Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie
  

 Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem konsultacji dla uczniów klas 4 - 8  w dniach 8 - 15.06.2020r.

Poznaliśmy wyniki egzaminu ósmoklasisty
 Opublikowane zostały wyniki egzaminu ósmoklasisty. Uczniowie naszej szkoły świetnie poradzili sobie z zadaniami egzaminacyjnymi. czytaj więcej »
Odbiór zaświadczeń o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty
 Uwaga uczniowie klas ósmych. Wydanie zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty odbędzie się w piątek, 31.07.2020r. w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Ustroniu Morskim. czytaj więcej »
Podręczniki na rok szkolny 2020/2021
Informujemy, że wszystkie podręczniki i ćwiczenia obowiązujące w roku szkolnym 2020/2021  z wyjątkiem podręczników i ćwiczeń do języka niemieckiego dla klas 1 - 6 i religii są zakupione przez szkołę w ramach dotacji celowej MEN “Darmowy podręcznik”. czytaj więcej »
Bezpieczne wakacje
 Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją dotycząca zasad bezpieczeństwa w czasie wypoczynku letniego. czytaj więcej »
Podziękowania i życzenia
 Wszystkim życzymy spokojnych, słonecznych, zdrowych i bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałej pogody i chwil zapomnienia od trosk dnia codziennego.  czytaj więcej »
Uczniowie rozpoczęli wakacje
 W piątek, 26 czerwca, uczniowie odebrali świadectwa i oficjalnie zakończyli kolejny rok nauki. czytaj więcej »
Ósmoklasiści pożegnali szkołę
 W piątek, 26 czerwca ostatni raz w szkolnych murach spotkali się ósmoklasiści. Zakończenie roku w reżimie sanitarnym było niewątpliwie wyjątkowe. czytaj więcej »
Zakończenie roku szkolnego 2019/2020
 Zakończenie bieżącego roku szkolnego będzie inne niż dotychczas. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem odbioru świadectw. czytaj więcej »
Rozkład jazdy autobusu szkolnego w dniach 22 - 25 czerwca
 Aby umożliwić uczniom zwrot podręczników, kluczyków do szafek, wypożyczonych książek, w dniach 22 - 25 czerwca uruchomiony zostaje kurs autobusu szkolnego. czytaj więcej »
#GaszynChellenge
2020-06-19 #GaszynChellenge
 Dziekujemy Radzie Gminy Ustronie Morskie za nominacje do #GaszynChallenge. Pompujemy dla Franka ze Szczecina, który zmaga się z okrutną chorobą którą jest SMA. czytaj więcej »
Święto Szkoły Podstawowej - podsumowanie
Jak co roku świętowaliśmy rocznicę urodzin patronki naszej szkoły – Marii Konopnickiej, choć nieco inaczej niż zwykle. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim podsumowaniem i galerią prac. czytaj więcej »
Egzamin ósmoklasisty – język obcy
 Egzamin ósmoklasisty już na finiszu. W ostatnim dniu uczniowie pisali test z języka obcego. czytaj więcej »
Egzamin ósmoklasisty - matematyka
 17 czerwca to drugi dzień egzaminów ósmoklasisty. Dziś uczniowie napisali egzamin z "królowej nauk" - matematyki.  czytaj więcej »
Dodatkowa forma zwrotu podręczników
19.06 (piątek) będzie możliwość zwrotu podręczników u pracownika obsługi podczas kursu autobusu szkolnego. czytaj więcej »
Egzamin ósmoklasisty – język polski
 Za ósmoklasistami pierwszy z serii egzaminów kończących szkołę podstawową. We wtorek, 16 czerwca, uczniowie zmierzyli się z zadaniami z języka polskiego. czytaj więcej »
Frazeologiczny zawrót głowy
 W ostatnich dniach maja bieżącego roku nastąpiło podsumowanie realizowanej w klasach 6 c, 7 b oraz 8 a innowacji pedagogicznej z zakresu frazeologii. czytaj więcej »
Egzamin ósmoklasisty
 Intensywne dni czekają uczniów klas ósmych. We wtorek o godzinie 9 rozpocznie się, spóźniona o prawie dwa miesiące, trzydniowa sesja egzaminacyjna.  czytaj więcej »
Muffinkowe wariacje z ENGLISH CHEF
 Wspólne pieczenie to doskonała zabawa. W związku z tym w ramach innowacji English Chef uczniowie klas siódmych upiekli zdrowe muffinki z owocami sezonowymi.  czytaj więcej »
Zwrot podręczników do biblioteki szkolnej
 Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie. Informujemy o terminach zwrotu podręczników do biblioteki szkolnej. czytaj więcej »
Zespół Szkół w Gościnie zaprasza
Drodzy ósmoklasiści. Udostępniamy Wam materiały promocyjne Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie. czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<sierpień 2020>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
szkola@ustronie-morskie.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl