Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

2013/2014

Zapraszamy na pisankowe szaleństwo w szkole podstawowej!
Serdecznie zapraszamy Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do udziału w pisankowym szaleństwie, czyli Wielkanocnej Zabawie Zająca. czytaj więcej »
Debata „Wolność: czujesz to?”
 Uczniowie klas III gimnazjum biorą udział w akcji „Wolność: czujesz to?” organizowanej przez bibliotekę gminną w Ustroniu Morskim. czytaj więcej »
Wyniki konkursu "Młodzież Zapobiega Pożarom"
 Rozstrzygnięto etap gminny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". czytaj więcej »
Konkurs plastyczny „Mam już 10 lat – Polska w UE"
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział  w konkursie plastycznym pt. „Mam już 10 lat – Polska w UE" zorganizowanym przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct Kołobrzeg. Znamy już wyniki.  czytaj więcej »
Pięciu biegaczy w finale wojewódzkim
Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych. czytaj więcej »
Paulina walczy o nagrodę publiczności!
Rozstrzygnięty został konkurs fotograficzny "Wokół nas- ludzie, miejsca, sytuacje”. Dodatkowo ogłoszony został konkurs na nagrodę publiczności. "Zalajkuj" na Facebooku pracę Pauliny Wierzbickiej! czytaj więcej »
Sprawdzian szóstoklasisty 2014
Prawie 351 tysięcy uczniów z całej Polski wzięło udział w sprawdzianie szóstoklasisty. Z naszej szkoly z arkuszami egzaminacyjnymi zmagało się 39 uczniów klas VI. czytaj więcej »
Paulina Wierzbicka nagrodzona!
 Zdjęcie „Ślady na piasku” wykonane przez Paulinę Wierzbicką zajęło III miejsce w II edycji konkursu fotograficznego „Wokół nas – ludzie, miejsca, sytuacje”. czytaj więcej »
Czym różni się Arktyka od Antarktyki?
 Uczniowie klasy V b w ramach projektu EDUSCIENCE połączyli się za pomocą transmisji video z Polską Stacja Polarną w Hornsundzie. czytaj więcej »
VIII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Kołobrzegu
 W środę 26 marca 2014 w sali plafonowej Muzeum Oręża Polskiego odbyła się VIII edycja Konkursu Wiedzy o Kołobrzegu. czytaj więcej »
I Powiatowy Konkurs Wiedzy z Ekonomii
 Patrycja Macko i Kacper Sola znaleźli się w gronie uczniów nagrodzonych w I Powiatowym Konkursie Wiedzy z Ekonomii. czytaj więcej »
Moda ekologiczna i szalone fryzury
 W dniu 28 marca w szkole podstawowej odbył się - zgodnie z coroczną tradycją - Pokaz Mody Ekologicznej oraz Konkurs na Szaloną Fryzurę. czytaj więcej »
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego OLIMPUS
Nasi gimnazjaliści wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "Olimpus". czytaj więcej »
Szkoła dla twojego dziecka
27 marca w godzinach popołudniowych naszą szkołę odwiedzili rodzice przyszłorocznych pierwszoklasistów. czytaj więcej »
W niecodziennych fryzurach najmłodsi powitali wiosnę
Przedstawieniem "Witaj wiosno" w wykonaniu uczniów klasy III a i konkursem "Wiosenna fryzura" uczniowie klas I - III szkoły podstawowej powitali wiosnę. czytaj więcej »
Godzina dla Ziemi
 29 marca 2014 weź udział w „Godzinie dla Ziemi”. Zgaś światło, chroń naszą planetę. czytaj więcej »
Gminne eliminacje OTWP
 25 marca w naszej szkole przeprowadzone zostały eliminacje gminne OTWP” Młodzież Zapobiega Pożarom”. czytaj więcej »
Zespół Szkół Morskich – tradycja i nowoczesność
 24 marca odbyło się spotkanie uczniów klas III gimnazjum z przedstawicielami Zespołu Szkół Morskich w Kołobrzegu. czytaj więcej »
Konkurs pięknego czytania
 Na wszystkich miejscach podium stanęły nasze uczennice biorące udział w Powiatowym  Konkursie Pięknego Czytania. czytaj więcej »
Konkursy dla najmłodszych
W dniach 18 -20 marca uczniowie klas I- III wzięli udział w konkursach przedmiotowych: przyrodniczym Świetlik, zintegrowanym Zuch, matematycznym Kangur, Zuch z języka angielskiego. czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<grudzień 2022>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
szkola@ustronie-morskie.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl