Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

Aktualności

2022-01-24 Mistrzowie powiatu razy cztery!

 Ustrońska "podstawówka" powtórzyła sukces sportowy sprzed dwóch lat wygrywając w CSR "Helios" we wszystkich czterech rywalizacjach Mistrzostw Powiatu w Drużynowym Pływaniu w ramach Igrzysk Dzieci (rocznik 2009 i mł.) i Igrzysk Młodzieży Szkolnej (roczniki 2007 - 2008). Tym samym nasze szkolne reprezentacje wywalczyły prawo udziału w finale wojewódzkim, który odbędzie się w marcu. Wielkie gratulacje!

Poniżej wyniki osiągnięte przez młodych pływaków w poszczególnych rywalizacjach oraz fotorelacja z zawodów wykonana przez p. Andrzeja Stasiukiewicza. Serdecznie gratulujemy!
 
dziewczęta – Igrzyska Dzieci (rocznik 2009 i mł.):
- 25 m stylem grzbietowym:
Magdalena Kalińska – 19,30 sek.
Oliwia Karabelska – 22,35 sek.
- 25 m stylem klasycznym:
Olga Męch – 17,06 sek.
- 25 m stylem dowolnym:
Julia Regińska – 20,78 sek.
Maja Wruck – 22,35 sek.
- 25 m stylem motylkowym 
Oliwia Surdyk – 14,78 sek.
sztafeta dziewcząt 6 x 25 m stylem dowolnym: 1.47,42 min.
 
chłopcy – Igrzyska Dzieci (rocznik 2009 i mł.):
- 25 m stylem grzbietowym:
Kacper Matejek – 20,54 sek.
- 25 m stylem klasycznym:
Dawid Wróblewski – 24,21 sek.
Konrad Koniczek – 25,00 sek. 
- 25 m stylem dowolnym:
Igor Rymaszewski – 16,68 sek.
Jakub Żeromski – 17,84 sek.
Dominik Shlegel – 18,71 sek.
Borys Bartczak – 19,50 sek. 
- 25 m stylem motylkowym 
Borys Struszczak – 13,68 sek.
sztafeta chłopców 6 x 25 m stylem dowolnym: 1.56,13 min.
 
dziewczęta – Igrzyska Młodzieży Szkolnej (roczniki 2007 – 2008):
- 50 m stylem grzbietowym:
Justyna Klimorowska – 33,00 sek.
- 50 m stylem klasycznym:
Maria Makowska  – 36,90 sek.
Patrycja Dojka – 43,08 sek.
- 25 m stylem dowolnym:
Nikola Pączek – 17,05 sek.
Julia Wruck – 18,06 sek.
- 50 m stylem dowolnym:
Małgorzata Zając 31,60 sek.
- 25 m stylem motylkowym 
Magdalena Bartczak – 15,09 sek.
sztafeta dziewcząt 6 x 50 m stylem dowolnym: 3.04,00 min.
 
chłopcy – Igrzyska Młodzieży Szkolnej (roczniki 2007 – 2008):
- 50 m stylem grzbietowym:
akub Byczkowiak – 48,00 sek.
Kornel Kręglewski – 50,44 sek.
- 50 m stylem klasycznym:
Mateusz Ciba  – 40,25 sek.
- 25 m stylem dowolnym:
Aleksy Stańczak – 19,09 sek.
- 50 m stylem dowolnym:
Mateusz Świecki 37,40 sek.
- 25 m stylem motylkowym 
Alan Parysiak – 16,60 sek.
Marek Dmowski – rez.
Maciej Miętkiewicz – rez.
sztafeta chłopców 6 x 50 m stylem dowolnym: 3.24,00 min.
dodane przez: Monika Regińska

Share |
Czytaj także:
Klasy I – II na przedstawieniu „Karolcia”
 Uczniowie klas I – II obejrzeli w kołobrzeskim RCK-u przedstawienie „Karolcia”. czytaj więcej »
Egzamin ósmoklasisty - język obcy
 W czwartek 26 maja odbyła się trzecia i ostatnia część egzaminu ósmoklasistów. czytaj więcej »
Egzamin ósmoklasisty - matematyka
 Egzamin ósmoklasisty z matematyki 2022 już zakończony. czytaj więcej »
Egzamin ósmoklasisty - język polski
 24 maja uczniowie VIII klas szkół podstawowych przystąpili do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego. czytaj więcej »
Zmagania lekkoatletów
 Najstarsi uczniowie szkół podstawowych przystąpili do zmagań w ramach Mistrzostw Powiatu Kołobrzeskiego w Indywidualnej Lekkiej Atletyce i Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej. czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<maj 2022>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

© 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim, ul. Wojska Polskiego 8, 78-111 Ustronie Morskie, tel. 094 35 15 528
szkola@ustronie-morskie.pl, http://szkola.ustronie-morskie.pl