Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie
  

 Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem konsultacji dla uczniów klas 4 - 8  w dniach 8 - 15.06.2020r.

Kształcenie na odległość przedłużone do 26 czerwca
 Informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 3 czerwca 2020r. przerwa w nauczaniu stacjonarnym w szkołach została wydłużona do 26 czerwca br. czytaj więcej »
Harmonogram konsultacji w dniach 8 - 15 czerwca
 Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem konsultacji dla uczniów klas 4 - 8 , które odbędą się w szkole w dniach 8 - 15.06.2020r. czytaj więcej »
Dzień Dziecka
2020-06-01 Dzień Dziecka
 Wszystkim dzieciom, tym dużym i małym, z okazji Dnia Dziecka życzymy, aby ich dzieciństwo było jak najlepsze i by trwało jak najdłużej.  czytaj więcej »
Konsultacje dla uczniów klas 4 - 8
 Od 1 czerwca uruchamiamy konsultacje dla uczniów klas 4 – 8 ze wszystkich przedmiotów. Prosimy o zapoznanie się z procedurami postępowania podczas konsultacji oraz harmonogramem konsultacji. czytaj więcej »
Bibliotekarz szkolny informuje
 Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie. Proszę zapoznać się z wytycznymi dotyczącymi oddawania wypożyczonych z naszej biblioteki książek. czytaj więcej »
Samorząd Uczniowski - młodszy brat Szmorządu Terytorialnego
 27 maja obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego. Samorząd Uczniowski jest jego „młodszym bratem”. czytaj więcej »
Święto Szkoły
2020-05-21 Święto Szkoły
23 maja przypada 178 rocznica urodzin naszej patronki Marii Konopnickiej. Z tej okazji co roku obchodzimy Święto Szkoły.  czytaj więcej »
Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych
 Minister Edukacji Narodowej ogłosił harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021, w tym terminy postępowania rekrutacyjnego i składania dokumentów. czytaj więcej »
Konsultacje dla uczniów klas ósmych
 Przedstawiamy harmonogram konsultacji dla uczniów klas ósmych. czytaj więcej »
Procedury obowiązujące w szkole od 25 maja
 W związku ze stopniowym wprowadzaniem do szkoły zajęć opiekuńczych, rewalidacyjnych i konsultacji dla uczniów, prosimy o zapoznanie się z obowiązującymi w szkole procedurami. czytaj więcej »
Planowany kalendarz zmian w szkołach w kolejnych tygodniach
 Już od poniedziałku, 18 maja MEN uruchamia  kolejne etapy stopniowego powrotu do stacjonarnego funkcjonowania szkół. czytaj więcej »
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych
Ze względu na panującą obecnie sytuację, nastąpiła zmiana terminów rekrutacji do szkół. Wszelkie informacje dotyczące zmian naboru do szkół ponadpodstawowych znajdują się na stronie Starostwa Powiatowego czytaj więcej »
Bierzemy udział w programie Fundacji Girls Future Ready #razemdlanauczycieli
 Grupa uczniów z klas szóstych i siódmych pod opieką p. Dąbrówki Olejnik bierze udział w programie Fundacji Girls Future Ready. Program ma na celu pomagać w trudnym czasie pandemii i wzbogacać lekcje. czytaj więcej »
Majowe pozdrowienia
Zachęcamy do wysłuchania pozdrowień od Pani Dyrektor, obejrzenia prezentacji oraz aktualnych zdjęć ze szkoły z biało – czerwoną w tle, wykonanych specjalnie dla Was.    czytaj więcej »
Piękna nasza Polska cała
Ze względu na epidemię koronawirusa obchody świąt majowych będą w tym roku inne niż dotychczas. Pamiętajmy o naszej Ojczyźnie - zachęcamy do wywieszenia flagi w oknie, na balkonie, na maszcie. czytaj więcej »
Dzień otwarty on - line
 Zapraszamy rodziców w dniach 5 – 8 maja w godz. 16.00 - 18.00 na „dzień otwarty on – line”. czytaj więcej »
Krystian Radatz laureatem, Nikola Lipska finalistką
 Krystian Radatz laureatem Konkursu Języka Niemieckiego, a Nikola Lipska finalistką Konkursu Matematycznego. czytaj więcej »
Kształcenie na odległość przedłużone do 24 maja
  Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie. Informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 24 kwietnia 2020r. przerwa w nauczaniu stacjonarnym w szkołach została wydłużona do 24 maja br. czytaj więcej »
Targi Edukacyjne 2020
 W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną tegoroczne Targi Edukacyjne organizowane przez Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w Kołobrzegu odbędą się 28 kwietnia w formie zdalnej. czytaj więcej »
Zmiana terminu XXVIII edycji konkursu plastycznego "Mój Dom-Moja Ojczyzna-Moja Europa"
W związku z zamknięciem wszystkich placówek oświatowych do odwołania, zmienie ulega termin tegorocznej XXVIII edycji konkursu plastycznego „Mój Dom – Moja Ojczyzna – Moja Europa”. czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<sierpień 2020>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
szkola@ustronie-morskie.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl