2013-11-28

Szlachetna Paczka - włącz się do akcji

Szlachetna Paczka to ogólnopolska akcja świątecznej pomocy osobom najuboższym, realizowana od 2001 roku przez Stowarzyszenie Wiosna. Akcja opiera się na idei przekazywania bezpośredniej pomocy osobom potrzebującym i ich rodzinom na podstawie wcześniejszego rozpoznania ich potrzeb przez wyznaczonych do tego wolontariuszy. Osoby potrzebujące otrzymują artykuły pierwszej potrzeby odpowiadające ich indywidualnym potrzebom. Wśród darczyńców Szlachetnej Paczki są: para prezydencka – Bronisław i Anna Komorowscy, Jerzy Dudek wraz z drużyną Realu Madryt, Agnieszka i Ula Radwańskie, Robert Lewandowski oraz ponad 700 tysięcy anonimowych osób. W tym roku uczniowie i nauczyciele gimnazjum przygotowują paczkę dla potrzebującej rodziny z naszego województwa.

Ty też dołącz do drużyny Mikołaja.

Informacji na temat akcji udziela p. Hanna Caban – opiekun Samorządu Uczniowskiego gimnazjum.