2017-06-02

Jabłko czy cytryna

1 czerwca, w tym roku szkolnym po raz 11, Młodzieżowy Patrol Drogowy, w ramach Szkolnego Programu Profilaktyki i Szkolnego Programu Wychowawczego zorganizował akcję „Jabłko czy cytryna” pod hasłem „Bezpieczna droga dziecka do szkoły i do domu”.
Uczniowie naszej szkoły coroczną akcją przypominają kierowcom o zachowaniu szczególnej ostrożności  w okolicach szkół. Każde dziecko chce bezpiecznie dotrzeć do szkoły raz wrócić z niej do domu.
Akcja jest przeprowadzana przy współudziale Komendy Powiatowej Policji Wydział Ruchu Drogowego w Kołobrzegu.
Funkcjonariuszom biorącym udział w akcji zapewniającej nam bezpieczeństwo na drodze składamy serdeczne podziękowania.
W tym roku wspomagał nasze działania funkcjonariusz z WRD  młodszy chorąży Tomasz Urbański.
Uczniowie, którzy wzięli udział to: Kamila Kameduła, Kinga Szulecka, Zofia Wierzbicka, Wiktoria Siudowska, Patryk Wiśniewski. Kornel Kameduła, Przemysław Wojciechowski, Zuzanna Jermakowicz.  Organizatorem był pedagog szkolny - pani Agnieszka Małetko.