Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

2013/2014

Zachodniopomorski Festiwal Nauki
Uczniowie klas II i III gimnazjum wzięli udział w XIII Zachodniopomorskim Festiwalu Nauki na Politechnice Koszalińskiej.  czytaj więcej »
,,Polak mały"
2013-09-25 ,,Polak mały"
W dniu 25.09.2013 r. uczniowie klas I – III udali się do Regionalnego Centrum Kultury na spektakl pod tytułem „POLAK MAŁY”. czytaj więcej »
Memoriał im. Michała Barty i Szkolna Liga Lekkoatlyczna
Uczniowie szkoły podstawowej uczestniczyli w zawodach lekkoatletycznych - Memoriale im. Michała Barty. W tym samym dniu gimnazjaliści rywalizowali w Szkolnej lidze lekkoatletycznej w ramach Gimnazjady. czytaj więcej »
Wybory do Samorządu Uczniowskiego szkoły podstawowej
Uczniowie szkoły podstawowej wybrali członków samorządów uczniowskich. czytaj więcej »
"Odkrywamy czystą Polskę"
W czasie tegorocznej akcji Sprzątanie świata uczniowie szkoły podstawowej sprzątali tereny nadmorskie, uczniowie gimnazjum porządkowali teren nad rzeczką Czerwoną, zalesiony teren między Marysinem, a Wieniotowem oraz podworski park w Rusowie.   czytaj więcej »
Profilaktyka zapalenia ucha środkowego
W ramach programu  „Profilaktyka wysiękowego zapalenia ucha środkowego młodzieży w wieku wczesnoszkolnym” odbyło się badanie obejmujące uczniów klas I – IV szkoły podstawowej. czytaj więcej »
Spotkanie z literatami
Uczniowie klas drugich i trzecich gimnazjum uczestniczyli w spotkaniu z literatami przebywającymi gościnnie w Ustroniu Morskim - Beatą Kępińską i Stanisławem Nyczajem.  czytaj więcej »
Świetlica szkolna zaprasza
Świetlica szkolna zaprasza uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum na dodatkowe zajęcia edukacyjne. czytaj więcej »
Przygotowania do wyborów
Od dnia 15 września na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim trwają przygotowania do wyborów do Samorządu Uczniowskiego klas I - III oraz IV - VI.  czytaj więcej »
Piórnik
2013-09-18 Piórnik
Zapraszamy do lektury pierwszego w tym roku numeru gazetki klas I - III szkoły podstawowej  PIÓRNIK czytaj więcej »
Wybory do Samorządu Uczniowskiego gimnazjum
Odbyły się wybory do samorządu uczniowskiego gimnazjum. czytaj więcej »
Zebrania z rodzicami - wybór Zarządów Rad Rodziców
Na pierwszych w tym roku zebraniach z rodzicami wybrano klasowe Rady Rodziców oraz zapoznano rodziców z dokumentacją szkolną. czytaj więcej »
Segregujemy śmieci
 Uczniowie klas I-III  oraz IV- VI wzięli udział w apelach przygotowanych przez p. Agnieszkę Małetko - pedagoga szkolnego. czytaj więcej »
Konkurs i projekt z języka angielskiego
Od 9 września dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum prowadzony jest całoroczny Konkurs Języka Angielskiego pt. "Mistrz słownictwa".  Od września uczniowie gimnazjum biorą udział w ogólnopolskim projekcie z języka angielskiego pt. "Insta.Ling". czytaj więcej »
„Morze, a moja duża i mała Ojczyzna”
 Uroczystą galą w Urzędzie Miasta w Szczecinie zakończyła się XIII edycja konkursu plastyczno – literackiego, którego motto brzmi: „Morze, a moja duża i mała Ojczyzna”. W konkursie, którego organizatorem jest Związek Miast i Gmin Morskich, bierze udział młodzież gimnazjalna i ponadgimnazjalna z całego pasa nadmorskiego Polski. czytaj więcej »
Pokaz tańca
2013-09-03 Pokaz tańca
Po raz kolejny w naszej szkole odbył się pokaz tańca w wykonaniu uczestników Centrum Tańca Szczepan - Olimpijskiej Szkółki Tańca i Dobrych Manier.  czytaj więcej »
Europejski Festiwal Filmowy
Uczniowie gimnazjum wzięli udział w Europejskim Festiwalu Filmowym „Integracja Ty i Ja”. Jest to cykliczna impreza filmowa, organizowana w Koszalinie i ośrodkach kulturalnych w regionie, której bohaterami są osoby niepełnosprawne.  czytaj więcej »
Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014
Uroczystym apelem rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<grudzień 2022>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
szkola@ustronie-morskie.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl