Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

2013/2014

Światowy Dzień Pluszowego Misia
Uczniowie klas I - III szkoły podstawowej uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.  czytaj więcej »
Gimnazjalisci w koszalińskim Multikinie
Uczniowie gimnazjum pojechali do koszalińskiego Multikina na film „W pierścieniu ognia”. czytaj więcej »
Piórnik
2013-12-05 Piórnik
  Ukazał się kolejny numer gazetki klas I - III SP "Piórnik. czytaj więcej »
Szkolenie z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej
Druhowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej ze szkoły podstawowej przeprowadzili wśród uczniów klas IV - VI szkolenie z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. czytaj więcej »
Powalczy o tytuł laureata
Miło nam poinformować, że Mateusz Basarab zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych - gratulacje! czytaj więcej »
III Mikołajkowe Międzyszkolne Zawody Pływackie Helios 2013
Na obiekcie Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Helios odbyły się organizowane przez Zespół Szkół w Ustroniu Morskim, Uczniowski Klub Sportowy Sokół Ustronie Morskie oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ustroniu Morskim „III MIKOŁAJKOWE MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY PŁYWACKIE HELIOS 2013”. czytaj więcej »
„Na andrzejki w końcu listopada ulać coś z wosku wypada”
 „Na andrzejki w końcu listopada ulać coś z wosku wypada” mówi przysłowie. Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie uczą szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. czytaj więcej »
Klasyczny rock
2013-11-29 Klasyczny rock
 Koncert „Klasyczny rock”, który odbył się w naszej szkole 29.11.2013 był spotkaniem muzyki symfonicznej z muzyką rockową.  czytaj więcej »
Szlachetna Paczka - włącz się do akcji
Szlachetna Paczka to ogólnopolska akcja świątecznej pomocy osobom najuboższym, realizowana od 2001 roku przez Stowarzyszenie Wiosna. czytaj więcej »
Sukces w konkursie "Szkolne rymowanki - wyliczanki"
 Klasy Ia, IIb i IIIa wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Szkolne rymowanki – wyliczanki”, którego organizatorem był Zespół Szkół  nr 13 w Koszalinie. czytaj więcej »
Jestem trendy i dbam o swoje środowisko
Rozstrzygnięcie konkursów przeprowadzonych ramach "Kampanii edukacyjno-informacyjnej w sprawie segregacji śmieci i nowych zasad gospodarowania odpadami.” czytaj więcej »
"Sowa Matematyczna"
Uczniowie klas IV - VI przystąpili do pierwszego etapu olimpiady "Sowa Matematyczna". Konkurs miał charakter internetowego testu na którego rozwiązanie przeznaczona była godzina zegarowa. Główną ideą konkursu jest przygotowanie uczniów do sprawdzianu na zakończenie szkoły podstawowej. czytaj więcej »
„Mam Talent”
2013-11-22 „Mam Talent”
Już po raz piąty w naszej szkole z okazji Dnia Tolerancji i Życzliwości, odbył się konkurs „Mam Talent”. Jak co roku cieszył się ogromnym zainteresowaniem ze strony uczniów. W drodze castingu zostało wyłonionych 14 uzdolnionych uczestników. Uczniowie zaprezentowali swoje talenty wokalne, taneczne, muzyczne, a nawet plastyczne. czytaj więcej »
Dzień Tolerancji i Życzliwości
Uczniowie gimnazjum gościli uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej. Spotkanie było zorganizowane z okazji obchodów Dnia Tolerancji i Życzliwości pod hasłem: „Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji”. czytaj więcej »
Warsztay Terapii Zajęciowej w Kołobrzegu
Uczniowie naszej szkoły nawiązali kontakt z uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej w Kołobrzegu. W dniu dzisiejszym uczniowie naszego Gimnazjum wzięli udział w zajęciach praktycznych w pracowniach WTZ. czytaj więcej »
Szkolne Dyktando z Języka Angielskiego
W dniu dzisiejszym odbyło się Szkolne Dyktando z Języka Angielskiego dla klas III gimnazjum. Celem dyktanda było sprawdzenie, jak uczniowie ostatnich klas gimnazjum radzą sobie z pisaniem ze słuchu w języku angielskim.  czytaj więcej »
VIII edycja Międzynarodowego Konkursu Informatycznego ,,Bóbr"
,,Bóbr" to polska nazwa powołanego do życia w 2004 roku na Litwie międzynarodowego konkursu Bebras z zakresu informatyki oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej. Głównym celem konkursu jest rozwój i kształtowanie myślenia algorytmicznego oraz popularyzacja posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną wśród wszystkich uczniów na wszystkich etapach edukacyjnych. czytaj więcej »
„Mam Talent”
2013-11-13 „Mam Talent”
W szkole podstawowej odbył się casting do V edycji szkolnego konkursu „Mam Talent”. Z roku na rok konkurs cieszy się coraz większym zainteresowaniem. czytaj więcej »
Ogólnopolskie konkursy
Wczoraj i dzisiaj uczniowie szkoły podstawowej zmagali się z testami ogólnopolskich konkursów „Z poprawną polszczyzną na co dzień” i „Z ortografią na co dzień”. czytaj więcej »
Apel z okazji Święta Niepodległości dla klas I - III
W naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości. Uroczystość przygotowała klasa II b wraz z wychowawczynią. czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<grudzień 2022>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
szkola@ustronie-morskie.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl