Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

2013/2014

Ostatnia próba przed egzaminem
 Uczniowie klas trzecich po raz ostatni przystąpili do próbnego egzaminu gimnazjalnego.  czytaj więcej »
Debaty w ramach projektu Szkoła Współpracy
 W dniach 12 i 18 marca w ramach projektu Szkoła Współpracy odbyły się debaty uczniów, rodziców i nauczycieli. czytaj więcej »
Zaproszenie
2014-03-19 Zaproszenie
Dyrektor Zespołu Szkół w Ustroniu Morskim serdecznie zaprasza Rodziców dzieci urodzonych w 2007r. oraz w pierwszej połowie 2008r.  na spotkanie w szkole podstawowej, które odbędzie się dn. 27.03.2014r. o godz. 16:30. czytaj więcej »
Kot w butach w Internetowym Teatrze TVP
18 marca kurtyna Internetowego Teatru TVP dla Szkół poszła w górę i uczniowie szkoły podstawowej obejrzeli spektakl „Kot w butach” - sztukę przygotowaną przez aktorów Gliwickiego Teatru Muzycznego. czytaj więcej »
Ogólnopolski Świetlik
 Uczniowie szkoły podstawowej przystąpili do VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik". czytaj więcej »
Strzelali w "dziesiątkę"
 Sukcesem zakończył się start drużyny gimnazjalnej w  VII Turnieju Strzeleckim w Kołobrzegu. czytaj więcej »
Dnia 17 marca odbyły się finały Mistrzostw Gimnazjum w Unihokeju. Po zaciętej walce ze zwycięstwa cieszyła się drużyna ,,Strzała Rusowo” (Kornel Mitkowski, Adrian Szemela, Marta Znamiec, Maja Piesik) czytaj więcej »
Wycieczka edukacyjna do Sopotu
13 i 14 marca w ramach projektu EDUSCIENCE uczniowie klasy V b uczestniczyli w dwudniowej edukacyjnej wycieczce do Sopotu. czytaj więcej »
Rada Rodziców zaprasza na debatę!
Rada Rodziców Szkoły Podstawowej i Rada Rodziców Gimnazjum serdecznie zapraszają Klasowe Rady Rodziców obu szkół na debatę "Współpraca w naszej szkole", która odbędzie się 18 marca o godz. 16.30 czytaj więcej »
Matematyka bez granic
 Uczniowie klasy V b, VI a i VI b przystąpili do Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Matematyka bez granic". czytaj więcej »
Młodzież zapobiega pożarom
11 marca w ramach przygotowań do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” odbyło się szkolenie uczniów klas V SP i II G, prowadzone przez strażaków OSP Ustronie Morskie. czytaj więcej »
Konkursowa wiosna
 Początek wiosny przyniósł gimnazjalistom bogatą ofertę różnorodnych konkursów tematycznych. czytaj więcej »
Morskie opowieści
 Maria Kowalik i Dawid Matyja w wojewódzkim finale Konkursu Krasomówczego "Morskie opowieści". czytaj więcej »
Mistrzostwa Gimnazjum w unihokeju - eliminacje grupowe
W dniu 10 marca odbyły się eliminacje grupowe Mistrzostw Gimnazjum w unihokeju drużyn mieszanych. czytaj więcej »
Wyniki konkursu Olimpusek z języka angielskego
8 stycznia uczniowie klas I – III szkoły podstawowej zmagali się z zestawem 21 zadań konkursowych Olimpusek z języka angielskiego o różnej skali trudności. Otrzymaliśmy już wyniki ! czytaj więcej »
Ufoludki w I a
2014-03-07 Ufoludki w I a
 W klasie I a zagościły warzywne Ufoludki. czytaj więcej »
Ostatnia próba szóstolasistów
 W dniu dzisiejszym uczniowie klas szóstych przystąpili do ostatniego sprawdzianu próbnego przed egzaminem zewnętrznym.  czytaj więcej »
Internetowy Teatr TVP
 Uczniowie klas II i III gimnazjum obejrzeli „Pułapkę na myszy”, nieśmiertelną opowieść angielskiej królowej kryminału Agathy Christie. czytaj więcej »
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "FOX"
W środę – 5 marca odbył się Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "FOX" pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. czytaj więcej »
Matematyczny sukces!
Oskar Nowicki, Julia Szubert i Krzysztof Kordys w finale międzynarodowego konkursu matematycznego „Pangea”. czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<grudzień 2022>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
szkola@ustronie-morskie.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl