Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

2015/2016

2016-04-14 I Wiosenne Zawody Pływackie "Helios 2016"

W dniu 12.04.2016 roku w Centrum Sportowo – Rekreacyjnym „Helios” odbyły się I Wiosenne Zawody Pływackie „Helios 2016” zorganizowane przez Zespół Szkół w Ustroniu Morskim, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ustroniu Morskim oraz Uczniowski Klub Sportowy „Sokół” Ustronie Morskie. W zawodach wystartowało 130 zawodników i zawodniczek z roczników 2008 – 2000. W sportowej rywalizacji brali udział uczniowie z Zespołu Szkół w Ustroniu Morskim. Na zwycięzców poszczególnych kategorii czekały dyplomy, nagrody rzeczowe oraz wejściówki na basen. Nagrody wręczyli: Dyrektor Zespołu Szkół w Ustroniu Morskim Pani Mariola Ostrowska oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Pan Grzegorz Czachorowski.

Najlepsze ,,szóstki" w poszczególnych wyścigach:

Konkurencja 1: dziewczęta – 25 m – styl dowolny – rocznik 2008 i mł.:
1. Patrycja Dojka (ZS Ustronie Morskie) 0:23,08
2. Małgorzata Zając (ZS Ustronie Morskie) 0:24,24
3. Sara Hofman (ZS Ustronie Morskie) 0:26,84
4. Aleksandra Windorpska (ZS Ustronie Morskie) 0:30,21
5. Magdalena Bartczak (ZS Ustronie Morskie) 0:30,56
6. Angelika Plesiak (ZS Ustronie Morskie) 0:32,66
 
Konkurencja 2: chłopcy – 25 m – styl dowolny – rocznik 2008 i mł.:
1. Mateusz Ciba (ZS Ustronie Morskie) 0:21,86
2. Sammy Dudek (ZS Ustronie Morskie) 0:27,56
3. Dawid Wróblewski (ZS Ustronie Morskie) 0:29,09
4. Jakub Żeromski (ZS Ustronie Morskie) 0:37,99
5. Aleks Stańczak (ZS Ustronie Morskie) 0:47,45
6. Jakub Węglowski (ZS Ustronie Morskie) 0:50,25
 
Konkurencja 3: dziewczęta – 25 m – styl dowolny – rocznik 2007:
1. Roksana Hofman (ZS Ustronie Morskie) 0:18,99
1. Maria Makowska (ZS Ustronie Morskie) 0:18,99
3. Justyna Klimorowska (ZS Ustronie Morskie) 0:19,01
4. Oliwia Piekarz (ZS Ustronie Morskie) 0:39,24
5. Julia Gorzan (ZS Ustronie Morskie) 0:47,55
6. Anastazja Olejnik (ZS Ustronie Morskie) 0:48,29
 
Konkurencja 4: chłopcy – 25 – styl dowolny – rocznik  2007: 
1. Karol Wolniewicz (ZS Ustronie Morskie) 0:21,08
2. Mateusz Świecki (ZS Ustronie Morskie) 0:22,54
3. Jakub Byczkowiak (ZS Ustronie Morskie) 0:24,07
4. Adrian Tomala (ZS Ustronie Morskie) 0:29,02
5. Kornel Kręglewski (ZS Ustronie Morskie) 0:30,92
 
Konkurencja 5: dziewczęta – 25 m  – rocznik 2006:
1. Bernadeta Cap (ZS Ustronie Morskie) 0:17,36
2. Maria Cholewińska (ZS Ustronie Morskie) 0:21,14
3. Julia Iwan (ZS Ustronie Morskie) 0:28,54
4. Weronika Walkowiak (ZS Ustronie Morskie) 0:29,76
5. Alicja Szubert (ZS Ustronie Morskie) 0:32,09
6. Anastazja Krakowska (ZS Ustronie Morskie) 0:33,51
 
Konkurencja 6: chłopcy – 25 m – rocznik 2006:
1. Piotr Radka (ZS Ustronie Morskie) 0:22,30
2. Mateusz Żelewski (ZS Ustronie Morskie) 0:27,60
3. Bartosz Małyszewicz (ZS Ustronie Morskie) 0:29,82
4. Ignacy Górnowski (ZS Ustronie Morskie) 0:44,89
 
Konkurencja 7: sztafeta mieszana (2 dz + 2 chł) – 4 x 25 m – styl dowolny – roczniki 2006 i mł.:
1. Maria Makowska, Patrycja Dojka, Małgorzata Zając, Mateusz Ciba (ZS Ustronie Morskie) 1:33,72
2. Justyna Klimorowska, Oliwia Piekarz, Mateusz Świecki, Jakub Byczkowiak (ZS Ustronie Morskie) 1:49,14
3. Maria Cholewińska, Julia Iwan, Karol Wolniewicz, Ignacy Górnowski (ZS Ustronie Morskie) 1:49,98
 
