Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

Kadra

DYREKCJA
Mariola Ostrowska - dyrektor Szkoły Podstawowej; nauczyciel dyplomowany; zaj. logopedyczne
Grażyna Dymańska - wicedyrektor; nauczyciel dyplomowany; informatyka
Ewa Bielec - wicedyrektor; nauczyciel mianowany; biologia, geografia
 
KADRA PEDAGOGICZNA
  1. Jolanta Kosowska - nauczyciel mianowany; edukacja wczesnoszkolna
  2. Marta Kossakowska - nauczyciel dyplomowany; edukacja wczesnoszkolna, wdż, doradztwo zawodowe
  3. Beata Nogaj - nauczyciel dyplomowany; edukacja wczesnoszkolna, zaj. korekcyjno - kompensacyjne
  4. Jolanta Sakowska - nauczyciel mianowany; edukacja wczesnoszkolna
  5. Anna Szostek - nauczyciel mianowany; edukacja wczesnoszkolna, przyroda
  6. Małgorzata Grzebielucha - nauczyciel kontraktowy; edukacja wczesnoszkolna, j. angielski
  7. Katarzyna Skrzypkowiak - nauczyciel dyplomowany; przyroda, matematyka
  8. Lidia Koźmińska - nauczyciel dyplomowany; historia, WOS
  9. Wioletta Socha - nauczyciel dyplomowany; j. polski
  10. Adam Depta - nauczyciel mianowany;  j. polski, j. niemiecki,
  11. Elżbieta Rutkowska - nauczyciel dyplomowany;  j. polski,
  12. Agnieszka Krahl - nauczyciel mianowany;  j. polski, historia
  13. Anna Dziewiałtowicz - nauczyciel dyplomowany;  matematyka, zaj. korekcyjno - kompensacyjne
  14. Renata Malinowska - Kocłajda - nauczyciel dyplomowany; matematyka
  15. Hanna Caban - nauczyciel dyplomowany;  j. angielski
  16. Dąbrówka Olejnik - nauczyciel mianowany; j. angielski
  17. Barbara Mazurek - nauczyciel dyplomowany; j. niemiecki
  18. Anna Olewińska - nauczyciel mianowany; j. niemiecki
  19. Hanna Pawłowska - nauczyciel mianowany; fizyka, chemia
  20. Sylwia Budna - nauczyciel dyplomowany; plastyka, muzyka
  21. Tadeusz Winnik - nauczyciel mianowany; przyroda, technika, geografia
  22. Monika Regińska - nauczyciel mianowany; wychowanie fizyczne
  23. Karolina Dmowska - nauczyciel mianowany; wychowanie fizyczne
  24. Krzysztof Grzywnowicz - nauczyciel dyplomowany; wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna, edb
  25. Mariusz Makowski - nauczyciel mianowany; wychowanie fizyczne
  26. Agnieszka Porożyńska - nauczyciel dyplomowany; religia, matematyka, fizyka, informatyka
  27. Katarzyna Marchowiecka - nauczyciel mianowany; religia, historia
  28. ks. Adam Fulara - nauczyciel mianowany; religia
  29. Agnieszka Małetko - nauczyciel dyplomowany; pedagog szkolny
  30. Danuta Lewosińska - nauczyciel mianowany; biblioteka szkolna, świetlica szkolna
  31. Anna Bińkowska - nauczyciel mianowany;  świetlica szkolna, zaj. korekcyjno - kompensacyjne
  32. Marzena Lewandowska - nauczyciel mianowany; edukacja wczesnoszkolna, świetlica szkolna
  33. Kaja Gałęzowska - nauczyciel stażysta; nauczyciel wspomagający
  34. Aleksandra Mrozek - nauczyciel mianowany; język niemiecki
  35. Beata Wincza - nauczyciel mianowany; świetlica szkolna 
PRACOWNICY ADMINISTRACJI
Anna Borkowska - Kruk - główny księgowy
Małgorzata Kowalska - specjalista ds. płac
Urszula Bolechowska - specjalista ds. kadr, sekretarz szkoły
 
PRACOWNICY OBSŁUGI
Genowefa Małkowska
Jolanta Stańczyk
Iwona Barycka
Aneta Miller
Izabela Urbaniak
Krzysztof Urbaniak
Leokadia Smolińska
Barbara Wieloch
Mariusz Lipski
 
SŁUŻBA ZDROWIA
Bogusława Bancewicz - higienistka szkolna

 

Kalendarz wydarzeń
 <<listopad 2019>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
szkola@ustronie-morskie.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl