Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

2013/2014

Turniej Recytatorski "Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta polne"
 23 maja w sali teatralnej Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Zbigniewa Herberta odbyły się powiatowe eliminacje 46. Turnieju Recytatorskiego "Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta polne". czytaj więcej »
„Oskar i Pani Róża” w Internetowym Teatrze TVP
23 maja uczniowie klas VI i uczniowie gimnazjum obejrzeli w Internetowym Teatrze TVP dla Szkół spektakl łódzkiego teatru „Pinokio" zatytułowany „Oskar i Pani Róża" Erica Emanuela Schmitta w reżyserii Ewy Piotrowskiej czytaj więcej »
Moc atrakcji na Festiwalu Nauki
 Moc atrakcji czekała na uczestników I Szkolnego Festiwalu Nauki, który trzeba uznać za udaną, wartą powtórzenia imprezę. czytaj więcej »
Turniej wiedzy ogólnej – Omnibus
 We, wzorowanym na telewizyjnym teleturnieju „Jeden z dziesięciu”, konkursie Omnibus, w szranki stanęły drużyny wszystkich klas gimnazjalnych i drużyna nauczycieli. czytaj więcej »
Cindrella czyli Kopciuszek po angielsku
 Angielską wersję znanej bajki o Kopciuszku obejrzeliśmy w wykonaniu uczniów klas III. czytaj więcej »
Wiązanie krawata i inne ciekawostki
 Ciąg Fibonacciego, chemia w kuchni, matematyk wiążący krawat, żywe skamieniałości oraz fakty i mity na temat wiatraków, były tematami mini-wykładów przygotowanych przez uczniów na Festiwal Nauki. czytaj więcej »
Logopedyczny tor przeszkód
 Logopedyczny tor przeszkód gimnazjaliści pokonali pod kierunkiem logopedy p. Marioli Ostrowskiej. czytaj więcej »
Podróż do Indii i w czasy PRL-u
 Niezwykła opowieść o Indiach i interesująca wystawa o czasach PRL-u rozpoczęły Szkolny Festiwal Nauki. czytaj więcej »
Sukces w konkursie plastycznym
W etapie wojewódzkim IV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi – nie zbliżaj się zuchu do maszyny w ruchu” I miejsce w grupie wiekowej klas IV - VI zajął Wiktor Psykała. czytaj więcej »
Rodzinne Sztafety Pływackie w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu - gimnazjum
W pływackich zmaganiach – Rodzinnych Sztafetach Pływackich w najstarszej kategorii – rocznik 2001 – 2003 (klasy gimnazjalne) najlepsze okazały się trzy pary rodzeństwa. czytaj więcej »
Podium w Lidze Bowlingowej!
Drużyna naszej szkoły zajęła III miejsce w  Lidze Bowlingowej, której rozgrywki w ramach VI Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich zorganizował GOSiR w Ustroniu Morskim. czytaj więcej »
Trójbój Lekkoatletyczny w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu - szkoła podstawowa
W kolejnych zawodach  – trójboju lekkoatletycznym,  dla uczniów szkoły podstawowej przeprowadzonych w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu rywalizowała liczna grupa młodych sportowców.  czytaj więcej »
Trójbój lekkoatletyczny w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu - gimnazjum
W kolejnym dniu zmagań sportowych w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu rozegrane zostały zawody w trójboju lekkoatletycznym. czytaj więcej »
Uwolnij misia
2014-05-21 Uwolnij misia
W klasach I – III szkoły podstawowej przeprowadzonono zajęcia związane ze społeczną akcję charytatywną „Uwolnij Miśka … czyli Wielka Zbiórka Misiów i Zabawek dla dzieci potrzebujących”. czytaj więcej »
XIV Turniej Wiedzy o Życiu i Twórczości Marii Konopnickiej
30 maja 2014 roku o godzinie 10.00 (na dużej sali gimnastycznej) odbędzie się XIV Turniej wiedzy o życiu i twórczości Marii Konopnickiej w którym zespoły klas IV - VI będą walczyły o puchar przechodni. czytaj więcej »
Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnym Trójboju i Drużynowym Czwórboju Lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
W Mistrzostwach Powiatu w Lekkoatletycznym Czwórboju Drużynowym (kl. VI i mł.) i w Indywidualnym Trójboju (kl. V i mł.) udział wzięli uczniowie naszej ,,podstawówki”. czytaj więcej »
Rodzinne Sztafety Pływackie w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu - szkoła podstawowa
W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu na pływalni ,,Helios” w Ustroniu Morskim rozegrane zostały rodzinne sztafety pływackie. czytaj więcej »
Wyniki Turnieju piłki nożnej
We wtorek 20 maja wręczone zostały dyplomy i nagrody drużynom klas I – III szkoły podstawowej, które wzięły udział w Turnieju piłki nożnej zorganizowanym przez NKS Astra Ustronie Morskie w ramach VI Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich. czytaj więcej »
Podsumowanie całorocznego konkursu języka angielskiego „Mistrz słownictwa”
W dniu dzisiejszym odbyło się podsumowanie całorocznego konkursie języka angielskiego „Mistrz słownictwa”.  czytaj więcej »
OBUT i DUMa
2014-05-20 OBUT i DUMa
Uczniowie szkoły podstawowej wzięli udział w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Badania Umiejętności Trzecioklasistów oraz w Diagnozie Umiejętności Matematycznych.  czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<grudzień 2022>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
szkola@ustronie-morskie.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl