Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

2014/2015

2014-12-08 IV Mikołajkowe Międzyszkolne Zawody Pływackie ,,Helios 2014"

W dniu 08.12.2014 roku w Centrum Sportowo – Rekreacyjnym „Helios” odbyły się organizowane przez Zespół Szkół w Ustroniu Morskim, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ustroniu Morskim oraz Uczniowski Klub Sportowy „Sokół” Ustronie Morskie IV Mikołajkowe Międzyszkolne Zawody Pływackie Helios 2014.
W zawodach wystartowało 160  zawodników i zawodniczek z roczników 2007 – 1999. Po raz kolejny w sportowej rywalizacji brali udział zawodnicy z Zespołu Szkół w Mielnie, Zespołu Szkół nr 11 w Koszalinie oraz z Zespołu Szkól w Ustroniu Morskim. Pierwszy raz startowali zawodnicy reprezentujący Szkołę Podstawową w Łęknie. Każdy uczestnik otrzymał słodki prezent od Mikołaja oraz bilet całodniowego wstępu na baseny Centrum Sportowo – Rekreacyjnego „Helios”.
Na zwycięzców poszczególnych kategorii czekały medale, dyplomy, nagrody rzeczowe oraz karnety wstępu na basen. Nagrody wręczyli: Wójt Gminy Ustronie Morskie Pan Jerzy Kołakowski, Dyrektor Zespołu Szkół w Ustroniu Morskim Pani Mariola Ostrowska oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Pan Grzegorz Czachorowski.

Najlepsze ,,szóstki" w poszczególnych wyścigach:

Konkurencja 1: dziewczęta – 25 m – styl dowolny – kl. I (rocznik 2007 i mł.):
1
Justyna Klimorowska
ZS Ustronie Morskie
0:29,60
2
Maria Makowska
ZS Ustronie Morskie
0:31,65
3
Patrycja Dojka
ZS Ustronie Morskie
0:31,90
4
Roksana Hofman
ZS Ustronie Morskie
0:32,13
5
Laura Pietrzak
ZS Ustronie Morskie
0:34,10
6
Małgorzata Zając
ZS Ustronie Morskie
0:37,80
 
Konkurencja 2: chłopcy – 25 m – styl dowolny – kl. I (rocznik 2007 i mł.):
1
Mateusz Świecki
ZS Ustronie Morskie
0:30,87
2
Mateusz Ciba
ZS Ustronie Morskie
0:33,50
3
Karol Wolniewicz
ZS Ustronie Morskie
0:37,80
4
Jakub Byczkowiak
ZS Ustronie Morskie
0:39,47
5
Tobiasz Saraban
ZS Ustronie Morskie
0:52,48
6
Kornel Kręglewski
ZS Ustronie Morskie
0:57,34
 
Konkurencja 3: dziewczęta – 25 m – styl dowolny – kl. II – III (roczniki 2006 – 2005):
1
Bernadetta Cap
ZS Ustronie Morskie
0:20,15
2
Nicole Roszczyńska
ZS Ustronie Morskie
0:24,28
3
Wiktoria  Jabłońska
ZS nr 11 Koszalin
0:26,78
4
Aniela Szklarska
ZS Ustronie Morskie
0:27,59
5
Zuzanna Pytloch
ZS Ustronie Morskie
0:28,75
6
Kaja Sola
ZS Ustronie Morskie
0:30,34
 
Konkurencja 4: chłopcy – 25 – styl dowolny – kl. II – III (roczniki 2006 – 2005): 
1
Krzysztof  Zając
ZS Ustronie Morskie
0:17,66
2
Damian Kubiak
ZS Ustronie Morskie
0:18,18
3
Piotr Głodek
ZS nr 11 Koszalin
0:18,72
4
Damian Bastek
ZS nr 11 Koszalin
0:23,25
5
Alexander van Amerongen
SP Będzino/Łękno
0:24,80
6
Polikarp Kozłowski
ZS Mielno
0:25,53
 
Konkurencja 5: sztafeta mieszana (2 dz + 2 chł) – 4 x 25 m – styl dowolny – kl. I – III SP (roczniki 2005 – 2007):
1
Damian Kubiak,
Gracjan Gabryszewski,
Sonia Staszak,
Nicole Roszczyńska
ZS Ustronie Morskie
1:47,63
2
Justyna Klimorowska,
Laura Pietrzak,
 
Mateusz Świecki,
Jakub Byczkowiak
ZS Ustronie Morskie
2:13,81
3
Mateusz Ciba,
Karol Wolniewicz,
Maria Makowska,
Patrycja Dojka
ZS Ustronie Morskie
2:15,06
 
Konkurencja 6: dziewczęta – 50 m – styl grzbietowy – kl. IV – V SP (roczniki 2004 – 2003):
1
Wiktoria Tokarczyk
ZS nr 11 Koszalin
0:53,94
2
Julia Nowicka
ZS Ustronie Morskie
0:55,91
3
Julia Żolik
ZS Ustronie Morskie
0:57,07
4
Maria Lewandowska
ZS nr 11 Koszalin
0:58,51
5
Aleksandra Łaszcz
ZS Mielno
1:01,15
6
Marta Walkowiak
ZS Ustronie Morskie
1:02,84
 
Konkurencja 7: chłopcy – 50 m – styl grzbietowy – kl. IV – V SP (roczniki 2004 – 2003):
1
Rafał Kubiak
ZS Ustronie Morskie
0:48,82
2
Maksymilian Żyta
ZS Mielno
0:52,18
3
Jakub Szulc
ZS nr 11 Koszalin
0:53,63
4
Jakub Płecha
ZS nr 11 Koszalin
0:56,72
5
Robert Żolik
ZS Ustronie Morskie
0:58,31
6
Mateusz Grabowski
ZS nr 11 Koszalin
0:58,72
 
Konkurencja 8: dziewczęta – 50 m – styl grzbietowy – kl. VI (rocznik 2002):
1
Julia Bobińska
ZS nr 11 Koszalin
0:47,35
2
Wiktoria Mąka
ZS nr 11 Koszalin
0:52,51
3
Agata Kwiecińska
ZS Ustronie Morskie
0:56,18
4
Daria Jędrzejewska
ZS Ustronie Morskie
1:00,06
5
Anna Radka
ZS Ustronie Morskie
1:01,85
6
Roksana Płonka
ZS nr 11 Koszalin
1:08,65
 
Konkurencja 9: chłopcy – 50 m – styl grzbietowy – kl. VI (rocznik 2002):
1
Wojciechowicz Aron
ZS nr 11 Koszalin
0:42,03
2
Tomasz Kotliński
ZS Ustronie Morskie
0:46,00
3
Wiktor Makowski
ZS Ustronie Morskie
0:47,65
4
Jakub Piwoński
ZS nr 11 Koszalin
0:49,03
5
Adam Kowal
ZS nr 11 Koszalin
0:51,93
6
Wiktor Proć
ZS Ustronie Morskie
1:20,62
 
Konkurencja 10: dziewczęta – 50 m – styl dowolny – kl. IV – V (roczniki 2004 – 2003):
1
Joanna van Amerongen
SP Będzino/Łękno
0:45,25
2
Julia Nowicka
ZS Ustronie Morskie
0:48,47
3
Maria Lewandowska
ZS nr 11 Koszalin
0:49,19
4
Hanna Ledochowicz
ZS Mielno
0:51,72
5
Wiktoria Tokarczyk
ZS nr 11 Koszalin
0:53,93
6
Dominika Kozłowska
SP Będzino/Łękno
0:54,00
 
Konkurencja 11: chłopcy – 50 m – styl dowolny – kl. IV – V (roczniki 2004 – 2003): 
1
Rafał Kubiak
ZS Ustronie Morskie
0:38,68
2
Ernest Żubryj
ZS Mielno
0:42,56
3
Robert Żolik
ZS Ustronie Morskie
0:45,50
4
Jakub Mierzejewski
ZS Mielno
0:45,68
5
Maksymilian Żyta
ZS Mielno
0:45,69
6
Mateusz Grabowski
ZS nr 11 Koszalin
0:46,35
 
Konkurencja 12: dziewczęta – 50 m – styl dowolny – kl. VI (rocznik 2002):
1
Julia Bobińska
ZS nr 11 Koszalin
0:40,40
2
Maja Zabłocka
ZS Mielno
0:43,93
3
Wiktoria Łukasiewicz
ZS Mielno
0:44,07
4
Wiktoria Mąka
ZS nr 11 Koszalin
0:45,88
5
Klaudia Ziółek
ZS Ustronie Morskie
0:46,19
6
Daria Jędrzejewska
ZS Ustronie Morskie
0:56,75
 
Konkurencja 13: chłopcy – 50 m – styl dowolny – kl. VI (roczniki 2002):
1
Aron Wojciechowicz
ZS nr 11 Koszalin
0:35,66
2
Tomasz Kotliński
ZS Ustronie Morskie
0:36,84
3
Wiktor Makowski
ZS Ustronie Morskie
0:40,17
4
Jakub Piwoński
ZS nr 11 Koszalin
0:40,88
5
Michał Baranowski
ZS Mielno
0:45,34
6
Adam Kowal
ZS nr 11 Koszalin
0:45,58
 
