Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Nożnej

W zorganizowanych przez Kołobrzeski Szkolny Związek Sportowy zawodach - Mistrzostwach Powiatu w Mini Piłce Nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej drużyna chłopców z naszej szkoły wywalczyła po zacętych spotkaniach drugie miejsce. W finale chłopcy ulegli reprezentacji Szkoły Podstawowej nr 6 z Kołobrzegu. Nasza drużyna zagrała w składzie: Oskar MalarewiczWojciech BedusKacper HolzPaweł TomońDamian KubiakKrzysztof ZającOskar RękasKrzysztof WinczaRobert ŻolikAleksander Czachorowski i Wojciech Bernat. Drużyna dziewcząt w składzie: Iwona WoszczakKatarzyna PlutaMaria SochackaZuzanna JermakowiczKamila KamedułaMarta KucharyczJulia Żolik i Anastazja Skowronek po równie emocjonujących spotkaniach została sklasyfikowana na czwartej pozycji. Gratulujemy!