Konkurencja 8: dziewczęta – 50 m – styl grzbietowy – roczniki 2005 – 2004:
1. Nicole Roszczyńska (ZS Ustronie Morskie) 0:47,53
2. Julia Żolik (ZS Ustronie Morskie) 0:51,75
3. Marcelina Bielak (ZS Ustronie Morskie) 0:55,39
4. Anastazja Skowronek (ZS Ustronie Morskie) 0:55,54
5. Marta Ciba (ZS Ustronie Morskie) 0:55,99
6. Aleksandra Sałach (ZS Ustronie Morskie) 0:59,17
 
Konkurencja 9: chłopcy – 50 m – styl grzbietowy – roczniki 2005 – 2004:
1. Krzysztof Zając (ZS Ustronie Morskie) 0:43,55
2. Damian Kubiak (ZS Ustronie Morskie) 0:49,80
3. Robert Żolik (ZS Ustronie Morskie) 0:51,63
4. Igor Krakowski (ZS Ustronie Morskie) 1:02,93
5. Marcel Wiśniewski (ZS Ustronie Morskie) 1:07,47
6. Maciej Jabłoński (ZS Ustronie Morskie) 1:08,86
 
Konkurencja 10: dziewczęta – 50 m – styl grzbietowy – rocznik 2003:
1. Nadia Caban (ZS Ustronie Morskie) 1:00,06
2. Marta Kucharycz (ZS Ustronie Morskie) 1:00,66
3. Katarzyna Pluta (ZS Ustronie Morskie) 1:02,16
4. Patrycja Zasada (ZS Ustronie Morskie) 1:04,17
5. Aleksandra Lipska (ZS Ustronie Morskie) 1:09,57
6. Zuzanna Jermakowicz (ZS Ustronie Morskie) 1:13,42
 
Konkurencja 11: chłopcy – 50 m – styl grzbietowy – rocznik 2003: 
1. Antoni Szklarski (ZS Ustronie Morskie) 0:45,38
2. Rafał Kubiak (ZS Ustronie Morskie) 0:47,16
3. Wojciech Bedus (ZS Ustronie Morskie) 0:55,32
4. Michał Bednarski (ZS Ustronie Morskie) 0:57,27
5. Kacper Jabłoński (ZS Ustronie Morskie) 1:00,63
6. Paweł Tomoń (ZS Ustronie Morskie) 1:04,76
 
Konkurencja 12: dziewczęta – 50 m – styl dowolny – rocznik 2005 – 2004:
1. Nicole Roszczyńska (ZS Ustronie Morskie) 0:43,26
2. Julia Żolik (ZS Ustronie Morskie) 0:43,69
3. Marta Ciba (ZS Ustronie Morskie) 0:51,11
4. Marcelina Bielak (ZS Ustronie Morskie) 0:51,32
5. Aniela Szklarska (ZS Ustronie Morskie) 0:51,85
6. Karina Wachowicz (ZS Ustronie Morskie) 0:52,74
 
Konkurencja 13: chłopcy – 50 m – styl dowolny – roczniki 2005 – 2004:
1. Krzysztof Zając (ZS Ustronie Morskie) 0:40,00
2. Robert Żolik (ZS Ustronie Morskie) 0:41,77
3. Damian Kubiak (ZS Ustronie Morskie) 0:44,09
4. Aleksander Czachorowski (ZS Ustronie Morskie) 0:44,81
5. Marcel Wiśniewski (ZS Ustronie Morskie) 0:58,15
6. Igor Krakowski (ZS Ustronie Morskie) 1:03,60
 
Konkurencja 14: dziewczęta – 50 m – styl dowolny – rocznik  – 2003:
1. Katarzyna Pluta (ZS Ustronie Morskie) 0:51,82
2. Marta Kucharycz (ZS Ustronie Morskie) 0:56,50
4. Aleksandra Lipska (ZS Ustronie Morskie) 0:58,43
5. Patrycja Zasada (ZS Ustronie Morskie) 1:01,64
6. Zuzanna Jermakowicz (ZS Ustronie Morskie) 1:17,64
7. Kamila Kameduła (ZS Ustronie Morskie) 1:22,88
 
