2014-06-27

Żegnaj szkoło. Witajcie wakacje.

27 czerwca 2014 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014. Wręczenie nagród, świadectw z wyróżnieniem, nagród za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych, artystycznych i sportowych pożegnanie absolwentów, u niejednego ucznia i nauczyciela wywołały łzy wzruszenia.

Jako pierwsi pożegnali szkołę uczniowie gimnazjum. Nagrodę „Prymusa roku szkolnego 2013/2014” otrzymał Adam Łaput, który został także nagrodzony przez Radę Rodziców gimnazjum, tytuł „Osobowość  roku szkolnego 2013/2014” przypadł Dawidowi Matyja.
Nagrody Dyrektora za najwyższy wynik egzaminu gimnazjalnego otrzymali: Adam Łaput, Sylwia Okuń, Maria Kowalik i Krzysztof Kordys, a za 100% frekwencję: Klaudia Kucharska i Patryk Karabelski.

Kolejna uroczystość poświęcona była najmłodszym uczniom szkoły podstawowej. Nagrodę „Mały Prymus ” otrzymała Marta Ciba.
Nagrody Dyrektora za najwyższy wynik Ogólnopolskiego Sprawdzianu Kompetencji Trzecioklasisty oraz Ogólnopolskiego Badania Umiejętności Mtematycznych Trzecioklasisty otrzymali: Wiktoria Pietrzak, Julia Nowicka, Kuba Węclewski, Marta Ciba i Bartosz Budny. Za 100% frekwencję nagrodzeni zostali: Angelika Wiśniewska, Alicja Szubert, Julia Iwan i Wojciech Bernat.

Ostatnią grupą, która pożegnała szkołę, byli uczniowie klas IV – VI szkoły podstawowej.
Po raz pierwszy w historii szkoły - ze względu na równorzędne wyniki w nauce oraz porównywalne osiągnięcia w konkursach – aż trzech uczniów zdobyło tytuł „Prymus roku szkolnego 2013/2014”: Matra Walkowiak, Mateusz Basarab oraz Oskar Nowicki.
Nagrody Dyrektora za najwyższy wynik sprawdzianu szóstoklasisty otrzymali: Oskar Nowicki, Julia Bałtruszis i Mateusz Basarab, który odebrał również dyplom Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty nadający mu tytuł finalisty Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych.
Zofia Wierzbicka, Mateusz Basarab i Remigiusz Kręglewski  odebrali nagrody za 100% frekwencję.

To był pracowity i dobry rok. Teraz przed nami zasłużone wakacje.
Wszystkim  uczniom, rodzicom i nauczycielom życzymy wesołych, pogodnych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji.
Zobaczymy się znowu 1 września.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego uczniów gimnazjum

Uroczystość zakończenia roku szkolnego uczniów klas I - III szkoły podstawowej

Uroczystość zakończenia roku szkolnego uczniów klas IV - VI szkoły podstawowej