Obóz w ferie

Uczniowski Klub Sportowy „Sokół” Ustronie Morskie planuje organizację obozu narciarsko – rekreacyjnego w okresie ferii zimowych w terminie od 13 do 23 stycznia w Muszynie.

Osoby chętne do wzięcia udziału w wyjeździe proszę o zgłaszanie się do p. Moniki Regińskiej do 24 listopada (piątek).
Koszt: 750 zł (reszta kosztów pokrywana ze środków UKS „Sokół” otrzymanych w ramach dotacji Urzędu Gminy); zaliczka w wysokości 200 złotych płatna do 30 listopada na konto klubu, reszta kwoty do 15 grudnia.
Miejsce zakwaterowania: Ośrodek Wypoczynkowy „Mimoza”; ul. Nowa 4; 33 – 370 Muszyna
Transport: autokar (Firma Transportowa „SOMAR” Roman Marciniak)
Opiekunowie:
p. Monika Regińska – nauczyciel wychowania fizycznego w SP Ustronie Morskie
p. Piotr Jakubowski – nauczyciel wychowania fizycznego w SP Wrzosowo
p. Maciej Szostak – nauczyciel wychowania fizycznego w SP nr 3 Kołobrzeg
p. Joanna Winter – nauczyciel wychowania fizycznego w SP w Poznaniu
Ilość miejsc ograniczona: 40
W przypadku większej ilości chętnych o zakwalifikowaniu na wyjazd decydować będzie:
- członkowstwo UKS „Sokół”
- frekwencja na zajęciach sportowych
- regularność uiszczania składek członkowskich