Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

2013/2014

Mali Misjonarze dla dzieci z Kongo
 Od piątku 27 grudnia do sylwestrowego wtorku, w zimne popołudnia i wieczory Mali Misjonarze czyli dzieci z Kółka Misyjnego działającego przy naszej szkole, przemierzali ulice naszej Gminy by zebranymi podczas kolędowania ofiarami wesprzeć swoich ubogich rówieśników z Kongo. czytaj więcej »
Europo… Nie możesz żyć bez Boga
W nastrój Świąt Bożego Narodzenia wprowadziło nas przedstawienie jasełkowe przygotowane przez uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum pod kierunkiem s. Vianney`i i p. Agnieszki Porożyńskiej. czytaj więcej »
Wirtuoz ksylofonu i przyjaciele
 Uczniowie szkoły podstawowej uczestniczyli w audycji umuzykalniającej "Wirtuoz ksylofonu i przyjaciele". czytaj więcej »
Wesołych Świąt
Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru przyniesie spokój i radość, a Nowy Rok  obdaruje pomyślnością i szczęściem.   czytaj więcej »
Wspólne kolędowanie
Nasza szkoła zaprosiła wszystkich pracowników jednostek organizacyjnych oraz mieszkańców na wspólne kolędowanie  przy Urzędzie Gminy. czytaj więcej »
Laureatki konkursu "Stasinowe piórko"
 19 grudnia w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu odbyło się podsumowanie oraz wręczenie nagród w Konkursie Poetyckim „Stasinowe piórko”. czytaj więcej »
Królewna Śnieżka dla przedszkolaków
 Naszą szkołę odwiedziły przedszkolaki. czytaj więcej »
S@motni w tłumie
18 grudnia gimnazjaliści z klas pierwszych uczestniczyli w wyjątkowym spektaklu przygotowanym przez Narodowy Teatr Edukacji im. Adama Mickiewicza z Wrocławia pt. S@motni w tłumie. czytaj więcej »
II etap Matematycznej Sowy
 Do II etapu konkursu Matematyczna Sowa zakwalifikowała się drużyna kl. VI a. czytaj więcej »
Jaś i Małgosia
2013-12-17 Jaś i Małgosia
 Uczniowie klas I – III wybrali się na przedstawienie teatralne pt. „Jaś i Małgosia” według Jakuba i Wilhelma Grimmów w wykonaniu aktorów wrocławskiego Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza. czytaj więcej »
Kiermasz Świąteczny i Dzień Otwarty
Kiermasz Świąteczny, koncert Orkiestry Dętej "Morka", Dzień Otwarty,  czytaj więcej »
W świecie mitów
 Uczniowie klas IV - VI pojechali do kina Kryterium na spektakl teatralny "W krainie mitów" czytaj więcej »
Próbne egzaminy gimnazjalne z Operonem
Zakończyły się próbne egzaminy gimnazjalne z Operonem 2013/2014. Uczniowie trzecich klas gimnazjum zmierzyli się z arkuszami z części humanistycznej, matematyczno-przyrodniczej oraz z języków obcych. W ten sposób gimnazjaliści przygotowują się do prawdziwego egzaminu gimnazjalnego, który odbędzie się w kwietniu.       czytaj więcej »
Sprawdzian próbny
 Uczniowie klas szóstych przystąpili do sprawdzianu próbnego przygotowanego przez wydawnictwi WSiP. czytaj więcej »
Przygotowania do Świąt
W tym roku do dekorowania choinki przed urzędem gminy wójt Jerzy Kołakowski zaprosił uczniów gimnazjum. czytaj więcej »
Akademia Filmowa
2013-12-09 Akademia Filmowa
Uczniowie klas IV - VI w ramach Akademii Filmowej, pojechali do Multikina na film "Cudowne Święta Jonatana". czytaj więcej »
Gra o przyszłość
Gimnazjaliści wzięli udział w testowaniu przygotowanej przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego gry „Evolutio – gra o przyszłość”.       czytaj więcej »
Szlachetność potrzebna jest wszystkim
Gimnazjaliści, nauczyciele i rodzice aktywnie uczestniczą w akcji Szlachetna Paczka.       czytaj więcej »
Zaczarowany świat wierszy Juliana Tuwima
W związku z obchodami "Roku Juliana Tuwima" w Szkole Podstawowej Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Kołobrzegu dnia 5 grudnia 2013 r. odbył się I Powiatowy Konkurs Czytelniczy dla uczniów klas III "Zaczarowany świat wierszy Juliana Tuwima".

czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<grudzień 2022>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
szkola@ustronie-morskie.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl