2014-04-14

Zwycięstwo w eliminacjach powiatowych OTWP

12 kwietnia w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu odbyły się eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Uczniowie naszej szkoły wywalczyli I miejsca!
W kategorii szkół podstawowych I miejsce zajął Maciek Michalak, a wśród gimnazjalistów najlepszy wynik uzyskał Piotr Sianos. Dzielnie spisały się również dziewczyny - V miejsce wywalczyła Oliwia Bujniewicz (SP), a VI - Wiktoria Ostrowska (G).
Cieszymy sie równiez z I miejsca w kategorii szkół ponadgimnazjalnych - gratulacje dla Marka Szulińskiego - absolwenta naszej szkoły!
W eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się 26 kwietnia,  powiat kołobrzeski reprezentować będą tylko zdobywcy pierwszych miejsc, czyli będą to młodzi strażacy z Ustronia Morskiego! Trzymamy kciuki!