Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

2013/2014

Szkolny Festiwal Nauki
 22 maja odbędzie się Szkolny Festiwal Nauki, zorganizowany przez uczniów i nauczycieli gimnazjum. czytaj więcej »
Test Coopera w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu
Po raz kolejny do zmagań w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu przystąpili uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum. czytaj więcej »
Apel dla uczniów gimnazjum podsumowujący inaugurację VI Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich
W dniu dzisiejszym odbył się apel dla uczniów gimnazjum podsumowujący sobotnią inaugurację VI Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich. czytaj więcej »
Wręczenie nagród za pierwsze konkurencje Europejskiego Tygodnia Sportu
W dniu dzisiejszym uczniowie klas IV - VI szkoły podstawowej otrzymali dyplomy i nagrody za zajęcie czołowych miejsc w konkurencjach sportowych inaugurujących Europejski Tydzień Sportu. czytaj więcej »
Turniej piłki nożnej w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu
W dniu dzisiejszym w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu odbył się  turniej piłki nożnej dla uczniów klas I – III szkoły podstawowej. czytaj więcej »
Podsumowania konkursów
 Wojtek Bielak w Warszawie, a Kasia Kosowska w Szczecinie odbierali nagrody za wyróżnienia w konkursach. czytaj więcej »
Święto drugoklasistów
Dzisiaj w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej dzieci z klas drugich szkoły podstawowej. czytaj więcej »
Szkolna drużyna w Turnieju Gminnym o Puchar Wójta
 Drużyna w składzie: Sylwia Budna, Małgorzata Kowalska, Katarzyna Skrzypkowiak, Krzysztof Grzywnowicz, Mariusz Lipski i Mariusz Makowski z kapitanem Renatą Malinowską wzięła udział w  Turnieju Gminnym o Puchar Wójta.  czytaj więcej »
Inauguracja VI Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich
W sobotę 17 maja na stadionie sportowym w Ustroniu Morskim odbyła się Inauguracja VI Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich oraz XX Sportowy Turniej Miast i Gmin. czytaj więcej »
Tańczyć każdy może
Podczas inauguracji VI Europejskiego Tygodnia Sportu w tanecznych pokazach wzięły udział nie tylko grupy przygotowane przez instruktorów GOK-u, ale także uczniowie Zespołu Szkół. czytaj więcej »
Sportowa parada
2014-05-17 Sportowa parada
17 maja inaugurację VI Europejskiego Tygodnia Sportu rozpoczęła kolorowa parada, w której wzięli udział uczniowie, rodzice i nauczyciele Zespołu Szkół.  czytaj więcej »
Eurolekcja dla gimnazjalistów
16 maja uczniowie klas III gimnazjum wzięli udział w warsztatach na temat działalności Unii Europejskiej.   czytaj więcej »
VI Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich
Już w najbliższą sobotę (17 maja)  Ustronie Morskie będzie gospodarzem Inauguracji VI Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich oraz XX Jubileuszowego Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2014. czytaj więcej »
Psycholog w naszej szkole
Psycholog Jacek Pawłowski przyjmuje zainteresowanych uczniów i rodziców we wtorki w godz. 14.30-16.30.
Prosimy o wcześniejszy kontakt z pedagogiem celem ustalenia godziny spotkania. czytaj więcej »
Wyniki olimpiady Olimpus - jezyk angielski
 14 uczniów z klas II i III naszego gimnazjum wzięło udział w lutym w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego Olimpus. Znamy już wyniki. czytaj więcej »
Spotkanie z przedstawicielami Ochotniczego Hufca Pracy
 19.05.2014r. o godz. 17.00 w sali nr 11 gimnazjum odbędzie się spotkanie przedstawicieli OHP w Kołobrzegu z rodzicami i uczniami zainteresowanymi kształceniem się w w/w placówce. czytaj więcej »
Mistrzostwa Powiatu w Biegach Rozstawnych 4 x 100 m i w Sztafecie Szwedzkiej
Uczniowie Zespołu Szkół wystartowali w Mistrzostwach Powiatu w Biegach Rozstawnych 4 x 100 m i w Sztafecie Szwedzkiej 400 x 300 x 200 x 100 m. Pozycje i składy naszych reprezentacji: czytaj więcej »
Zasady działania Szkoły Współpracy
 12 maja odbyły się konsultacje uczniów, rodziców i nauczycieli w sprawie wyboru zasad i działań w ramach projektu Szkoła Współpracy. czytaj więcej »
Nagrody w konkursie "Mam już 10 lat – Polska w UE"
9 maja w Kołobrzegu wręczono nagroódy w konkursie plastycznym o zasięgu wojewódzkim „Mam już 10 lat – Polska w UE”. Uczniowie naszej szkoły zdobyli 2 nagrody i jedno wyróżnienie. czytaj więcej »
Dwa rowery zdbyte w turnieju powiatowym BRD
W Zesple Szkół w Rymaniu odbył się XXXVII Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym na szczeblu powiatowym. Grzegorz Sianos zdobył indywidualnie I miejsce, a Daniel Makowski II. czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<grudzień 2022>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
szkola@ustronie-morskie.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl