2020-09-28

Wycieczka do Gąsek

25 września uczniowie klasy 7 c wraz z wychowawcą wybrali się na integracyjną wycieczkę rowerową do pobliskich Gąsek. Wszyscy uczestnicy wyprawy, po przybyciu na miejsce, mimo zmęczenia podjęli wyzwanie i udali się na zwiedzanie latarni morskiej pokonując dodatkowo przeszło 200 stopni! Z tarasu latarni można było podziwiać piękne widoki. Jesienna aura bardzo nam sprzyjała, zatem doskonale widać było całą okolicę! Po zejściu na dół, dzięki uprzejmości Rady Rodziców, uczniowie mogli skorzystać z oferty miejscowej gastronomii. Wszyscy ze smakiem delektowali się wybranymi przez siebie specjałami. Jak widać na dołączonych fotografiach, humory dopisywały. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc w zorganizowaniu wycieczki.