Konkurencja 15: chłopcy – 50 m – styl dowolny – rocznik 2003:
1. Rafał Kubiak (ZS Ustronie Morskie) 0:37,26
2. Antoni Szklarski (ZS Ustronie Morskie) 0:38,52
3. Kacper Jabłoński (ZS Ustronie Morskie) 0:44,89
4. Wojciech Bedus (ZS Ustronie Morskie) 0:51,95
5. Michał Bednarski (ZS Ustronie Morskie) 0:55,29
6. Paweł Tomoń (ZS Ustronie Morskie) 0:55,62
 
Konkurencja 16: sztafeta mieszana (2 dz + 2 chł) – 4 x 25 m – styl dowolny – roczniki 2005 – 2003:
1. Katarzyna Pluta, Marta Walkowiak, Antoni Szklarski, Rafał Kubiak (ZS Ustronie Morskie) 1:22,17
2. Julia Żolik, Anastazja Skowronek, Robert Żolik, Aleksander Czachorowski (ZS Ustronie Morskie) 1:24,04
3. Nicole Roszczyńska, Marcelina Bielak, Damian Kubiak, Sonia Staszak (ZS Ustronie Morskie) 1:25,78
 
Konkurencja 17: dziewczęta – 50 m – styl grzbietowy – roczniki 2000 – 2002:
1. Julia Bałtruszis (ZS Ustronie Morskie) 0:51,64
2. Aleksandra Brzózka (ZS Ustronie Morskie) 0:54,38
3. Julia Wincza (ZS Ustronie Morskie) 1:02,59
4. Daria Jędrzejewska (ZS Ustronie Morskie) 1:09,20
 
Konkurencja 18: chłopcy – 50 m – styl grzbietowy – roczniki 2000 – 2002:
1. Daniel Makowski (ZS Ustronie Morskie) 0:40,25
2. Tomasz Kotliński (ZS Ustronie Morskie) 0:42,14
3. Wiktor Makowski (ZS Ustronie Morskie) 0:43,29
4. Patryk Górnowski (ZS Ustronie Morskie) 1:02,48
 
Konkurencja 19: dziewczęta – 50 m – styl dowolny – roczniki – 2000 – 2002:
1. Julia Bałtruszis (ZS Ustronie Morskie) 0:43,69
2. Nadia Caban (ZS Ustronie Morskie) 0:53,32
3. Daria Jędrzejewska (ZS Ustronie Morskie) 1:01,25
 
Konkurencja 20: chłopcy – 50 m – styl dowolny – rocznik 2000 – 2002:
1. Tomasz Kotliński (ZS Ustronie Morskie) 0:34,79
2. Daniel Makowski (ZS Ustronie Morskie) 0:34,86
3. Jakub Makowski (ZS Ustronie Morskie) 0:35,56
4. Wiktor Makowski (ZS Ustronie Morskie) 0:37,72
5. Wojciech Stegienta (ZS Ustronie Morskie) 0:39,08
 
Konkurencja 21: sztafeta mieszana (2 dz + 2 chł) – 4 x 50 m – styl dowolny – roczniki 2000 – 2002:
1. Aleksandra Brzózka, Julia Bałtruszis, Cezary Ziółek, Szymon Miller (ZS Ustronie Morskie) 3:04,39
2. Julia Wincza, Michał Bolechowski, Tomasz Iwańczyk, Anastazja Skowronek (ZS Ustronie Morskie) 3:12,34
3. Daria Jędrzejewska, Nadia Caban, Wiktor Makowski, Tomasz Kotliński (ZS Ustronie Morskie) 3:13,57
 
Share |
Czytaj także:
Żegnaj szkoło, witajcie wakacje!
 24 czerwca 2016 r., w skwarze letniego już słońca, odbyło się uroczyste, gorące zakończenie roku szkolnego 2015/2016.  czytaj więcej »
Lato, lato, lato czeka…
 Piosenką „Lato, lato…” uczniowie klas IV – VI pożegnali rok szkolny i powitali wakacje. czytaj więcej »
„Ostatni raz z moją klasą”
 Słowa piosenki „Ostatni raz z moją klasą” były mottem pożegnania gimnazjalistów ze szkołą.  czytaj więcej »
Podręczniki na rok szkolny 2016/2017
 Uwaga Uczniowie i Rodzice - lista podręczników na rok szkolny 2016/202017 opublikowana jest na stronie szkoły oraz w dzienniku elektronicznym. czytaj więcej »
Rozkład jazdy gimbusa 24 czerwca
Rozkład jazdy gimbusa i autobusu obowiązujący w dniu zakończenia roku szkolnego - piątek 24 czerwca 2016 r. czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<październik 2019>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
szkola@ustronie-morskie.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl