Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie
  
Próbny egzamin ósmoklasisty
 Próbny egzamin ósmoklasisty odbędzie się zdalnie. Arkusze egzaminu ósmoklasisty będę publikowane na ich stronach internetowych CKE (www.cke.gov.pl) oraz okręgowych komisji egzaminacyjnych w dniach: 30, 31 marca i 1 kwietnia. czytaj więcej »
Organizacja zdalnego nauczania od 25 marca 2020r.
Informujemy, że MEN zmieniło przepisy funkcjonowania szkół w związku ze zwalczaniem COVID-19. Nauczanie będzie odbywało się z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. czytaj więcej »
Pierwszy kanał edukacyjny Telewizji Polskiej online
 Telewizja Polska we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego i Ministerstwem Edukacji Narodowej uruchomiła pierwszy kanał edukacyjny on-line.  czytaj więcej »
Domowe Świetliczaki, czyli zdalna świetlica
 Nasi nauczyciele świetlicy i biblioteki szkolnej też pracują zdalnie i zapraszają dzieci i rodziców do odwiedzenia bloga "Dzieci w domu... czyli 1001 pomysłów na spędzenie czasu w domu!". czytaj więcej »
Pasma edukacyjne TVP, TVP ABC i TVP Kultura
 Od poniedziałku, 16 marca br. TVP, TVP ABC oraz TVP Kultura rozpoczynają emisję specjalnych pasm edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.  czytaj więcej »
Specjalnie dla ósmoklasistów – pakiety zadań od CKE
 Centralna Komisja Egzaminacyjna przygotowała pakiet zadań powtórkowych dla uczniów klas VIII, który będzie publikowany codziennie od 16 do 25 marca.  czytaj więcej »
Nauka zdalna podczas zawieszenia zajęć w szkole
 W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych zachęcamy uczniów do korzystania z bezpłatnych, dostępnych w internecie narzędzi i materiałów edukacyjnych. czytaj więcej »
Informacja dla uczniów.
 Drodzy Uczniowie. Odpowiedzialnie wykorzystajcie czas zawieszenia zajęć w szkole. Za pośrednictwem dziennika elektronicznego nauczyciele będą przekazywali Wam materiały do samodzielnej pracy w domu.  czytaj więcej »
Zawieszenie zajęć w szkole
 Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. W tym okresie szkoła nie będzie prowadziła zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja MEN wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. czytaj więcej »
Żywa lekcja historii w świecie zamków i rycerzy.
 9 marca 2020 roku uczniowie klasy czwartej zabrali swoich młodszych kolegów w podróż w czasie. czytaj więcej »
Sukcesy Krystiana i Nikoli w konkursach przedmiotowych
 Kuratorium Oświaty w Szczecinie ogłosiło końcowe wyniki konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego. czytaj więcej »
Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
 2 marca obchodziliśmy w naszej szkole Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. czytaj więcej »
Kwota za obiady za miesiąc marzec 2020 r.
 Wpłata za obiady w marcu wynosi 94,60zł (4,30 x 22 dni). Obiady wydawane będą od 02.03.2020r. do 31.03.2020r. Dokładną kwotę należy wpłacić do 15 marca.
czytaj więcej »
Kto chce grać w piłkę nożną?
W sali gimnastycznej odbyło się spotkanie uczniów klas I – IV z trenerami oraz zawodnikami i wychowankami NKS „Astra” Ustronie Morskie, a zarazem absolwentami naszej szkoły. czytaj więcej »
Rekomendacje w zakresie profilaktyki zdrowotnej
 Zapraszamy do zapoznania się z rekomendacjami MEN oraz GIS w zakresie profilaktyki zdrowotnej w związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami zachorowań na koronawirusa. czytaj więcej »
Zawodnicy UKS "Sokół" w górach
Dwudziestoosobowa grupa zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego „Sokół” przebywała w terminie od 8 do 15 lutego w Zawoi na obozie sportowo – rekreacyjnym. czytaj więcej »
Ferie zimowe
2020-02-07 Ferie zimowe
 Wszystkim nauczycielom, pracownikom i uczniom życzymy pięknych, śnieżnych, radosnych i bezpiecznych ferii oraz odpoczynku po kilkumiesięcznej pracy.  czytaj więcej »
Pan Kleks w 3c
2020-02-07 Pan Kleks w 3c
 Uczniowie klasy III c we współpracy z rodzicami zorganizowali przed feriami zimowymi drugie spotkanie filmowe z lekturą Jana Brzechwy  „Akademia Pana Kleksa”. czytaj więcej »
Woda dla zdrowia i urody.
 W ostatnim tygodniu nauki przed zimowym wypoczynkiem uczniowie klas I - IV uczestniczyli w warsztatach kulinarnych poświęconych piciu wody.  czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<maj 2020>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
szkola@ustronie-morskie.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl