Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie
  

 Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem konsultacji dla uczniów klas 4 - 8  w dniach 8 - 15.06.2020r.

Składki członkowskie - UKS "Sokół"
Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego "Sokół" przypomina członkom stowarzyszenia o systematycznym uiszczaniu składek członkowskich. czytaj więcej »
Zofia Wierzbicka laureatką konkursu kulinarnego
 Zofia Wierzbicka laureatką konkursu kulinarnego Mistrz Kuchni Junior. czytaj więcej »
Drugoklasiści u stomatologa
 16 października uczniowie klasy II a uczestniczyli w zajęciach u stomatologa w ramach programu edukacji stomatologicznej „Niesamowity świat higieny jamy ustnej”. czytaj więcej »
Warsztaty z pierwszej pomocy
 11 października w klasie II a odbyły się warsztaty dotyczące udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. czytaj więcej »
Dzień Edukacji Narodowej
 Uczniowie naszej szkołu podziękowali wszystkim nauczycielom za ich wysiłek i pracę wręczając symboliczne świadectwa z wyróżnieniem. czytaj więcej »
Najlepsze biegaczki powiatu!
Na terenie parku przy Zespole Szkół Morskich w Kołobrzegu rozegrano Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej.  czytaj więcej »
Kto to jest wolontariusz
 9 października dzieci z klas drugich i trzecich  uczestniczyły w zajęciach dotyczących wolontariatu, działalności Hospicjum w Kołobrzegu oraz pomocy osobom starszym i chorym. czytaj więcej »
Jesienne Biegi Przełajowe
Pogoda nie rozpieszczała uczestników tegorocznych Jesiennych Biegów Przełajowych, które tradycyjnie odbyły się na terenie parku w Ustroniu Morskim. czytaj więcej »
Zmiana rozkladu jazdy gimbusa w dniu 8 października
 W związku z organizacją Jesiennych Biegów Przełajowych, które odbędą się we wtorek, 8 października, zmianie ulegją godziny odjazdu gimbusa i autobusu szkolnego w tym dniu. czytaj więcej »
Wystawa fotografii
Zapraszamy uczniów klas I-III do wzięcia udziału w jesiennej wystawie fotograficznej pt. "Barwy przyrody". czytaj więcej »
Lekcja wychowawcza w Hotelu Lambert
 2 października w hotelu Lambert uczniowie klasy 8a mieli okazję do odbycia ciekawej lekcji wychowawczej ”Poznajemy świat zawodów” w ramach realizacji Szkolnego Programu Doradztwa Zawodowego.  czytaj więcej »
Kwota za obiady za miesiąc październik 2019r.
 Wpłata za obiady w październiku wynosi 90,30 zł (4,30 x 21 dni). czytaj więcej »
Jesienne Biegi Przełajowe
W związku z deszczową pogodą Jesienne Biegi Przełajowe zaplanowane na jutro tj. 01.10.2019 r. (wtorek) zostają odwołane, a lekcje prowadzone będą zgodnie z planem. czytaj więcej »
Sportowcy nagrodzeni
Podczas I konferencji szkoleniowej dla nauczycieli wychowania fizycznego, Kołobrzeski Szkolny Związek Sportowy dokonał podsumowania rywalizacji sportowej za rok szkolny 2018/2019. czytaj więcej »
Dzień Języków Obcych
Europejski Dzień Języków obchodzony jest 26 września każdego roku od 2001 r. z inicjatywy Rady Europy i we współpracy z Komisją Europejską. W naszej szkole świętowaliśmy ten dzień w piątek,27 września. czytaj więcej »
Świetlicowe poranki
 Świetlica szkolna jest czynna codziennie od godziny 7.00. Już od rana uczniowie mogą tutaj  spędzać czas w ciekawy sposób.  czytaj więcej »
"Pomagali z każdym krokiem"
W czwartek 26 września 2019 r. na stadionie lekkoatletycznym im. Michała Barty w Kołobrzegu odbył się Bieg Charytatywny współorganizowany przez Bank PKO "Pomagamy z każdym krokiem". czytaj więcej »
Na Festiwalu Nauki
 Uczniowie klas siódmych i ósmych wzięli udział w XIX Zachodniopomorskim Festiwalu Nauki organizowanym przez Politechnikę Koszalińską.  czytaj więcej »
Samorząd Uczniowski wybrany
 24 września odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.  czytaj więcej »
Dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2019/2020
 Na podstawie Rozporządzenia MEN w sprawie organizacji roku szkolnego Dyrektor Szkoły ogłasza dni wolne od zajęć dydaktyczno - wychowawczych w roku szkolnym 2019/2020 czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<sierpień 2020>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
szkola@ustronie-morskie.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl