Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie
  

 Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem konsultacji dla uczniów klas 4 - 8  w dniach 8 - 15.06.2020r.

Zapraszamy do udziału w konkursie "Moja mała Ojczyzna, jestem jej częścią."
 Serdecznie zapraszamy do udziału w XVII edycji konkursu literackiego „Moja mała Ojczyzna, jestem jej częścią”  organizowanego przez naszą szkołę. czytaj więcej »
Wystartowali w Memoriale
Już po raz 21 młodzież ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych rywalizowała w zawodach lekkoatletycznych - Memoriale im. Michała Barty rozegranych na stadionie w Kołobrzegu.  czytaj więcej »
Poznajemy pracę weterynarza
 We wtorek, 24 września, klasę 1a, oraz 3c odwiedziła Pani Agnieszka Cios - lekarz weterynarii.  czytaj więcej »
Przygoda z książką
 We wrześniu rozpoczął się cykl spotkań „Przygoda z książką”. Będą to spotkania, na których zaproszeni goście będą czytać naszym najmłodszym uczniom poezję i prozę dziecięcą. czytaj więcej »
Uczniowie sprzątali świat
 Co roku nasza szkoła włącza się w akcję „Sprzątanie świata”, która uczy jak dbać o środowisko i najbliższe otoczenie.  czytaj więcej »
Fluoryzacja
2019-09-19 Fluoryzacja
W szkole odbywa się fluoryzacja prowadzona przez pielęgniarkę szkolną. Prosimy, aby uczniowie przynosili szczoteczki do zębów.  czytaj więcej »
Wybory do Samorządu Szkolnego
 Zapraszamy do udziału w wyborach do Samorządu Szkolnego klas 4-6, które odbędą się we wtorek 24 września. czytaj więcej »
Poznajemy pracę rolnika
 Dnia 17 września uczniowie klasy 3b wybrali się na wycieczkę do ,,Zielonej Farmy’’ w Żelimuchach na zajęcia pt "Poznajemy pracę rolnika". czytaj więcej »
Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze
Zarząd UKS "Sokół" zawiadamia, że zwołuje na dzień 23 września 2019 r. Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze Stowarzyszenia. czytaj więcej »
Wyjątkowy sukces
 Siedem uczennic z Ustronia Morskiego znalazło się w gronie jedenastu laureatów Konkursu Plastyczno-Literackiego „Morze a Moja Duża i Mała Ojczyzna". czytaj więcej »
Wybory Prezydium Rady Rodziców Szkoły
 12 września odbyło się zebranie przedstawicieli klasowych rad rodziców szkoły, na którym wybrano nowe Prezydium Rady Rodziców Szkoły. czytaj więcej »
Warsztaty ekologiczne w Lipiu
 Uczniowie klas 5 wzięli udział w dwudniowych warsztatach ekologicznych w Lipiu.  czytaj więcej »
Zatańcz z klasą
 Po raz kolejny w naszej szkole odbył się pokaz tańca w wykonaniu uczestników Centrum Tańca Szczepan -Olimpijskiej Szkółki Tańca i Dobrych Manier. czytaj więcej »
Spotkanie z poetką
 Nasza szkołę odwiedziła poetka, dziennikarka Stanisława Łowińska, z którą spotkali się uczniowie klas siódmych. czytaj więcej »
Narodowe Czytanie z udziałem uczniów
 Uczniowie naszej szkoły Lena Michałowska, Weronika Znamiec, Wojciech Bernat i Zuzanna Pytloch wzięli udział w Narodowym Czytaniu, które odbyło się w Rusowie podczas dożynek gminnych.  czytaj więcej »
Nowy rozkład gimbusa
 Uwaga. Od poniedziałku, 09,09,2019r. zmianie ulega rozkład jazdy gimbusa i autobusu szkolnego. czytaj więcej »
Koniec wakacji. Nowy Rok Szkolny rozpoczęty.
 Czas wakacji dobiegł końca. 2 września odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020.  czytaj więcej »
Harmonogram pozalekcyjnych zajęć sportowych - UKS "Sokół"
Zapraszamy wszystkich uczniów na pozalekcyjne zajęcia sportowe prowadzone w ramach działalności Uczniowskiego Klubu Sportowego "Sokół" Ustronie Morskie.  czytaj więcej »
Nasza szkoła dołączyła do projektu „Przerwany marsz”.
 Serdecznie zapraszamy na wspólną inaugurację Nowego Roku Szkolnego 2019/2020 Seniorów, którym wojna przerwała edukację we wrześniu 1939r. czytaj więcej »
Kwota za obiady za miesiąc wrzesień 2019r.
 Uwaga - Rodzice uczniów chętnych do korzystania z obiadów zobowiązani są do podpisania "Deklaracji korzystania z obiadów na stołówce szkolnej". Dokument dostępny jest w sekretariacie szkoły. czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<sierpień 2020>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
szkola@ustronie-morskie.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl