Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

2014/2015

2015-02-14 Grają dalej

Drużyny dziewcząt i chłopców z naszego gimnazjum pomyślnie przeszły eliminacje Mistrzostw Powiatu w Siatkówce i awansowały do dalszych rozgrywek. Awans uzyskało sześć drużyn, po dwie z pierwszego i drugiego miejsca z każdej grupy A, B, C. Oba nasze zespoły sklasyfikowane zostały na drugich pozycjach w swoich grupach. W składach drużyn znaleźli się: dziewczęta – Julia Wincza, Julia Darabasz, Maria Knapik, Michalina Grzywnowicz, Daria Wiśniewska, Alicja Haratyk, Klaudia SzuleckaNatalia Aleksiak; chłopcy – Wojciech Bielak, Dawid Malarewicz, Kacper Małkowski, Jakub Makowski, Sebastian Żuchowski, Łukasz Tulin, Maciej Michalak, Adrian ZiółekBartosz Kordowski.

Terminarz imprezy:
- eliminacje

- składy grup wg wcześniejszych zgłoszeń

Dziewczęta:
06.02.2015 r. (piątek) –  gospodarz imprezy Gimnazjum Dygowo
Grupa A: Gimnazjum Dygowo, Gimnazjum Rymań, Gimnazjum nr 4 Kołobrzeg, Gimnazjum nr 2 Kołobrzeg

11.02.2015  r. ( środa)    gospodarz imprezy Gimnazjum Gościno
Grupa B: Gimnazjum Gościno, Gimnazjum Wrzosowo, Społeczne Gimnazjum Radzikowo, Gimnazjum nr 3 Kołobrzeg

10.02.2015  r. (wtorek) –  gospodarz imprezy Gimnazjum nr 1 Kołobrzeg – hala OPP ul. Mazowiecka 1 Kołobrzeg
Grupa C: Gimnazjum nr 1 Kołobrzeg, Gimnazjum Ustronie Morskie, Gimnazjum Drzonowo, Gimnazjum Siemyśl

Chłopcy:
12.02.2015 r. (czwartek) –  gospodarz imprezy Gimnazjum nr 3 Kołobrzeg
Grupa A: Gimnazjum nr 3 Kołobrzeg, Gimnazjum Wrzosowo, Gimnazjum Gościno, Społeczne Gimnazjum Radzikowo

11.02.2015 r. (środa)    gospodarz imprezy Gimnazjum Rymań
Grupa B: Gimnazjum Rymań, Gimnazjum Siemyśl, Gimnazjum nr 2 Kołobrzeg, Gimnazjum Drzonowo

10.02.2015 r. (wtorek) –  gospodarz imprezy Gimnazjum nr 1 Kołobrzeg – hala OPP ul. Mazowiecka 1 Kołobrzeg
Grupa C: Gimnazjum nr 1 Kołobrzeg, Gimnazjum Ustronie Morskie, Gimnazjum Dźwirzyno, Gimnazjum nr 4 Kołobrzeg

Mecze półfinałowe i finałowe:

W turniejach finałowych zespoły zostaną podzielone na dwie grupy trzyzespołowe, w których będą rywalizować systemem „każdy z każdym”. Turnieje finałowe:

Grupa 1:
1a
2b
1c

Grupa 2:
2a
1b
2c

Półfinały:
1 miejsce grupa 1 – 2 miejsce grupa 2
2 miejsce grupa 1 – 1 miejsce grupa 2

Mecz o 5 miejsce:
3 miejsce grupa 1 – 3 miejsce grupa 2

Mecz o 3 miejsce:
Przegrane zespoły z półfinałów

Finał:
Zwycięzcy półfinałów
Mecze do 2 wygranych setów (trzeci set przy stanie 1 : 1 rozgrywany jest do 15 pkt). Losowanie kolejności meczów zostanie przeprowadzone przed rozpoczęciem rozgrywek.
Obowiązują przepisy zgodne z Kalendarzem Imprez Sportowych WSZS i PZPS. Zawodnicy nie mogą mieć przeciwwskazań do udziału w zawodach sportowych .

 

Share |
Czytaj także:
Podsumowanie konkursu ,,Najlepszy uczeń - sportowiec"
Razem z końcem roku szkolnego w Zespole Szkół zakończyła się kolejna edycja konkursu „Najlepszy uczeń – sportowiec” szkoły podstawowej i gimnazjum.
czytaj więcej »
Świadectwa, nagrody, kwiaty i pożegnania
 Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań i pożegnań.  czytaj więcej »
Najmłodsi zakończyli rok szkolny
Zakończenie roku szkolnego to doskonała okazja, aby wyróżnić tych uczniów, którzy pilną i systematyczną nauką oraz udziałem w konkursach i zawodach sportowych osiągnęli wysokie wyniki. czytaj więcej »
Uroczyste zakończenie roku klas IV - VI
Koniec roku szkolnego, pożegnanie absolwentów klas VI jest okazją, aby zaprezentować efekty pracy uczniów, nauczycieli i rodziców. czytaj więcej »
Wychowanie morskie wciąż aktualne
 Po raz siódmy uczniowie naszego gimnazjum znaleźli się w gronie laureatów konkursu plastyczno-literackiego z cyklu „Morze a moja duża i mała Ojczyzna”. czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<październik 2019>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
szkola@ustronie-morskie.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl