gadanie” oraz seans filmowy „Happy wkręt”. Na plaży dzieci brały udział w mini siatkówce i mini piłce nożnej oraz duathlonie (bieg i jazda rowerem). Wszystkich bawił klaun Bąbel i szczudlarze, a dodatkową atrakcją była dmuchana zjeżdżalnia. Na zakończenie zwycięzcom konkursów wręczone zostały nagrody. Nawet pogoda tego dnia była jak na zamówienie!

Niespodziankę sprawiło nam również Stowarzyszenie Kupców z Ustronia Morskiego. Wszystkie klasy szkoły podstawowej zostały zaproszone wraz z wychowawcami na poczęstunek z okazji Dnia Dziecka! Dziękujemy!

Grupa dziewcząt z zespołu tanecznego "Jantar" pojechała na 4 dni do Ustronia, aby wystąpić w koncercie "Dzieci - dzieciom, dzieci - rodzicom"

1 czerwca Młodzieżowy Patrol Drogowy z Zespołu Szkół w Ustroniu Morskim wraz z funkcjonariuszem Ruchu Drogowego Powiatowej Komendy Policji w Kołobrzegu w ramach Ogólnopolskiej Kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł” przeprowadził akcję pod hasłem „Za kółkiem zachowaj trzeźwy umysł”, podczas której kierowcom wręczano list apelujący o odpowiedzialność za kierownicą oraz naklejki na szybę przypominające o zachowaniu trzeźwości.

4 czerwca

Ostatni w tym roku szkolnym Dzień Otwarty.

5 czerwca

Odbył się finał całorocznego konkursu matematycznego "Z matematyką za pan brat".

6 czerwca

Drużyna dziewcząt z gimnazjum brała udział w wojewódzkim półfinale piłki nożnej.

Uczniowie klas VI w ramach edukacji ekologicznej pojechali na wycieczkę do Słowińskiego Parku Narodowego.

11 czerwca

Zwycięzcy etapów klasowych stanęli do walki w III Szkolnym Konkursie Ortograficznym dla uczniów klas I - III szkoły podstawowej.

12 czerwca

Odbył się III Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas I - III szkoły podstawowej.

13 czerwca

Uczniowie klas II gimnazjum przystąpili dzisiaj do egzaminu próbnego.

Do pierwszaków ze szkoły podstawowej przyszedł dzisiaj, znany im juz z wcześniejszych spotkań, pan policjant. Wręczył im dyplomy za udział w programie "Przyjaciele Gryfusia" oraz przestrzegł przed niebezpieczeństwami czyhającymi w czasie wakacji.

15 czerwca

W dniu dzisiejszym każdy uczeń mógł się zaopatrzyć w podręczniki szkolne na przyszły rok: odbył się kiermasz nowych i używanych książek.

A wieczorem odbył się Bal Gimnazjalny - trzecioklasiści wspaniale rozpoczęli go polonezem, do którego dołączyli również nauczyciele. Zabawa była świetna i na pewno długo pozostanie w pamięci wszystkich, którzy w niej uczestniczyli.

19 czerwca

Uczniowie klas V pojechali na dwudniową wycieczkę - Gdynia, Gdańsk, Malbork.

20 czerwca

Gimnazjaliści zostali zaproszeni dzisiaj na przedstawienie przygotowane przez grupę teatralną działającą przy Gminnym Ośrodku Kultury.

21 czerwca

Uczniowie klas I - III szkoły podstawowej pojechali do teatru w Koszalinie

22 czerwca

Uroczyste zakończenie roku szkolnego:

8.00 - Msza Święta

9.00 - Zakończenie roku szkolnego gimnazjum

11.00 - Zakończenie roku szkolnego szkoły podstawowej.

Tytuł OSOBOWOŚĆ ROKU SZKOLNEGO 2006/2007 w kategorii UCZEŃ zdobyli Przemek Bielec i Radek Tekiela a w kategorii NAUCZYCIEL - pani Agnieszka Małetko. Gratulacje!

Na uroczystych apelach zostali wyróżnieni:
nagrodami Dyrektora Szkoły:
PRYMUS
Piotr Poniedziałek - 5,6 (SP), Przemysław Bielec - 5,9 (G)
NAJWYŻSZA ŚREDNIA OCEN
Aleksandra Daniel - 5,6