Konkurencja 14: sztafeta mieszana (2 dz + 2 chł) – 4 x 25 m – styl dowolny – kl. IV – VI SP (roczniki 2004 – 2002):
1
Julia Babińska
Wiktoria Mąka
Jakub Piwoński
Aron Wojciechowicz
ZS nr 11 Koszalin
1:13,72
2
Jakub Mierzejewski
Maja Zabłocka
Ernest Żubrej
Wiktoria Łukasiewicz
ZS Mielno
1:15,53
3
Agata Kwiecińska
Daria Jędrzejewska,
Wiktor Makowski,
Tomasz Kotliński
ZS Ustronie Morskie
1:22,06
 
Konkurencja 15: dziewczęta – 50 m – styl grzbietowy – kl.  I – III GIM. (roczniki 1999 – 2001):
1
Magda Grabowska
ZS nr 11 Koszalin
0:42,13
2
Wiktoria Stegienta
ZS Ustronie Morskie
0:42,78
4
Klara Krakowska
ZS Ustronie Morskie
0:46,50
5
Julia Bałtruszis
ZS Ustronie Morskie
0:47,88
6
Milena Bojańczyk
ZS nr 11 Koszalin
0:50,07
7
Natalia Jurkowska
ZS nr 11 Koszalin
0:57,47
 
Konkurencja 16: chłopcy – 50 m – styl grzbietowy – kl. I – III GIM. (roczniki 1999 – 2001):
1
Tomasz Iwańczyk
ZS Ustronie Morskie
0:41,12
2
Daniel Makowski
ZS Ustronie Morskie
0:41,16
3
Kacper Krakowski
ZS Ustronie Morskie
0:46,65
4
Szymon Kobel
ZS Ustronie Morskie
0:47,40
5
Jakub Męch
ZS Ustronie Morskie
0:49,35
6
Wojciech Stegienta
ZS Ustronie Morskie
0:51,19
 
Konkurencja 17: dziewczęta – 50 m – styl dowolny – kl. I – III GIM. (roczniki 1999 – 2001):
1
Wiktoria Stegienta
ZS Ustronie Morskie
0:38,03
2
Magda Grabowska
ZS nr 11 Koszalin
0:39,19
3
Klara Krakowska
ZS Ustronie Morskie
0:44,03
4
Julia Bałtruszis
ZS Ustronie Morskie
0:44,37
5
Milena Bojańczyk
ZS nr 11 Koszalin
0:44,44
6
Daria Wiśniewska
ZS Ustronie Morskie
0:48,22
 
Konkurencja 18: chłopcy – 50 m – styl dowolny – kl. I – III GIM. (roczniki 1999 – 2001):
1
Dawid Malarewicz
ZS Ustronie Morskie
0:33,03
2
Daniel Makowski
ZS Ustronie Morskie
0:34,19
3
Andrzej Ziółkowski
ZS Ustronie Morskie
0:36,47
4
Damian Konarski
ZS Ustronie Morskie
0:37,00
5
Paweł Iwanisik
ZS nr 11 Koszalin
0:38,31
6
Jakub Męch
ZS Ustronie Morskie
0:38,56
 
Konkurencja 19: sztafeta mieszana (2 dz + 2 chł) – 4 x 25 m – styl dowolny – kl. I – III GIM. (roczniki 1999 – 2001):
1
Tomasz Iwańczyk, 
Jakub Męch,
 
Wiktoria Stegienta,
 
Klara Krakowska
ZS Ustronie Morskie
1:13,82
2
Bojańczyk Milena
Grabowska Magda
Jurkowska Natalia
Iwanisik Paweł
ZS nr 11 Koszalin
1:15,71
3
Marta Znamiec,
Martyna Żuchowska,
Sebastian Żuchowski,
Dawid Malarewicz
ZS Ustronie Morskie
1:17,63
 


Share |
Czytaj także:
Podsumowanie konkursu ,,Najlepszy uczeń - sportowiec"
Razem z końcem roku szkolnego w Zespole Szkół zakończyła się kolejna edycja konkursu „Najlepszy uczeń – sportowiec” szkoły podstawowej i gimnazjum.
czytaj więcej »
Świadectwa, nagrody, kwiaty i pożegnania
 Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań i pożegnań.  czytaj więcej »
Najmłodsi zakończyli rok szkolny
Zakończenie roku szkolnego to doskonała okazja, aby wyróżnić tych uczniów, którzy pilną i systematyczną nauką oraz udziałem w konkursach i zawodach sportowych osiągnęli wysokie wyniki. czytaj więcej »
Uroczyste zakończenie roku klas IV - VI
Koniec roku szkolnego, pożegnanie absolwentów klas VI jest okazją, aby zaprezentować efekty pracy uczniów, nauczycieli i rodziców. czytaj więcej »
Wychowanie morskie wciąż aktualne
 Po raz siódmy uczniowie naszego gimnazjum znaleźli się w gronie laureatów konkursu plastyczno-literackiego z cyklu „Morze a moja duża i mała Ojczyzna”. czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<październik 2019>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
szkola@ustronie-morskie.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl