Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

2014/2015

2014-12-10 Mikołajkowe Zawody Pływackie

Uczniowie szkoły podstawowej wzięli udział w Mikołajkowych Zawodach Pływackich w Koszalinie. Nasi reprezentanci zdobyli siedem medali w konkurencjach indywidualnych i trzy w wyścigach sztafetowych. Poniżej przedstawiamy lokaty i czasy wszystkich naszych zawodników.

25 metrów stylem dowolnym

rocznik 2005 i mł:
dziewczęta:
1 miejsce: Bernadetta Cap – 20,41 sek.
3 miejsce: Aniela Szklarska – 24, 64 sek.
5 miejsce: Nicole Roszczyńska – 26,02 sek.
9 miejsce: Kaja Sola – 28,66 sek.
10 miejsce: Marcelina Bielak – 29,72 sek
11 miejsce: Sonia Staszak – 30,11 sek.

chłopcy:
2 miejsce: Krzysztof Zając – 18,04 sek.
4 miejsce: Damian Kubiak – 18,97 sek.
15 miejsce: Marcel Wiśniewski – 32,56 sek.
16 miejsce: Gracjan Gabryszewski – 34,24 sek.

sztafety mieszane 4 x 25 m:
1 miejsce: SP Ustronie Morskie w składzie: Bernadetta Cap, Nicole Roszczyńska, Damian Kubiak, Krzysztof Zając – 1.26,34 min.
6 miejsce: SP Ustronie Morskie w składzie: Marcelina Bielak, Sonia Staszak, Gracjan Gabryszewski, Marcel Wiśniewski – 2.11,75 min.

rocznik 2004:
dziewczęta:
2 miejsce: Julia Nowicka – 21,02 sek.
10 miejsce: Marta Walkowiak – 24,27 sek.
15 miejsce: Karina Wachowicz – 26,90 sek.

chłopcy:
1 miejsce: Robert Żolik – 19,63 sek.

sztafety mieszane 4 x 25 m:
4 miejsce: SP Ustronie Morskie w składzie: Julia Nowicka, Kaja Sola, Karina Wachowicz, Robert Żolik – 1.40,28 min.

50 metrów stylem dowolnym

rocznik 2003:

dziewczęta:
4 miejsce: Katarzyna Pluta – 53,46 sek.

chłopcy:
1 miejsce: Rafał Kubiak – 39,78 sek.
8 miejsce: Wojciech Bedus – 1.11,69 min.

sztafety mieszane 4 x 25 m:
2 miejsce: SP Ustronie Morskie w składzie: Katarzyna Pluta, Marta Walkowiak, Wojciech Bedus, Rafał Kubiak – 1.37,08 min.

rocznik 2002:
dziewczęta:
4 miejsce: Daria Jędrzejewska – 55,23 sek.
7 miejsce: Anna Radka – 1.02,56 min.

chłopcy:
2 miejsce: Tomasz Kotliński: 36,26 sek.
4 miejsce: Wiktor Makowski:41,49 sek.

sztafety mieszane 4 x 25 m:
3 miejsce: SP Ustronie Morskie w składzie: Daria Jędrzejewska, Anna Radka, Tomasz Kotliński, Wiktor Makowski – 1.26,15 min.

Share |
Czytaj także:
Podsumowanie konkursu ,,Najlepszy uczeń - sportowiec"
Razem z końcem roku szkolnego w Zespole Szkół zakończyła się kolejna edycja konkursu „Najlepszy uczeń – sportowiec” szkoły podstawowej i gimnazjum.
czytaj więcej »
Świadectwa, nagrody, kwiaty i pożegnania
 Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań i pożegnań.  czytaj więcej »
Najmłodsi zakończyli rok szkolny
Zakończenie roku szkolnego to doskonała okazja, aby wyróżnić tych uczniów, którzy pilną i systematyczną nauką oraz udziałem w konkursach i zawodach sportowych osiągnęli wysokie wyniki. czytaj więcej »
Uroczyste zakończenie roku klas IV - VI
Koniec roku szkolnego, pożegnanie absolwentów klas VI jest okazją, aby zaprezentować efekty pracy uczniów, nauczycieli i rodziców. czytaj więcej »
Wychowanie morskie wciąż aktualne
 Po raz siódmy uczniowie naszego gimnazjum znaleźli się w gronie laureatów konkursu plastyczno-literackiego z cyklu „Morze a moja duża i mała Ojczyzna”. czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<październik 2019>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
szkola@ustronie-morskie.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl