Kinder + Sport 2018

Turniej Eliminacyjny w kategorii "DWÓJKI" dziewcząt w ramach rozgrywek KINDER + SPORT 2018, który odbył się w dniu 17.02.2018 r. w Goleniowie był pierwszym tak dużym doświadczeniem siatkarskim dla naszych dziewcząt. W turnieju wystartowało 36  zespołów podzielonych na 6 grup.  Do drugiego etapu awansowały po 3 najlepsze zespoły z każdej grupy - w sumie 18. Wśród nich znalazły się reprezentantki UKS Sokół, które uplasowały się w swoich grupach na drugich pozycjach. Awans wywalczyły: Justyna Klimorowska, Laura Pietrzak, Maria Makowska jako UKS 1 oraz UKS 2 w składzie: Oliwia Surdyk, Roksana Hofman, Agata Stanisławczyk. Odrobinę szczęścia zabrakło Małgorzacie Zając, Angelice Plesiak i Julii Dziewulskiej, które po ogłoszeniu wyników zajęły premiującą awansem trzecią lokatę w swojej grupie, jednak po weryfikacji wyników przeprowadzonej na podstawie protestu, okazało się, że do kwalifikacji do kolejnego turnieju zabrakło 3 „malutkich” punktów…, ale znalazły się na liście rezerwowej. Gratulujemy!