Bajkowy bohater

9 grudnia w szkole podstawowej, w ramach programu "Książki naszych marzeń", odbył się konkurs dla uczniów klas I-III na najciekawsze przebranie za bohatera z bajki. Organizatorem był Mały Samorząd Uczniowski oraz biblioteka szkolna.
Uczniowie z wielkim zaangażowaniem przygotowali się do tego konkursu - przenieśli się do radosnego świata bajek, w którym znaleźli rozrywkę i mogli wcielić się w role swoich ulubionych bohaterów. W tym dniu w szkole można było spotkać Calineczkę, Królewnę Śnieżkę, Kopciuszka i wiele innych postaci. Pokaz strojów poprzedziła zgaduj- zgadula związana z bohaterami bajek.
I miejsce zajęła klasa I b,
II miejsce – II a,
III miejsce – III a.
Pozostałe klasy otrzymały wyróżnienia. Zwycięzcy w nagrodę odebrali dyplomy i słodycze.
Słodkim „co nieco” podsumowano konkursy plastyczne : „Zakładka do książki” oraz „Mój ulubiony bohater książkowy”.