1 lutego

Dzisiaj na balu karnawałowym bawiły się klasy I - III szkoły podstawowej. Klowni, kolorowe stroje, konkursy, dużo śmiechu i radości - oj było wesoło!

4 lutego
Klasy II gimnazjum pojechały do koszalińskiego teatru.
Na zebraniu z rodzicami podsumowaliśmy pracę szkoły w I półroczu. Grupa teatralna ze szkoły podstawowej wystąpiła w dwóch kabaretowych scenkach "Jaś i Małgosia" oraz "Czerwony Kapturek".

5 lutego
Klasy I - III szkoły podstawowej pojechały do Kołobrzegu na operetkę "Zaczarowana księżniczka".

7 lutego
O 9.00 gimnazjaliści przystąpili do próbnego egzaminu z udziałem rodziców, a o 12.00 odbył się próbny sprawdzian klas VI również z udziałem rodziców.

8 lutego

Uczniowie klas II gimnazjum uczestniczyli w badaniu znajomości języka niemieckiego organizowanym przez OKE.
W klasach I - III szkoły podstawowej - Walentynki.
Na apelu podsumowującym I półrocze samorząd szkolny odczytał wyniki klasyfikacji, wystąpiła grupa teatralna oraz wręczono dyplomy i nagrody uczniom biorącym udział w konkursach, które odbyły się w półroczu.
Od poniedziałku - 11 lutego do 24 lutego - ferie zimowe. Życzymy wszystkim miłego, śnieżnego i pełnego wrażeń wypoczynku.
Zapraszamy na zajęcia w czasie ferii: Gry i zabawy ortograficzne, Warsztaty dziennikarskie „Tropem Lisa”, Warsztaty językowe, Warsztaty plastyczne,        Ferie z Internetem, Warsztaty matematyczne „Praktyczna geometria”, Koło szachowe.

25 lutego

Witamy wszystkich uczniów i nauczycieli po feriach!

12 lutego 2008 w Dniu Bezpiecznego Internetu Fundacja Dzieci Niczyje udostępniła pierwszy z sześciu kursów elektronicznych z zakresu bezpieczeństwa w Internecie adresowany do uczniów szkoły podstawowej.

Zapraszam do rejestracji i ukończenia szkolenia "Bezpieczna przygoda z Internetem".

Kod aktywacyjny otrzymacie od pani Grażyny Dymańskiej.

Ewa Jermakowicz z klasy II c naszego gimnazjum została zakwalifikowana do finału konkursu historycznego „Kobiety w mojej rodzinie. Opowieść z najnowszą historią w tle. Doświadczenia świadka historii”. Serdeczne gratulacje!

27 lutego

Iga Supińska z klasy II a gimnazjum wzięła udział w eliminacjach wojewódzkich Konkursu Języka Polskiego z elementami Wiedzy o Sztuce. Jest już finalistką konkursu, ale poczekajmy na wyniki - może zdobędzie tytuł laureata? Serdecznie tego życzymy!

Drużyna dziewcząt z gimnazjum zajęła III miejsce w Mistrzostwach Regionu w piłce siatkowej. Brawo!

28 lutego

Nasza szkoła we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Ustroniu Morskim otrzymał dotację na zakup paczek okolicznościowych dla dzieci z terenu gminy Ustronie Morskie. Dotację w wysokości 2.000,00 zł ufundował Bank Dziecięcych Uśmiechów – Fundacja Banku Zachodniego WBK S.A.

Dzisiaj o godz. 11.30 nastąpiło uroczyste przekazanie czeku na ręce Pana Stanisława Zielińskiego - Wójta Gminy Ustronie Morskie, Pani Marioli Ostrowskiej - Dyrektor Zespołu Szkół w Ustroniu Morskim oraz przedstawicieli samorządów szkolnych. Fundację reprezentowała Pani Małgorzata Chwastek – Dyrektor BZWK SA I Oddziału w Kołobrzegu.

Sporządzenia wniosku oraz koordynacji projektu podjęła się p.Anna Kontak.

Podziękowania należą się także Pani Danucie Kontak - Kierownikowi Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ustroniu Morskim za pomoc przy staraniach o dotację.

29 lutego

Redaktorzy szkolnej gazetki "Na Fali" uczestniczyli w warsztatach dziennikarskich w "Gazecie Kołobrzeskiej". Szkolenie odbyło sie w ramach projektu "Tropem Lisa".

Na stronie informatyka100.dbv.pl umieszczone są projekty uczniów szkoły podstawowej biorące udział w konkursie informatycznym "Wirtualny świat tworzysz także Ty". Zapraszamy do oddawania głosów na poszczególne prace! Uczniowie szkoły podstawowej nie muszą się rejestrować - maja założone konta na tym portalu (w tej sprawie proszę się kontaktować z p. G. Dymańską). Głosowanie potrwa do 15 marca. Zwycięży praca, która otrzyma największą liczbę głosów. Ogłoszenie wyniku i wręczenie nagród i dyplomów nastąpi 1 kwietnia :)

<<wrzesień 2021>>