2014-05-14

VI Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich

Już w najbliższą sobotę (17 maja)  Ustronie Morskie będzie gospodarzem Inauguracji VI Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich oraz XX Jubileuszowego Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2014.
W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu (od 17 do 23 maja) nasza szkoła organizuje rozgrywki sportowe (tabela poniżej).
Wykaz wszystkich zawodów sportowych zaplanowanych w naszej gminie dostępny na stronie www.ustronie – morskie.pl

Zgłoszeń do konkurencji można dokonywać u p. Moniki Regińskiej lub pół godziny przed rozpoczęciem rozgrywek w miejscu rozgrywania zawodów. Osoby chcące wziąć udział w rajdzie rowerowym muszą posiadać sprawny rower, kartę rowerową, kask rowerowy oraz dostarczyć do dnia 21.05.2014 r. do p. M. Makowskiego pisemną zgodę rodziców. Osoby, które nie posiadają karty rowerowej mogą wziąć udział w rajdzie razem z rodzicem.

Najlepsi w rozgrywkach sportowych otrzymają pamiątkowe dyplomy, medale, drobne nagrody.

Regulamin VI Europejskiego Tygodnia Sportu.

17.05.2014 r. (sobota)
INAUGURACJA
Osoby uczestniczące w konkurencjach sprawnościowych otrzymają kartę punktową, na którą nanoszone będą punkty za wykonane próby na każdym z 10 stanowisk. Każdy uczestnik za wykonanie zadań na wszystkich stanowiskach otrzyma przy zdawaniu karty drobny upominek, a pierwsze dziesiątki w poszczególnych kategoriach wiekowych nagrody (klasy I – III SP, IV – VI, I – III gimnazjum i starsi). Najlepsze reprezentacje klas (drużyny 3 - osobowe) w Międzyklasowych Turniejach ringo i mini piłki siatkowej otrzymają „aktywny pakiet” Wójta – dyr. GOSIR (wstępy na basen, kręgle, wstęp na kort tenisowy) oraz dyplom i medal.

18.05 – 23.05.2014 r.
Uczniowie rywalizujący podczas Europejskiego Tygodnia Sportu w dniach 18 – 23.05.2014 r. w imprezach organizowanych przez Uczniowski Klub Sportowy ,,Sokół” otrzymują pamiątkowe dyplomy, medale oraz drobne upominki (miejsca I – III) oraz punkty za każde uczestnictwo jak w zawodach szkolnych wg regulaminu Konkursu na najlepszego ucznia – sportowca szkoły.

Osoby, które wezmą udział we wszystkich zawodach w swojej kategorii wiekowej organizowanych przez UKS ,,Sokół” zyskują dodatkowe 100 pkt do rywalizacji w Konkursie na najlepszego ucznia – sportowca szkoły. Każdy uczestnik rajdu rowerowego otrzyma 50 pkt. Spośród wszystkich uczestników Testu Coopera odbędzie się losowanie, w którym wylosowana osoba otrzyma piłkę nożną „Brazuca” ufundowaną przez prezesa NKS Astra.
Uczestnik, który zdobędzie najwięcej punktów podczas całego tygodnia otrzyma nagrodę prezesa UKS Sokół.

ZAPRASZAMY DO SPORTOWEJ ZABAWY!!!

Data przeprowadzenia
imprezy

przeprowadzenia
imprezy